goryl-16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie cisnę nikogo i nie podejmuję dyskusji kto jest lepszy, a kto gorszy. Chodzi o fakt, że Sanchez ma taki styl i dodatkowo trafił na taki okres w Barcelonie gdzie po prostu nie mógł grać na swoim poziomie, inaczej prezentował się w reprezentacji. Jeśli chodzi o Sureza to on kompletnie nic Barcelonie nie daje. Oczywiście wiem na co go stać i wierzę, że pokaże to w Barcelonie. Ale broniąc go statystykami to ktoś faktycznie musi nie oglądać meczy.
1
Prawda jest taka, że Sanchez w Barcelonie stawiany była na złej pozycji, a po za tym wiedział, że nie może sobie pozwolić na np. 7 odważnych dryblingów z czego udadzą się 3-4. Nie miał potrzebnego zaufania i pewności siebie. Wszystko było pod Messiego. Teraz to się nie zmieniło, tylko Messi przesunął się bardziej na prawą stronę boiska i nie dlatego, że go Suarez "zepchnął". Dlatego, że tam robi największą przewagę jeśli poza bramkami zwrócimy uwagę na rozegranie. A w obecnej formie Suareza to minimum 50% napastników najlepszych lig prezentowało by się lepiej. Ta jego fizyczność jest tragiczna, a broniące go asysty to w 1/3 komiczne sytuacje, 1/3 sytuacje gdzie identycznie zagrałby każdy przeciętny grajek, może ostatnia 1/3 to coś ciekawego z jego strony. Lubie go, jednak w obecnej formie fizycznej i "technicznej" to tylko "kasa" sprawia, że gra.
0
Szkoda Marka w przyszłym sezonie, chyba, że stanie się dobrym PO. Ewentualne Ksawery przejdzie na stałe na defensywnego pomocnika, jednak tam będzie zabierał minuty Sergiuszowi. Pożyjemy, zobaczymy.
1
Nic nie jest pewne, zwłaszcza że jeszcze prawie rok nie zagra w oficjalnym meczu.
0
Mógłby dostać powołanie na puchar, przy dobrym wyniku wejście na 15-20 min. A jak nie to chociaż na "najłatwiejszy" mecz sezonu z Levante.
0
Na presezon z drużyną rezerw, albo i nawet z pierwszą drużyną, żeby mógł się młody pokazać światu. Zarazem byłby to spory czynnik motywacyjny dla chłopaka.
0
Jak strzelać będzie chociaż jeden z nich to już będzie wielki sukces Barcelony.
0
Tymczasem Barca B wygrywa 1-4, a w składzie brak Traore. Czyżby jakieś wypożyczenie się szykowało?!
0
3 uwagi:
1 - Masip powinien odejść i pokazać klasę po za Barcą. Lepszy jako 3 bramkarz ktoś kto broni na bieżąco.
2 - Czas Iniesty najprawdopodobniej minął, a liderem powinien zostać Rafinha/Rakitić.
3 - "Messi, Neymar, Suárez , Pedro, Deulofeu, Adama, Sandro" Po co 7 gości na 3 pozycje. Wtedy ani Adama, ani Sandro nie będą mieć wystarczająco dużo minut aby się rozwinąć. Po za tym Munir jest ulubieńcem więc to raczej inni pójdą na wypożyczenie.
4
Munir od pierwszej zagra
0
Więcej taktyki i lepsze jedzenie :)
0
Jeśli się nie mylę to niedługo będzie mógł grać. Na przyszły rok Barca B i może coś z niego będzie.
0
Tak, tylko Adama został w tamtym roku wybrany bodajże najlepszym zawodnikiem drugiej ligi. Więc, nie wydaje się, żeby granie w zespole rezerw w drugiej lidze kolejny rok było dla niego dobre i atrakcyjne. To raz
Dwa to to, że zespół B został niesamowicie odmłodzony, śmiem twierdzić, że bezmyślnie. Nawet największe talenty, bez kogoś kto nimi pokieruje i opier.... na boisku, jak i po za nim (po za trenerem) nie będą w stanie pokazać swoich umiejętności i nie będą odpowiednio się rozwijać.
Trzy - Traore to gość do regularnego grania w pierwszej drużynie, albo na wypożyczenie. Jestem pewny, że spokojnie poradziłby sobie w Anglii, nawet lepiej niż Deulofeu.
0
W Hiszpanii są jeszcze baraże, gdzie drużyna która wymiata cały sezon może przypadkowo odpaść.
0
Adama niech idzie jak najszybciej! W Barcy B całkowicie się marnuje i jakby zatrzymał się w rozwoju. Oczywiście chodzi o wypożyczenie
0
C. Ronaldo nie zobaczymy z pewnością na meczach z Sociedad, Sevillą i Atletico :) więc nie ma siły, żeby Real nie stracił punktów.
0
Gdyby pokazywał się z lepszej strony to grałby więcej, bo szans na zaprezentowanie swoich umiejętności miał sporo, a cały czas jechał na udanym pierwszym meczu.
Nie mówię, żeby był cały czas powoływany i siedział na ławce. Jednak mógłby być powoływany i grać (po za pucharem) na teoretycznie słabszych rywali, a w ciągu następnych 6 kolejek Barca gra m.in. z Deportivo, Elche i Levante. Osobiście wydaje mi się, że lepsze 30 czy 45 min z Levante w pierwszej drużynie, niż 90 minut z np. Alaves w Barcy B.
1
Jego minuty niech dostaje Traore i będzie super.
0
Dobry wybór na trenera
0
Dlaczego Munir, a nie np. Traore??
2
Twardą ręką nie oznacza jak głąb. W takim meczu, taki skład... To nie było posadzenie Messiego bez formy na ławce, ani przemęczonego. Posadził go chyba tylko dlatego, żeby posadzić i zaskoczyć wszystkich składem.
0
Oscar Garcia !!!
1
Po takim meczu powinny pojawić się białe chusteczki na trybunach. Nie chodzi o to, że nie daje nam żadnych szans na jakiekolwiek osiągnięcia, ale Luis Enrique jest naprawdę niepoważnym gościem. Taki skład to na PK może sobie wystawiać, albo na Elche u siebie. Krótka analiza: Na jeden z cięższych wyjazdów w obronie wychodzi kompletnie nieorany i bez formy Montoya. Pomoc ta sama, przestarzała, która "przegrała" dwa ostatnie sezony. Atak to, otyły Suarez, bezproduktywny Pedro i kompletnie nie sprawdzający się Munir, KOMPLETNIE!
I wszyscy to widzą, tylko nie Enrique. Myślałem, że to trener z jajami. Może i jaja ma, ale mózgu chyba nie.
0
I na 3 miejsca w ataku Neymar, Suarez, Messi, Pedro, Munir, Sandro, Adama i Deulofeu. A w Porto wymiata jeszcze Tello.
0
1, 4 i 6 - Zostaniemy z Douglasem i Adriano, ewentualnie Bartra może się sprawdzi na PO, a i zapomniałem o zapowiadanej akcji z Pedro :) W Barcy B raczej nie ma zawodnika, który z powodzeniem mógłby zacząć grać na tej pozycji.
2, 3 i 5 - Mam nadzieje, że Rafinhe będą omijać kontuzje i nadal będzie robił takie postępy. Ponieważ na Xaviego i Iniestę w perspektywie tych najważniejszych meczy nie bardzo będzie można liczyć, zwłaszcza w przyszłym sezonie (chyba, że Iniesta jakimś cudem odżyje). Do tego o miejsce obok Rafinhy powalczy Denis i Rakitić. Atak Suarez, Neymar i Messi na pewno uzupełni ktoś z grupy ADAMA TRAORE, Deulofeu, Tello, czy Sandro. Munir po za początkiem sezonu kompletnie nic nie pokazuje, a Pedro jeśli wróci do swojej FORMY sprzed ostatnich 2/3 występów to powinien wylecieć.
Powiem tak: Messi utrzyma formę, Pique wróci do tej sprzed kilku lat, pomoc zacznie w końcu grać na poziomie, a Suarez straci kilka kilo, i nawet sankcje tranferowe nie będą stanowiły żadnego problemu.
0
Talent niesamowity. Oby rozgłos i presja nie zatrzymały jego rozwoju, wielu juz takich było.
0
Z jednej strony to dobrze, bo unikniemy wpadek transferowych :)
0
Nasi zawodnicy coraz częściej wymiatają poza klubem w porównaniu do tego co grali w Barcelonie, więc nie zakładałbym z góry, że Roberto nie da rady.
0
Czy ktoś poza mną widział bardzo niepewną grę Pique. Grając trójką obrońców ten środkowy powinien być najpewniejszy. Niestety Pique dzisiaj taki nie był.
0
"r" pewnie nie wskoczyło :P nie zgodzę się z Tobą. Jeszcze z Sandro ok, ale Traore to ty chyba w akcji nie widziałeś.