0

ale będzie pogrom

0

to ten dunga chyba chory jest że typowego skrzydłowego daje na środek

0

emoka87

no i właśnie dlatego powinniśmy się modlić o zwycięstwo realu, atletico i villareal w lm. Z angielską się zgodzę ale ta włoska to przesada. Jedynie roma i inter jak mają dobry dzień to coś grają.

0

Racja, niech gra jakiś słaby Maicon za najlepszego prawego obrońce świata. Przynajmniej Alves sobie odpocznie tydzień i z betisem zagra na ocene 9

0

mówcie co chcecie ale na miejsce Eto wziąłbym tylko Torresa, no i może ostatecznie ville. A jeśli chodzi o młodych to tego Keirrisona z Palmeiras bo co mecz bramki pakuje a czasami po dwie a ma dopiero 20/21 lat, no i benzeme ale to za duży wydatek, Aquero też by się nadał ale to inny typ zawodnika

0

Hinche

Oglądałem mecz od 30 minut i wcale nie uważam że messi zagrał słabo. Tyle ile on zamieszania wprowadził w szykach obronnych Gijon, moim zdaniem wystarczyło na ocenę 8.

Caceres zagrał chyba jedno z lepszych spotkań w Barcelonie( najmniej błędów w porównaniu z innymi meczami), jednak nadal uważam że lepiej dla niego by było gdyby poszedł na wypożyczenie

0

źle nie życzę, ale chce aby dostał w tym meczu żółtą kartkę na mecz z betisem bo póżniej derby i atletico

0

lepiej niech teraz pauzuje u siebie z Gijon niż potem z Betisem na wyjeździe lub espanyolem i atletico madryt. Przed tym meczem to bym się podenerwował trochę.

0

patrząc na drużynę argentyny można stwierdzić że messi, aguero, banega, di maria, higuain itd. za kilka lat będą poza zasięgiem rywali. Ale np; Francja z Benzemą, Nasrim, Gourcuffem i Ban Arfą też nie próżnuje. Jak znacie jeszcze drużyny z taką młodzieżą to napiszcie. A i jeszcze Hiszpania ma jedne z najlepszych młodzieżówek na świecie ale jak wcześniej napisałem są to młodzieżówki a nie 1 drużyny

0

gilbert3

że tak powiem. W każdym stadzie musi być przywódca, i siła stada w szczególności zależy od niego. ;) To Guardiola przewodzi nad wszystkim i jak na razie wychodzi mu to bardzo dobrze. Wiadomo że jest w tym zasługa Ryjka i zarządu a zwłaszcza piłkarzy. Jednak nie zgodzę się z tym że wszyscy piłkarze mają podobny wkład w sukcesy barcy bo np; sanchez, gudi, czy pedro chyba trochę mniej zrobili niż kolejno puyol, xavi czy messi .

0

w trakcie meczu wydawało mi się że to od kartki Pique się będą odwoływać ale to może dlatego że oglądałem w necie na słabej jakości

0

Ta Barcelona to dopiero początek pracy Guardioli, można powiedziećże on ten zespół stworzył w 2 miesiące a nawet w miesiąc w pre sezonie. Poczekajcie co będzie za rok.

0

Ja na miejscu pepa w środę wystawiłbym maksymalny skład poza messim i xavim którzy w sobotę odegrają najważniejszą rolę. A w razie złej sytuacji w pucharze Messi wszedłby z rezerwy i kazdy wie co by się stało

0

a co do sobotniego meczu to ufam Guardioli i wiem że coś wymyśli. A może na rezerwę powoła kogoś z barcy B o ile można

0

patrząc na tabelę la liga można stwierdzić że barca ma najlepszą obronę w lidze, i może tak jest ale tylko wtedy gdy ustawienie jest optymalne, a do tego niezbędny jest Puyol. Bez Puyola i w momencie gdy pomocnicy mają słabszy mecz, staje się gorąco czego efektem były dzisiejsze kartki. Mam nadzieję że Henrique będzie godnym partnerem Puyola. Wtedy z drugą parą obrońców Marquez i Pique będzie można śmiało stwierdzić że barca ma najlepszą defensywę w kraju i jedną z najlepszych na świecie

0

oglądałem tylko 2 połowe i strasznie nie podobało mi się to że tak często środkowi długo przetrzymywali piłkę, przez co zwalniali akcję. Na puchar kartki się chyba nie liczą, a ze sportingiem przynajmniej będzie ciekawie. Może powoła kogoś z Barcy B. Nadal uważam że nie ma w barcy równego obrońcy do puyola, Pique się zapowiada dobrze a Marquez raz ma fenomenalny mecz a raz klapa

0

Karta pique powinna być anulowana bo nie wiem za co dostał. wyobrażacie sobie caceres i sanchez. Puyol wracaj szybko

0

thiago to chyba środkowy bardziej a assulin skrzydłowy ale nie jestem pewien. Co do Iago to myślałem że jak przejdzie do Juve to czasami wejdzie, ale we włoskiej to zacznie grać przy 30 roku żucia bo tam tacy grają i się zmarnuje. Myślę że w pre sezonie mogli by śmiało grać zamiast kilku 20-paro latków z barcy B. A potem do kadry czasami powoływać na puchar czy jakieś nieważne już mecze

0

dla tych co twierdzą że barca ma godnych takiego klubu rezerwowych bramkarzy.

Jak mamy go nie oceniać po 1 błędzie, jak te błędy przytrafiają mu się dosyć często, pomimo że nie zawsze wtedy tracimy bramki to kiedyś to może się odwrócić

0

a i jeszcze ten Keirrison do 25 min ma już 2 bramki

0

tam za dużo komentarzy to tu dam.

pomimo tego że strzał był mocny to pinto powinien go spokojni nad bramką przerzucić. Z tymi bramkarzami to tragedia.

Sergio ładnie, nie wiedziałem że Sylvinho stać jeszcze na taki dobry mecz, Xavi super przegląd pola, a co do Bojana to jak chłopak ma 10 sytuacji na mecz to strzela 0, a jak ma 2 to strzela 2 bramki.

Najważniejszy awans. Czuje że będzie ciężko w weekend, Messi pewnie nie zagra , ale damy rade a w następnej fazie czeka nas myśle że niezbyt wymagający przeciwnik ale to się dopiero okaże

0

to jest oczywiste że messi jest wychowankiem klubu. Wszędzie tak podają

0

powiem tak.

Messi ma 21 lat i jeszcze wiele lat gry przed nim. Jednak nie wiadomo jak potoczą się jego losy, i czy się jeszcze dużo rozwinie. Wystarczy że polepszy strzały lewą nogą i podania oraz grę głową to wtedy nie będzie miał 23 bramek na 26 meczy tylko 35/26.

Jeśli chodzi o porównanie go do maradony to na pewno potencjał ma, jednak maradona grał dosyć dawno i inni piłkarze nie byli tak wytrenowani technicznie i fizycznie dlatego na metrze brał ich szybkością. Z resztą nie analizowali kilkunastu meczy maradony przed meczem z nim żeby wiedzieć jak go zatrzymać ;)

0

powiem tyle.

jeśli sylvinho odejdzie a henrique przyjdzie to będzie 8 obrońców, jestem za sprzedaniem lub wypożyczeniem któregoś z dwójki caceres i sanchez, bo szkoda żeby któryś nie grał prawie nic. Jestem za kupnem Lahma.

Ribery także by się przydał ponieważ nie wiadomo co eto a henry już trochę lat ma (nie ta wytrzymałość). Nadmiar pomocników na 3 pozycje a przecierz trzeba też w końcu dać szansę młodym pograć takim jak assulin czy thiago. Jestem za sprzedażą jakiegoś z pomocników i kupnem skrzydłowego Riberiego. tylko nie za 50 mln

0

za dwa mln to korki mogą kupić

0

może keita jest dobrym pomocnikiem ale szczerze to ja go nie lubię i nie podoba mi się osobiście jak gra

0

chyba zapomniał że barca też gra w LM ;)

0

powiem tak.

Messi jest w tym momencie zdecydowanie najlepszym z tak młodych piłkarzy i jednym z najlepszych ze wszystkich na świecie.

1-do Pele i do Garrinchy nie powinien być porównywany bo to było kilkadziesiąt lat temu.

2-może przewyższył tego Ronniego z psg ale napewno nie tago który miał 2 magiczne i chyba nie do powtórzenia przez innych sezony w barcelonie.

3-myślę że jeśli nie spocznie tak jak Ronni to jednym z najlepszych piłkarzy w historii może zostać.

4- On ma całkiem inny styl niż Brazylijczycy. Czy ktoś widział żeby kilkanaście razy na mecz ośmieszał rywali jakimiś trikami jak ronni czy choćby panienka ronaldo. On poprostu dostaje piłke i biegnie tak że inni go nie mogą zatrzymać (żart)

0

do kintalreal

mi nie chodzi tylko o brak tytułów w 2 poprzednich sezonach tylko o styl gry barcy. A poza tym to Guardiola zmienił plan treningów i to on spowodował że z "takiego składu" większość zawodników złapało formę. Myślę że guardilola może jeszcze więcej z nich wycisnąć tylko trzeba mu dać czas bo to dopiero jego pierwszy sezon

0

do kintalreal

czyli z tego co mówisz wynika że gra zawodników nie zależy w żadnym stopniu od trenera. To dlaczego Barca z prawie tą samą (bez Alvesa) podstawową 11 nie potrafiła wygrywać meczy w takim stylu, przez 2 lata. No czasami trafiały się wyjątki ale to bardzo rzadko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?