goryl-16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Borneo ogólnie to te małe dzieci mają po 5/6 lat, więc ciężko od nich wymagać. I starsi tym większa selecja i dodatkowe transfery utalentowanych nastolatków. Jeśli ktoś z obecnej drużyny prebenjamin dotrze chociażby do Barcy B to będzie to niesamowity sukces
0
Gdzieś czytałem, że Juve chciałoby Messiego i Pepa u siebie. Szkoda Messiego, bo stalibyśmy się prawdopodobnie jak Milan, ale chciałbym go zobaczyć zCR7 i Pepem
0
To jest chyba czas kiedy Rakieta powinien odejść. Wraca Arthur i szykuje się realna szansa dla Puiga, więc po prostu nie ma miejsca na tylu pomocników.
0
Prawdopodobnie zajazd kosztem formy fizycznej na 2 nastepne tygodnie, ale dobra forma na dalszą część sezonu.
0
Jest fajna 9 do wypożyczenia. Piątek się nazywa ????
5
Pimienta od zaraz! W wakacje Xavi do Barcy B, a później zależy od Pimienty
1
@Pawel2509 chyba by się nie dogadali
0
Chyba najwyższy czas, żeby Grimaldo poszedł do lepszej ligi.
Bardzo cieszy postawa Traore, Deulofeu i to, że Miranda zaczął grać.
1
Jako kibic Barcy i Ligi Hiszpańskiej to któryś z angielskich klubów. Chociaż nie jestem pewny wygranej.
Jako kibic Barcy i POLAKÓW to Lyon, żeby Barca miała łatwiej i Napoli w sumie też.
4
Kupi go Lipsk i tyle. Ten sam właściciel klubu. Nie pozwoli sobie na taką stratę. A jak sprawdzi się w Niemczech to za 2 lata poleci za 70-90 mln.
0
Narazie mógłby spokojnie pograć w Barcy B i tam szukać formy. I najważniejsze, tam są normalne mikrocykle treningowe pod okiem normalnego trenera, a tu w "dynamice pierwszego zespołu" są mecze co 3-4 dni, więc trening to przypuszczam głównie roztrenowanie i taktyka.
1
Istnieje wiele zmiennych, które decydują o sukcesie takich piłkarzy. Myślę, że kluczowym czynnikiem jest to czy piłkarz idzie na wypożyczenie dlatego, że jest za młody na pierwszy zespół i musi zebrać doświadczenie, czy może dlatego, że jest sztuczny tłum zrobiony z zawodników 30+ i nawet zbierając bardzo dobre oceny w drugim zespole i tak w hierarchii znajduje się za nimi. Dodatkowo nie dostaje realnej szansy w pierwszej drużynie.
0
Absurd, ale z odrobiną prawdy - lepiej niech młody trenuje z Barca B pod okiem konkretnego trenera i gra całe mecze do okienka transferowego, niż gdyby miał być w DYNAMICE PIERWSZEGO ZESPOŁU i grać tyle co Perez, albo,, znizkowac,, jak Ansu.
1
Ciężko uwierzyć, że Wague nawet na ławkę się nie łapie. Po co nam dwóch nominalnych PO skoro Roberto jest tam stawiany. Jeśli się nic nie zmieni to tylko wypożyczenie wchodzi w grę, a za rok/dwa normalny trener postawi na któregos z trójki Samedo, Emerson, Wague.
4
Z jednej strony racja, ale z drugiej dobrze by było jakby Fati zagrał trochę w Barcy B, żeby pewności nabrać.
1
Ogólnie to mogliby w Hiszpanii w końcu zacząć sprawiedliwie dzielić kasą, m.im. z praw tv. Faworyzowanie Barcy i Realu tylko i wyłącznie osłabia Hiszpańską ligę.
0
Swego czasu liczyłem, że po Guardioli to on wróci do Barcy na ławkę trenerską.
3
Gorszy dzień naszego bramkarza z BVB i czuję, że w Mediolanie stanie się to co z Roma i Liverpoolem. EV po meczu - '' takie rzeczy się zdarzają, nadal jesteśmy na pierwszym miejscu w lidze i gramy w PK, MUSIMY SIĘ POPRAWIĆ''
21
Jestem za Barca, dlatego po cichu kibicuje Slavii
5
Ogólnie jak czytam jego wypowiedzi to mam wrażenie, że on nie jest świadomy tego w jakim klubie się znajduje. Z całym szacunkiem, ale Barca to nie Athletic. Nie jest normalnym, że traci się bramki w takim tempie i, że zespół nie jest w stanie zareagować. Poza tym gość chyba nie wie, że obecnie trener to również psycholog. Więc, widać gdzie Barca ma obecnie największe braki. Na fizyczność nie zwraca uwagi... Aspektami psychologicznymi się nie zajmuje... Brak słów!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie oglądałem - Sprawdziłem wynik na livesports - Liczyłem, że jak tu wejdę to pojawi się coś o zmianie trenera - kolejny raz się zawiodłem
0
Ogólnie to Perez i Fati mogliby być powoływania na zmianę w czasie kiedy wszyscy napastnicy są zdrowi. Teraz nie ma Dembele, ale jak jest to niech chociaż jeden zagra w Barcy B, a nie jakieś pierdzielenie "są w dynamice pierwszego zespołu"
0
Po prostu zniszczylismy ich taktycznie
0
Rakieta odejdzie zimą, Alenę dać na wypożyczenie i Puig do pierwszej.
Wtedy zostanie 6 pomocników (2 na jedną pozycję) - de Jong, Arthur, Busi, Vidal, Roberto i Puig.
0
Tylko i wyłącznie wypożyczenie na dwa lata do dobrego klubu. Później może wrócić jako rywal dla Niemca, albo iść na dalsze wypożyczenie. Jak ma być teraz rezerwowym, lub za dwa lata to tylko szkoda jego potencjału.
0
:) Pep w Barcelonie, ciekawie by było. Kilku starych z Messim na czele i sporo młodych perspektywicznych :)
0
@Tomek54321 Panie Tomku, niech Pan troszkę zmieni ton, albo wgl nie odpowiada. Po pierwsze - logicznym jest, że w takich klubach to nie pierwszy trener prowadzi treningi motoryczne. Ale planują ze sztabem cały makrocykl i mikrocykle.
Po drugie - EV powiedział "Ja nigdy nie przykładałem zbyt dużej wagi do przygotowania fizycznego. Wiem, że wiele osób przykłada do tego wagę." i dalej nic nie wspominał o tym, że od tego są inni.
Po trzecie - niech Pan sam zacznie czytać ze zrozumieniem. Dokładnie wiem o co Panu chodziło (o ile V pozwoli). I jasno napisałem, że to miało przedstawić moja irytację i zdumienie jego podejściem do przygotowanie fizycznego. Skrócę cytat - jak są wyniki to przygotowanie jest dobre, jak nie ma to jest złe. To jest trochę PATOLOGIA jak na ten poziom rozgrywek. Jak dla mnie dwóch obecnie najlepszych trenerów (Jurgen i Pep)przykłada do tego bardzo dużą wagę, widać to po zawodnikach których prowadzą. Z każdego wyciągają 120 procent.
Pozdrawiam
0
@Tomek54321 Co Pan ma na myśli Panie Tomaszu? To, że "będzie miał czas", a będzie miał, ponieważ nie jedzie na zgrupowanie i może solidnie przepracować ten czas. Czy może chodzi o to "o ile Ernesto pozwoli" co bardziej przedstawia moje zdumienie i irytację po wypowiedzi naszego trenera na temat jego stosunku do przygotowania fizycznego zawodników (co może być przyczyną tak licznych kontuzji).
5
Będzie miał czas, żeby popracować nad przygotowaniem fizycznym. O ile Ernesto pozwoli