goryl-16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niech go kryje, to inni sobie poszaleją
0
1 dodatek. 107-85=22 bramki do pobicia rekordu realu. Około 2.5 bramki na mecz.
2 dodatek. LM
3 dodatek. CdR
4 dodatek. tytuł pichichi w kraju i w europie.
5 dodatek. Messi najlepszym piłkarzem na świecie
Chciałbym żeby do zwycięstwa w La Liga doszły takie dodatki, będzie trudno ale do 1,3 i 4 już niewiele brakuje ;) . O czymś zapomniałem? ;)
0
przy optymalnym ustawieniu w ataku i w pomocy myślę że z Bayernem damy sobie spokojnie rade. Ważne jest żeby Messi i Iniesta razem wystąpili (ważne żeby byli w formie) i to już będzie połowa sukcesu.
A jak wszyscy będą w wielkiej formie to na drugi mecz będzie mógł powołać Assulina bo już będzie miał 18 lat a wynik dwumeczu będzie rozstrzygnięty ;)
0
nie wiecie czy messi gra w argentynie bo coś im słabo idzie.
Fajnie może jak się dobrze zaprezentuje to zostanie na jakiś mecz powołany. Ale bardziej przyda się Barcy B. Thiago ma kontuzję chyba bo ostatnio nie dograł całego meczu i na treningi też nie jest powoływany.
0
ja zaś marzę o finale Barca-Villareal. A w półfinale chciałbym żeby Villareal pomściło Atletico Madryt. Ale taki finał jest bardzo bardzo bardzo mało prawdopodobny
0
chciałbym zobaczyć ich grę. Ciekawe czemu nie było Alacantary on regularnie występuje w 1 składzie rezerw.
0
na stronce ze statystykami bet at home pisało że przegrali 4-0 z badaloną.
1 Villareal B 30 62:30 64
2 Alcoyano 30 49:30 59
3 Sabadell 30 44:37 51
4 Sant Andreu 31 33:23 49
5 Barcelona B 30 39:32 46
6 Badalona 30 37:31 44
7 Ontinyent 30 37:30 43
8 UE Lleida 30 33:27 43
reszta się nie liczy
0
,,no właśnie ja też nie oglądałem. Niech ktoś zda relacje bo jestem ciekaw. ''
to znaczy że inne mecze barcy atletic oglądasz??? jeśli tak to napisz gdzie można te mecze oglądać
0
Valencia dlatego odpadła bo walczą na przyszły rok o puchary, a poza tym mają kryzys finansowy i to nie mały. (niewypłacani zawodnicy nie mają takiej jakości w grze).
Co do poziomów lig, to chyba kazdy wie, że w liga angielska dysponuje niesamowicie mocną czołówką ( wielka 4 ),i w tym sa nie do pobicia. Ale jak by patrzec to liga bbva w tym roku jest 2, pozniej niemiecka. A wloska to juz ma kryzys calkowity, tylko slabe udinese i to w uefa. sorki za pisownie ale klawiatura mi sie zjeb..a .
0
jeśli teraz nie są, to w przyszłym sezonie już na pewno będą. 1-3 dobre transfery i będziemy pobijali rekordy z tego sezonu
0
nie na temat.
nie wie ktoś jak można oglądnąć skrót meczu Barcy B
0
jestem za tym żeby na następny rok do LM z La Liga dostała się Sevilla i Villareal oprócz Realu i BARCY. To już będzie któryś z rzędu awans Villarealu do tych rozgrywek
0
oby jakiś słabszy najlepiej porto, bo jeśli by się udało przejść dalej to wtedy w obronie grałby już Milito
0
Man Utd- Chelsea
Villareal- Arsenal
BARCA- Porto
Liverpool- Bayern
jestem za takim losowaniem, w związku z tym ze Barca ma zawsze najsłabszego przeciwnika z możliwych to możliwe że będzie to Porto lub Villareal ;)
0
Milan ma plan że jak przyjdzie Adi to Ronni będzie mógł wykorzystać swoje dogrania, a on tylko będzie nogę dokładał albo z głowy ładował.
0
jeszcze Sanchez jest. Jeszcze ten Botia by się okazał lepszy od Caceresa
0
Eto ustrzeli ze 2 bramki z Lyonem, Messi dorzuci jeszcze jedną i jeszcze ktoś strzeli. Obstawiam wynik 4-0 lub 4-1
0
marcOl i Mushroom
Myślicie że uzbierało by się w Polsce tylu kibiców. Ci normalni by się bali iść na stadion i zebrałoby się max 50-60 tyś z czego kilka tyś. to kibole i policje z całego województwa trzeba by było ściągać ;). Oczywiście nie mówię o tych którzy w spaniały sposób pokazują że polska jest najlepsza w kibicowaniu na całym świecie
0
racja janik z tym realem, też już o tym myślałem i dlatego kibicuje realowi we wtorek. Jednak jeszcze nie bądźmy pewni awansu Barcy ale jeżeli my awansujemy a real nie to nie dość że na dwa fronty to jeszcze trzeba 1 bardzo ważny mecz finałowy upchać w terminarz.
Ale myślę że w finale mogą spokojnie zagrać takim składem
Olzabel, Sanchez, Pique, Botia, Caceres, Thiago, Busqets, Gudi, Assulin, Pedro i Jeffren. ;)
Swoją drogą jestem ciekawy co by pokazał taki skład (łącznie 8-9 wychowanków)
0
lyon pewnie przegrał dlatego że grał słabszym składem ale dokładnie się nie orientuję. Chociaż z drugiej ligi nie mogą odpuścić bo PSG powraca do czołówki po kilku sezonach.
No to Puyol się zaprzyjaźni z Milito jak razem na siłowni będą ćwiczyć ;) i może razem wrócą do gry.
0
po lyonie wraca na szczęście Abidal. A mówiłem kumplowi jak oglądaliśmy mecz, że mógłby zmienćł Puyola, Inieste i któregoś z napastników koło 70 min.
0
moje zdanie jest taki że PEP powinien robić wcześniej zmiany i wykorzystywać wszystkie. Do końca mógł oszczędzić Puyola i jakiegoś z napastników a nie tylko Inieste.
Tak powierzchownie pamiętam 3 sety Titiego, kilka dobrych szans messiego no a o Eto to się nie wypowiadam ;)
0
1 liga - Primera Division
2 liga - Segunda Division
3 liga - Segunda Division B i jest podzielona na 4 grupy.
Barcelona gra w tej 3 grupie. 4 miejsca są premiowane grą w barażach. W barażach muszą jeszcze wygrać dwa dwumecze żeby awansować.
Możliwe będą gran derby tylko w wykonaniu drugich drużyn, bo real b też sobie nieźle radzi
;)
0
Eto
Myślę że już w kwietniu powinien się ogrywać. Szkoda że Jeffrena nie powołuje. Mógłby wejść w 2 połowie i dać odpoczać np. Titiemu
0
mam pytanie jeśli sevilla by awansowała to kto by miał miejsce w UEFA 3 miejsce???
0
jak dla mnie to bohater spotkania, ale i tak jest trochę za słaby na Barce. Myślę że Pep powinien go wystawić w sobotę aby VV poczuł konkurencję. To zagranie przed karnym było chyba lepsze niż dudek dance ;)
0
balcermen
racja, fajnie to wyglądało jak jeszcze Marti mu kiwnął głową
0
oby inter wyeliminował Manu chociaż wydaje się to być mało prawdopodobne. Czekam na to aż się zmęczą tak jak Barca i w tym moze być tylko szansa Interu.
0
najlepsze: Messi powraca, Iniesta w składzie, dobry występ Pinto i Toure, AWANS, myślę że Barcelona najgorsze ma już za sobą, zaczyna sie nowa seria zwycięstw w weekend
najgorsze:Caceres jak dla mnie nie zasługuje na Barce i ten mecz to potwierdził, był to tylko remis, transfery; Hleb powinien grać na w środku pola na skrzydle się całkowicie nie sprawdza, Keita bez jakiś wspaniałych występów, jak przychodził miał Bracy polepszyć strzały z dystansu a tu nic, Caceres dla wielu perspektywiczny ale wczoraj za kazdym razem spóźniał z kryciem i nie pokazał że można na niego liczyć w trudniejszych meczach.
0
znalazłem przyczynę słabszych występów Barcy.Słabo grali przez te 2 tyg. dlatego że na nich nie obstawiałem w sts-ie, bo miałem ferie. Teraz wszystko wróci do normy. Meczu z Mallorcą nie obstawiłem także jeszcze nie wiadomo ;) jak zagrają