0

@/R więc jaka teoria spiskowa weźmie się z tego, że Barca nie będzie się ogłaszała klubem np. antyfaszystowskim?
Zresztą widzę, że łyknąłeś ostatnio coraz modniejsze pojęcie "teorie spiskowe" określające wszystko co jest niezgodne z głównym nurtem. Oczywiście nie mam na myśli płaskiej ziemi i reptilian, tylko bardziej przyziemne sprawy.

6

@Wilczeq trzeba ogłosić, bo do tej pory Barca promowała rasizm, homofobię i faszyzm...
Dramat. Jak mnie irytuje jak wszędzie się dorabia ideologię i, że trzeba podkreślać coś co jest oczywiste. Świat dla debili...

0

1

@Bykunn odnośnie tych trzech osób. Nie neguje oczywiście, tylko piszę w formie ciekawostki do przemyślenia. Gdzieś niedawno czytałem wypowiedź lekarza o tym, że na x (nie pamietam liczby, ale maks kilkaset) pacjentów trafiających na oddział z wcześniej stwierdzoną grypą, po dokładnym badaniu wyszło, że stan chorobowy był wywołany w sumie przez około 50 różnych czynników (wirusy, bakterie, grzyby itp.). Teraz niestety zamykają się w covid i niekoniecznie leczą to co powinni i tak jak powinni. Dodatkowo mają odgórnie narzucone sposoby leczenie i zakazy używania pewnych środków.

0

@FC1899Barca - o konfederacja, to będzie manipulacja, bo to faszyści.
*dlaczego manipulacja?
- bo jeden stan/kraj ma 2x więcej ludzi
*ale mniejszą gęstość zaludnienia i masz podane na 1 mln mieszkańców
- ale ma większe metropolie i wirus inaczej się rozprzestrzenia
* nie jesteś w stanie znaleźć dwóch identycznych krajów z całkowicie odmienną strategią, żeby idealnie porównać
- szkoda, że nie porównali Kaliforni z Alaską
CIĄG DALSZY. ZNALAZŁEŚ DWA KRAJE O IDENTYCZNEJ LICZBIE MIESZKAŃCÓW, POWIERZCHNI I METROPOLIACH.
* niewielka roznica, ale na korzyść braku lockdown'u
- inna struktura wiekowa ludności, inne powietrze, inna służba zdrowia, inna wilgotność i wys na poziomem morza itd. masa różnych czynników.

Ludzie mają wyłączone logiczne myślenie. Wierzą niezależnym ekspertom i starają się wszystko komplikować. Mimo, że sprawa tak naprawdę jest bardzo prosta.

0

@Bykunn inteligentny gość z Ciebie, ale wiem, że dyskusja nie prowadzi do niczego, bo zawsze do końca upierasz się przy swoim. Dlatego zmusze się jeszcze do wytłumaczenia mojej perspektywy.
Zgodzę się, że bardziej s...ć się nie dało i jestem niemal pewny, że jakakolwiek partia popierająca lockdown miałaby wynik bardzo podobny.
Zgony nadmiarowe spowodowane są niejako przez covid 19, ale nie bezpośrednio. Liczby podam orientacyjne, bo nie chce mi się szukać.
W 2020 zmarło "na" covid kolo 30-35 tysięcy, nadmiarowych było 70-75. Czyli jeszcze +40k. Dodam, że hospitalizowano w tym roku około miliona osób mniej niż średnio w poprzednich. Służba zdrowia się załamała, nie przez c19 tylko przez durne procedury (np.wszędzie i zawsze testy, teleporady - dodam, że odczuliśmy to żoną dosyć mocno) i sianie paniki, strach. Śmiało można powiedzieć, że to powyższe "decyzję" spowodowały wiele dodatkowych zgonów. I spowodują w latach następnych, bo nawet jeśli szpitale ruszą pełną parą to mają takie zaległości, że przez kilka lat się nie odrobią.
Kluczem jest przygladniecie się zgonom covidowym. W przypadku grypy w latach poprzednich jakiekolwiek zgony powiązane i wynikające np. z powikłań (np.zapalenie płuc, mięśnia sercowego itd. ) nie były przypisywane grypie. Tutaj wpisujemy wszystko jak leci, a bazujemy głównie na malo wiarygodnych testach (o czym też się przekonałem kilkukrotnie).
Tak, porównałem covid do grypy. Co roku zgłasza się ponad 2, a nawet 3 mln przypadków, jednak laboratoryjnie w 2017 i 18 zbadano i odnotowano 6438, a zmarło 189 (śm.2,9%). Więc, nawet jeśli weźmiemy te "oficjalne" Mocno naciągnięte statystyki covid to wychodzi nam mniejsza śmiertelność. I przy okazji znika nam większość przypadków grypy.
Rozumiem początkową reakcję i zgodzę się, że powinni zrobić totalny lockdown LEGALNIE np. na 2 tygodnie, a w tym czasie przygotować maksymalnie szpitale, ogarnąć system pomocy starszym samotnym osobom w zakupach itd.
Jednak po dwóch tygodniach wracamy do życia, bo covid nie ma śmiertelności 20 procent tak jak zapowiadali.
POZDRO, same głupoty.

0

@Bykunn zabawny jesteś.

0

@Bykunn tylko czym spowodowana? Bo nie c19

2

@Bykunn tak. I g... dający lockdown trwałby do dzisiaj. PiS i PO to jedno bagno. Pokomunistyczne twory dające złudzenie wyboru i dzielące Polaków.

0

Codzienny rap #cytat (2)
"Tylko porażki tworzą nas wielkich
Bez nich sukcesy to bezsens" - Kacper HTA "Iluzja".

0

@TheNekro94 Większość. Chyba, że zaczyna kombinować ☺

0

Codzienny rap #cytat (1)
"Sport to połamane kości,
a nie twarz w reklamach." - Fokus "6ścian"

0

@JarekS fajne CV ;) zadzwonimy do Pana ;)
Teraz ładnie to sprecyzowałeś. Zadałem takie pytanie, ponieważ chodzi mi o kwestię rozwoju. Przede wszystkim o to, że jak się gra i trenuje z lepszymi to z reguły rozwija się szybciej. Barca B jest bardzo młoda i większość zawodników nawet z możliwościami na pierwsza drużynę nie jest w stanie tam zaprezentować pełni swojego potencjału.
Z drugim wpisem w pełni się zgadzam. Mimo, że jestem zwolennikiem szansy dla Puiga to w obecnym futbolu nie ma za bardzo miejsca dla takich zawodników. Trzeba być atletą, albo mieć ten BOSKI PIERWIASTEK. Widać to chociażby po zawodnikach, którzy dołączyli do pierwszej ekipy (Fati, Araujo i bliski jest Moriba).

0

@JarekS kopałeś kiedyś piłkę?

0

@lampa16 na moje oko to tylko świadczy o tym jak gość jest rozbity. Takie rzeczy nie dzieją się w zrównoważonym organizmie. Prawdopodobnie poszło od kręgosłupa.

0

@VamosRakieta ja już dwa razy się przejechałem (problemy z promocjami, łączeniem rachunków itp.). Dodatkowo miał być lepszy zasięg w mojej okolicy, a jest słabiutko w porównaniu np. do play.

1

@Mns21 nie orange

0

@cat_r37 może jakiś talenciak z Juvenilu A/B. Chociaż na ławkę i minuty zbierać za Mingueze, bo jak ten wypadnie to... Orientuje się ktoś, czy jest tam jakiś perspektywiczny chłopak?

0

@Nihas z jednej strony serce się raduje, że aż 25 procent potrafi myśleć. Z drugiej zaś strony przykro patrzeć na to, że propaganda działa i ta liczba się zmniejsza.

0

@FilipeX jakie info czy Ishak wraca?

4

@AxelF zaraz Ci się wysypią goście, że u Puiga brak konkretów i, że z 3 liga zagrał piach.
Nareszcie grał razem z Pedrim i nawet się nie pogryźli. Chciałbym zobaczyć pomoc DJ, Pedri i Puig w 1-4-3-3 od pierwszej minuty.

0

@Adi123456789 oczywiście nie ma co porównywać tych bramkarzy, ale jeśli mnie pamięć nie myli to Ter Stegen też zawalił punkty. Ogólnie to w tej sytuacji finansowej klub powinien sprzedać Neto i zostać z chłopakami Barcy B.

0

@Nieznajomy w kwestii światowej politycy to nie elity, a tylko pionki. W kraju politycy przy obecnym układzie nie mają żadnego celu, żeby się oficjalnie dogadywać. Przedstawienie trwa, ludzie się kłócą, a sprawy ważne i ważniejsze głosowane są ramię w ramię. Gdyby PO było przy władzy to jestem pewny, że mielibyśmy to samo.

7

@Xwowrak Jedyny powód to całkowite zniszczenie gospodarki, osłabienie przyszłego pokolenia dorosłych i bezwzględne dążenie do wprowadzenia "nowego porządku".

0

@Pyziol nie strzelił 100 procentowej sytuacji? 80 procent czasu na boisku? Chlopie, o czym Ty piszesz? Każdy zawodnik marnuje setki i praktycznie żaden nie jest widoczny 100 procent czasu na boisku. Sęk w tym, że jedni dostają REALNĄ szansę mimo fatalnej gry, a inni mimo nawet tych "przebłyskow" tak naprawdę są spychani na drugi, a nawet trzeci plan. Daleki jestem od stwierdzenia, że Puig to drugi Iniesta czy Xavi, ale uważam, że zasługuje na minuty nie mniej niż Pjanić, czy Trincao. Mimo, że Pedri zapowiada się znacznie lepiej to wielokrotnie grał fatalne zawody, a mimo to gra w pierwszym składzie. Nie pamiętam z kim grał 30 minut gdzie miał wiele odbiorów i dwa podanie otwierające.

0

@Pyziol nikt ekspertem się nie robi. Jednak jeśli minuty dostają goście grający padakę i mamy marne wyniki, a Puig z reguły jak wchodzi to drużyna zaczyna grać szybciej i jest w stanie wykreować sytuacje bramkowe to nieważne co mu powiedział na początku sezonu. To tylko oznaka słabości trenera. Koeman to tylko człowiek, a to że był wybitnym piłkarzem nie znaczy, ze będzie takim trenerem.
Również nie rozumiem dlaczego Pedri na boisku wyklucza obecność Puiga.

0

@VamosGirl przypomnij sobie ten sezon, a później pisz takie uwagi.

2

Z góry zaznaczę - uważam, że Puig powinien iść na wypożyczenie ponieważ tutaj nigdy nie złapie rytmu meczowego.

Ale to co mnie śmieszy krytyka znafców, którzy to po tym meczu "wiedzą" dlaczego u kolejnego trenera nie gra i, że nie daje żadnych konkretów...

Przypomnę tylko, że: 1- chłopak jest kompletnie bez rytmu meczowego.
2 - dostając 10-30 minut od czasu do czasu robił lepsze liczby niż inni przez cały mecz. W tym dając 1-2 podania otwierające.
3 - u Setiena pod koniec sezonu w kilku meczach był najlepszym, albo jednym z lepszych na boisku.

0

Trincao na pół roku do ligowego średniaka, a te minuty dla Konrada i Collado.

1

Mbappe, Neymar i Messi w jednej drużynie brzmi imponująco, ale wolałabym go zobaczyć z CR7.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?