gracianho7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli mamy pozbyć się któregoś z obrońców to raczej Iniago powinien być pierwszy do upuszczenia klubu
0
@fenix1983 zamiast greenwooda nie lepiej Nico Wiliamsa ? 50mln przy sprzedaży Rafy to chyba nie dużo
0
@dominox1998 niby teraz jest wart 150 ale liczymy że Milan zejdzie z ceny albo kogoś im damy za obniżenie
0
@dominox1998 masz rację tylko czy jest wart takich pieniędzy ? Przyznam że nie oglądam ligi włoskiej za często i widziałem może z 2 3 mecze leao i mnie szczerze nie porywa ale to moje odczucie
0
@Malcomdobre stwierdzenie. Tylko po co ściągać leao za ponad 100 jak jest N. Williams z klauzula 50mln
0
@BarcaToSensZycia i ponad 100 będzie trzeba dać
0
A Nico nie ma klauzuli wykupu 50mln ?
15
Czy Laporta i Deco są takimi głupkami żeby robić transfery do i z klubu bez nowego trenera ? Mam nadzieję że te wszystkie spekulacje to tylko plotki i oni wiedzą co mają robić
0
Prawa J. Araujo , Cancelo Lewa Balde, Valle i dodatkowo fort w razie kontuzji albo wypożyczyć go
3
Dajmy może szanse głosu nowemu trenerowi niech sam zdecyduje o składzie i transferach
0
A jak ten Aleix Garcia się dziś prezentuje?
0
@Borneo myślę że jeżeli chodzi o rezerwy i środek obrony to pewnie któryś z senegalczyków awansuje a na lewą niby Valle za Alonso
1
Liczę na szybkie wejście młodych w 2 połowie kosztem tych co mają zagrać w sobotę
0
A jaka jest szansa na powrót FdJ na klasyk ?
1
@zaky274 https://www.goal.pl/transfery/barcelona-dogadala-sie-z-nico-williamsem/
0
Dziś się pojawiło coś o Nico Wiliamsie że niby jest dogadany. Ktoś coś wie więcej ?
0
@AdrianFCB10 ufff
0
Troszkę zmiana tematu. Czy ktoś się orientuje czemu Balde zszedł w połowie ??
0
@niepijpiotrek a Rafi?
0
Jak wygląda sytuacja z kontuzjami na klasyk ? Kto może wrócić
0
Ciekawy jestem Vermeerena jak sobie poradzi. Ostatnio głośno o transferze do nas
3
@barcelonaLM Fermin zawieszony
0
Hiszpania ma skrzydła na lata Nico W 21l yamal 16l
0
Czyli lewa Felix/Gavi ?
0
@Jackazz dokładnie, zmiennik musi być. Sezon długi więc każdy minuty dostanie
0
@mycha005 Ma talent. Może być drugim kalidou koulibaly
1
Nie uważacie że skład trochę za wąski się zrobil ? Bez abde i Erica
0
@koraldinho49 tak będzie...
1
Coś czuję że to wypożyczenie Ansu to strzał w kolano... I żadnych transferów nie będzie (Cancelo , Felix) taka sytuacja
0
@okiemtypera_lucaxx95 Jeszcze chwila i koniec ???? na całe szczęście