goryl-16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gościu robi wrażenie. Ale to wydatek rzędu 30-40 mln minimum, patrząc na wiek i poziom zawodnika
0
Proszę was! Trzymajcie poziom. Jak w zeszycie możesz się mylić tak na kompie gdzie Cie poprawia i piszesz na forum to pasowałoby się ogarnąć.
No chyba, że to specjalnie :) ale oczy bolą
0
Real najłatwiej, Barca najtrudniej. Oczywiście czysto teoretycznie. Ale dalej zapewne zobaczymy PSG, Bayern, Real, Barca po czym będą chcieli uniknąć hiszp finału i dadzą Real-Barca i PSG-Bayern.
1
Mam nadzieję, że Real trafi na jakieś PSG, Bayern/Juve, czy chociażby Atletico (wolałbym bez wewnętrznych pojedynków). A nie zostanie USTAWIONY na Benfice albo City.
0
- ostatni wynik który eliminował by Barcelonę (Camp Nou) to mecz z 7up (2013)
0
Powiem tak. Oby minimum jeden zawodnik z całej tej ekipy grał kiedyś w pierwszej 11 Barcelony. Będzie to wielki sukces klubu,
Natomiast patrząc na belgijską młodzież i to jacy zawodnicy wychodzą i szykują się do wyjścia na światowe boiska jestem naprawdę pełen podziwu.
2
Trudno żeby nie wyhamował. Ile można grać po 2-3 lidze?! Sprzedać z opcją odkupu. Wtedy kluby bardziej stawiają na młodych niż na wypożyczeniach.
1
Podziwiam Twoje rozeznanie w środowisku klubowym RM :)
Trenerem nadal będzie łysy. Zwolnią go dopiero na przełomie grudnia i stycznia, jak mu nie będzie szło.
0
Arda i Iniesta dzisiaj, a Roberto i Rakitić w następnym spotkaniu.
0
Komentarz może być tylko jeden.
Real w tym sezonie powalczy o 3 miejsce !
0
1. Na poziomie 1/8 jeszcze nie powinny się spotykać drużyny z tego samego kraju.
2. Oby tylko C.Ronaldo dzisiaj nic nie wpakował. Wtedy nie będzie miał tego co się dla niego najbardziej liczy...
0
W reprezentacji będzie grał jak przejdzie do Barcy. Na tym to polega.
0
Nie powiedział "równie wielkimi" czy czegoś w tym stylu, tylko z "wielkimi", a tacy z pewnością tam grają.
0
Tymczasem Real Madryt - GAME OVER!!!
2
Karne powinien strzelać tylko Busi !!! do potknięcia, którego by nie było
0
Jak taki "zaprzyjaźniony" klubik to dlaczego im nie wepchaliście Sandro na pół roku? Zawsze by się zgodzili na podział pensji zawodnika, a Sandro mógłby tam coś powalczyć - przynajmniej wchodząc z ławki. Idealne posunięcie z korzyściami dla trzech stron.
0
Ja go nie obwiniam. Wręcz odwrotnie, podziwiam jak ten człowiek potrafił się ustawić. Albo się mu udało, że inni go tak ustawili przy swoich interesach. Nieważne, każdy na jego miejscu by tak postąpił, ja też.
To tak trochę jak walka Sosnowskiego z Kliczko.
13
NIEZROZUMIAŁE!!!
Ok Bartra, który ze słabszym rywalem zagra na poziomie. Ale dlaczego Barca nie pozbyła się zimą Sandro i Douglasa? Lubię Sandro i jakieś półroczne wypożyczenie na 100% skutkowałoby wzrostem jego wartości. A Douglas to chyba wygrał życie tym przekrętem z Barceloną. Nie chce mi się szukać ile zarabia, ale chodzi sobie na treningi z najlepszymi na świecie, spoko atmosferka. Oni jadą na mecz, a on przed TV. W między czasie miliony wpływają na konto. I jeszcze AUDI daje mu furkę :) oczywiście zapomniałem, że od czasu do czasu zagra sobie w meczu "bez ryzyka". Niesamowite... Możemy się spodziewać, że zostanie do końca kontraktu, albo Barca dopłaci jeszcze do jego transferu.
9
Suarez obowiązkowo brameczka, żeby CR nie prowadził. Suarez gol = zwycięstwo
0
200 za Nyamara, 100 za Turana, 1-2 za Douglasa i można wybierać się na zakupy.
0
Osobiście uważam, że to co się dzieje i to co będzie się działo w najbliższym czasie z płacami w Barcelonie jest "troszkę" chore. Jasne, że najlepszy musi zarabiać najwięcej, ale całkowite odejście od jakiejkolwiek zdrowej struktury płac z pewnością nie wyjdzie na dobre. Zaraz pierwszy Messi będzie zarabiał tyle ile 2,3 i (prawie) 4 razem, albo więcej niż cała ławka rezerwowych. Jak dobrze pójdzie to Suarez zostanie królem strzelców i wtedy też dostanie podwyżkę, bo przecież nie będzie mógł być na 7 miejscu w płacach. Większe miesięczne płace wiążą się z większymi premiami za tytuły itd. itd.
Oby ten nasz zarząd się nie pogubił w tym wszystkim i nie obudził z ręką w nocniku, jak sami sobie nałożą "bana" na transfery bo ich przepisy nie puszczą.
0
Akurat jak by nie patrzył to Barcelona ma teraz kompletny skład w pomocy i ataku, a "jakikolwiek" środkowy obrońca nie jest potrzebny. Przydałby się konkretny środkowy obrońca, najlepiej poniżej 24 roku żeby odmłodzić tą formacje. Mathieu i Thomas formą nie błyszczą, a Bartra jak widać nie ma przyszłości w tym klubie. Najmłodszy wiecznie młody Bartra 25 l rocznikowo, Pique 29 a reszta każdy ponad 30.
0
I oby tak skończył sezon. 3 200 drogą nie chodzi :)
0
W Realu S. się odnajdzie i zrobi robotę awansując z drużyną do najwyższej klasy rozgrywkowej. Mógł już odejść w lecie wiedząc, że nie dostanie szansy w pierwszym zespole.
Powodzenia!
2
Powinno być Sandro I Munir :)
0
Całkiem fajna 11, ale za Fernandinho osobiście wolałbym Toure.
0
To niech biorą w zamian Munira :) i/lub Sandro, a w promocji Douglas
0
nie orientujesz sie może czy nowe zakupy Barcy B będą mogły grać w dzisiejszym meczu?
0
Nie na temat.
Nie wie ktoś czy nowe nabytki Barcelony B będą mogły wystąpić w dzisiejszym spotkaniu?
2
Arda, Vidal, może Denis S. i Munir też będzie musiał opuścić Barcelonę. Dla obopólnej korzyści