1

Liczę też na Lukebe super ŚO

2

Za 150mln to mamy Undava, Baloguna i na so Lukebe a Ci będą czekać na Alvareza do końca okienka

0

Powinniśmy wejść po Vuskovicia

0

Nie ma co mówić na ten moment mamy słabszy skład niż w tamtym sezonie bez Rasha i Lewego

5

Dawać Oyarzabala do Nas

2

Spokojnie Panowie i Panie. Okienko się dopiero zacznie a ja myślę że Deco i Flick działają coś po cichu jak w przypadku Gordona. Może też czekają jak się mundial potoczy przynajmniej faza grupowa

0

Powinien zostać do zimy

0

Ndicka, Lukeba tu trzeba szukać

0

@Kintoki od tego jest trener i treningi myślę że im więcej będzie grał na 9 to wtedy pokaże pełnię swoich możliwości. Zresztą co szkodzi spróbować do zimowego okienka

1

Prawda jest taka że my wcale nie musimy szukać 9 bo ona jest a mianowicie mowa o Rashfordzie jeżeli LS to Rafa i Gordon to 9 Rekin i Rash a na PS Yamal i może Silva a jak nie to ktoś ze szkółki

1

A czemu nie wypróbować Rasha na 9 ? Kupić ŚO I Silvę ew. Bocznego obrońcę

0

@RanDiFCB mi się wydaje że Rash na 9 idzie. Flick chce bardzo żeby został

0

Jeszcze Bernardo , Senesi wykupić Rasha i Cancelo i będzie pięknie

0

Czemu Rash ma odejść skóra dalej bardzo chce go Flick i może dlatego to on przejmuje 9 u nas

0

@Capitano5 Rash pójdzie na 9

2

Krytykujecie Deco a mi się wydaje że najwięcej do tego transferu ma Flick. Jakby to był transfer Deco to mowa byłaby o brazolu albo portugalczyku albo kimś innym z Ameryki

0

@Scala1981 Rashford ?

0

@Aequlibre Rash na 9

0

@Marek43a mi się wydaje że Senesi i Silva są już dogadani

0

@RumbleDelivery i pożegnalbym Duńczyka

0

Czyli wykup Rasha i Cancelo, Senesi , Bernardo i Gordon ( albo na N albo LS i Rash na 9) sprzedaż Fati, Ter Stegen, Casado

0

To jest Napastnik czy LS ?

22

Tragiczna wiadomość

2

Senesi i Kiwior

1

Senesi chyba najlepszy z PL

0

@lukaszmatusiewicz Kourpi z wisienek

2

Może ten młodziak Kroupi z bournemouth

1

Senesi i Cortes

1

Coś czuję że nasze transfery są albo darmowe ( Senesi, Silva) albo w La Masi

0

Rafa działaj przyjacielu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?