0

@BORO_12Moim zdaniem jest ,może nie nr 1 ale on, Vivian, Sencet, Iniaki , Simon Żelazna 5

0

@Greenalley jak będziemy wszystko na raty brać na kilka lat to nigdy z bagna nie wyjdziemy

0

@Kapitan9 to samo miałem pisać

0

@Pawwwweeeell myślę że tak. Tak jak napisałem w komentarzu u góry potrzebna jest mu zmiana klubu/ otoczenia a czy 60mln to dużo w tych czasach za młodego skrzydłowego ? Wydaje mi się że nie. A jeżeli chodzi o skald to rapfinia mógłby wejść na 10 prawa Yamal lewa Nico i mamy gaviego Olmo do rotacji plus może ktoś z młodych . Diarra , Dani albo Fernandez

0

@Pawwwweeeell myślę że tak źle z nim nie będzie

0

@BORO_12 myślę że zmiana klubu/otoczenia pomoże wejść mu na większy poziom

0

@BORO_12 dlaczego ?

8

Tylko Nico ! Młodszy i mniej €€€

1

@ForcaBarca3 jest David do wzięcia więc nie wiem czemu nie pójdziemy po niego

0

@waletpl 2 ostatnich odrzuciłem na wstępie. Myślę że nawet nasz zarząd się na to nie nabierze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hary87 latem będzie Valle. Zarząd chyba zapomniał że lepszego wysłał na wypożyczenie a zostawił do rotacji słabszego

0

Z tego co było we wcześniejszym artykule to chcą Leao albo Diasa... I to już teraz

0

@BORO_12 tylko czy Leao po niedzielnym sukcesie i tym że trener przyszedł nowy będzie chciał odejść zima

0

@Lokusekpl skoro piłkarz chce odejść to odejdzie ale jak mówisz z tymi Baskami to ciężkie życie

0

@Lokusekpl jeżeli mamy 1:1 plus kasę na transfer to chyba udowodnić nic nam nie będą mogli

1

@BORO_12 myślisz że Leao czy Dias są lepsi ? Nie oglądam za bardzo Milanu ani Liverpoolu. Nico ma wg mnie jeszcze jeden haczyk w sobie (Yamal) myślę że gra u boku przyjaciela nie dałaby w przyszłości myśleć nawet yamlowi i transferze gdzieś indziej np PSG bo nie ma co mówić im Yamal będzie lepszy tym będzie chciał większego kontraktu a czy my będziemy mogli mu to zapewnić ?

0

Czy dziś możemy spodziewać się odpowiedzi ?

0

A o Nico już zapomnieli...

1

W ogóle przez to wszystko mamy jakieś szanse na letnie transfery ?? Ktoś się orientuje jakie kwoty mogą wpłynąć aby podpisać chociaż 2 3 zawodników pokroju Nico , Davida i Taha? Czy w ogóle nie ma szans

0

Jest tylu fajnych graczy do wyciągnięcia latem za darmo. Akurat na pozycje jakie potrzebujemy. Jest to płatny transfer to Nico powinien być

0

@cracker David, Nico , LO z Crystal palace lub Valle sprzedać ansu fdj ferrana Erica christiansena

1

A wiadomo coś z tym młodym z Malagi czy przyjdzie ??

0

@betonito dziś czytałem coś o zawodniku Crystal palace któremu kończy się kontrakt latem 2025

0

Ciekawi mnie jedno czy latem nawet jak sprzedamy fatiego de jonga Erica i ferrana czy będzie nas w ogóle na kogoś stać patrząc na ten cyrk z Olmo. Musimy wzmocnić atak ja z chęcią widziałbym tam Davida z Lille i Nico na skrzydle do tego słychać cos o Tahu na ŚO czy to w ogóle będzie realne ??a jeszcze zmiennik Balde okej jest alternatywa w postaci Valle ale co jeżeli zarząd będzie chciał kogoś kupić...

0

Może ten Diarra wypali

3

Nie krytykujmy Fermiana gdzieś się te straty pojawiają ale najważniejszy u niego jest pressing i ten doskok przy tym jak atletico robi akcje a to robi robotę przy obronie naszej

0

@MalanFCB oby bo patrząc na np lige francuska to tam głównie opiera się gre na zawodnikach z Mali czy WKS i są oni silni i wybiegani.

0

Ktoś zna rynek/ligę afrykańska i wie czy są tam jakieś perełki jeszcze do wyciągnięcia ??

0

Mam nadzieję że ogarną też ten diamencik z Malagi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?