0

Jeżeli mamy pozbyć się któregoś z obrońców to raczej Iniago powinien być pierwszy do upuszczenia klubu

0

@fenix1983 zamiast greenwooda nie lepiej Nico Wiliamsa ? 50mln przy sprzedaży Rafy to chyba nie dużo

0

@dominox1998 niby teraz jest wart 150 ale liczymy że Milan zejdzie z ceny albo kogoś im damy za obniżenie

0

@dominox1998 masz rację tylko czy jest wart takich pieniędzy ? Przyznam że nie oglądam ligi włoskiej za często i widziałem może z 2 3 mecze leao i mnie szczerze nie porywa ale to moje odczucie

0

@Malcomdobre stwierdzenie. Tylko po co ściągać leao za ponad 100 jak jest N. Williams z klauzula 50mln

0

@BarcaToSensZycia i ponad 100 będzie trzeba dać

0

A Nico nie ma klauzuli wykupu 50mln ?

15

Czy Laporta i Deco są takimi głupkami żeby robić transfery do i z klubu bez nowego trenera ? Mam nadzieję że te wszystkie spekulacje to tylko plotki i oni wiedzą co mają robić

0

Prawa J. Araujo , Cancelo Lewa Balde, Valle i dodatkowo fort w razie kontuzji albo wypożyczyć go

3

Dajmy może szanse głosu nowemu trenerowi niech sam zdecyduje o składzie i transferach

0

A jak ten Aleix Garcia się dziś prezentuje?

0

@Borneo myślę że jeżeli chodzi o rezerwy i środek obrony to pewnie któryś z senegalczyków awansuje a na lewą niby Valle za Alonso

1

Liczę na szybkie wejście młodych w 2 połowie kosztem tych co mają zagrać w sobotę

0

A jaka jest szansa na powrót FdJ na klasyk ?

0

Dziś się pojawiło coś o Nico Wiliamsie że niby jest dogadany. Ktoś coś wie więcej ?

0

0

Troszkę zmiana tematu. Czy ktoś się orientuje czemu Balde zszedł w połowie ??

0

@niepijpiotrek a Rafi?

0

Jak wygląda sytuacja z kontuzjami na klasyk ? Kto może wrócić

0

Ciekawy jestem Vermeerena jak sobie poradzi. Ostatnio głośno o transferze do nas

3

@barcelonaLM Fermin zawieszony

0

Hiszpania ma skrzydła na lata Nico W 21l yamal 16l

0

Czyli lewa Felix/Gavi ?

0

@Jackazz dokładnie, zmiennik musi być. Sezon długi więc każdy minuty dostanie

0

@mycha005 Ma talent. Może być drugim kalidou koulibaly

1

Nie uważacie że skład trochę za wąski się zrobil ? Bez abde i Erica

0

@koraldinho49 tak będzie...

1

Coś czuję że to wypożyczenie Ansu to strzał w kolano... I żadnych transferów nie będzie (Cancelo , Felix) taka sytuacja

0

@okiemtypera_lucaxx95 Jeszcze chwila i koniec ???? na całe szczęście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?