0

@luka1995 a no tak zapomniałem o nim

5

Na tym bym zamknął okienko dla nas

3

Xavi Ty się nawet nie zastanawiaj

2

@Patryk1899 z Yamalem to tak ostrożnie

1

@Wojtek84 Co Ty chcesz od fatiego ?

0

Peña kontuzja ?

0

Martwi mnie to że jeżeli nie wypali z cancelo to biali już trzymają rękę na pulsie z fresneda...

5

Ja mam jakieś dziwne przeczucie że zostanie

0

Ciekawe czy Cash by sobie u Nas poradził

5

Wystarczy że 1 lub 2 z nich dostałoby szansę ale taka prawdziwa a nie jak np balde talent widać brakuje wiadomo minut i meczy a my wolimy go wypożyczyć i postawić na gościa po 30 który ma być zmiennikiem gościa po 30

1

Tylko żeby w meczach z nami za bardzo nie brylował ;). Powodzenia Nico !

0

Mam nadzieję że Xavi pozwoli się teraz rozwinąć Peni i da mu trochę pograć w nowym sezonie

3

@[Oli] ostatni jaki pamiętam to chyba Malcom do Zenitu (ok. 40mln chyba)

3

Zostawmy tą decyzję dla xaviego i ja uszanujmy. Sezon pokaże kto ma rację My(kibice) czy trener

0

Matty chyba byłyby najbardziej rozsądną opcją i wydaje mi się że nie za drogą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?