gracianho7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Liczę też na Lukebe super ŚO
2
Za 150mln to mamy Undava, Baloguna i na so Lukebe a Ci będą czekać na Alvareza do końca okienka
0
Powinniśmy wejść po Vuskovicia
0
Nie ma co mówić na ten moment mamy słabszy skład niż w tamtym sezonie bez Rasha i Lewego
5
Dawać Oyarzabala do Nas
2
Spokojnie Panowie i Panie. Okienko się dopiero zacznie a ja myślę że Deco i Flick działają coś po cichu jak w przypadku Gordona. Może też czekają jak się mundial potoczy przynajmniej faza grupowa
0
Powinien zostać do zimy
0
Ndicka, Lukeba tu trzeba szukać
0
@Kintoki od tego jest trener i treningi myślę że im więcej będzie grał na 9 to wtedy pokaże pełnię swoich możliwości. Zresztą co szkodzi spróbować do zimowego okienka
1
Prawda jest taka że my wcale nie musimy szukać 9 bo ona jest a mianowicie mowa o Rashfordzie jeżeli LS to Rafa i Gordon to 9 Rekin i Rash a na PS Yamal i może Silva a jak nie to ktoś ze szkółki
1
A czemu nie wypróbować Rasha na 9 ? Kupić ŚO I Silvę ew. Bocznego obrońcę
0
@RanDiFCB mi się wydaje że Rash na 9 idzie. Flick chce bardzo żeby został
0
Jeszcze Bernardo , Senesi wykupić Rasha i Cancelo i będzie pięknie
0
Czemu Rash ma odejść skóra dalej bardzo chce go Flick i może dlatego to on przejmuje 9 u nas
0
@Capitano5 Rash pójdzie na 9
2
Krytykujecie Deco a mi się wydaje że najwięcej do tego transferu ma Flick. Jakby to był transfer Deco to mowa byłaby o brazolu albo portugalczyku albo kimś innym z Ameryki
0
@Scala1981 Rashford ?
0
@Aequlibre Rash na 9
0
@Marek43a mi się wydaje że Senesi i Silva są już dogadani
0
@RumbleDelivery i pożegnalbym Duńczyka
0
Czyli wykup Rasha i Cancelo, Senesi , Bernardo i Gordon ( albo na N albo LS i Rash na 9) sprzedaż Fati, Ter Stegen, Casado
0
To jest Napastnik czy LS ?
22
Tragiczna wiadomość
2
Senesi i Kiwior
1
Senesi chyba najlepszy z PL
0
@lukaszmatusiewicz Kourpi z wisienek
2
Może ten młodziak Kroupi z bournemouth
1
Senesi i Cortes
1
Coś czuję że nasze transfery są albo darmowe ( Senesi, Silva) albo w La Masi
0
Rafa działaj przyjacielu