gracianho7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I skrzydłowi na drugi sezon Rafa ,Yamal,Nico, Dani ????
4
Oni mogą być optymistycznie nastawieni a co zawodnik myśli i zadecyduje to już inna bajka
0
@BORO_12 czemu David mało prawdopodobne ?
0
@Rupert_Haubica kasa jest,tu chodzi głównie o finansowe fair play
0
Tah, David , LS najlepiej Nico i powrót z wypożyczenia Valle
0
@Barcatroll dojdzie transfer (Nico , Leao,...) plus np Fernandez z 2 zespołu
2
Nie ma co się zastanawiać on plus Nico, perła z Malagi, Valle z wypożyczenia i młodziez do drugiego zespołu (Afryka itp)
0
@normasubiektywna Myślę że Yamal i ogólnie Hiszpanie z naszego składu (Balde, Pedri, Olmo...) zrobią wszystko żeby Nico już następnego lata u nas wylądował
1
Wczoraj czytałem artykuł że to Flick ma decydować o letnich transferach i że ma na liście 3 darmowe transfery plus jeden gotówkowy ja strzelałbym że darmowe to (David z Lille, Tah, Davies)? A gotówkowy to pewnie skrzydłowy ( Nico , Leao, Adeyemi)
0
@KolDan wydaje mi się że Wojtek przedłuży kontrakt nawet o rok. Nico i ŚN to priorytet zobaczymy co wyjdzie z tym Tahem i zastanawia mnie ten Baena z Villareal bo któryś raz w mediach mówi że chce przejść do Barcy
5
Wracaj na boisko i pokaż że potrafisz grać i zapie*****ć dla tego herbu, barw i kibiców !
0
Z kontuzjowanych wraca ktoś w październiku ?
10
W tym roku Chiesa za rok Nico i mamy skrzydła na lata Ls Chiesa Nico Ps yamal Rafinhia
0
@Czarny_ck prędzej roque Lenglet Faye. Niby z plotek wychodzi że Barca ma już tą kwotę nawet bez sprzedaży ale czy to prawda...
0
Jak dołożą do tego Nico to będę szczęśliwy
1
Jak do tego dojdzie Nico (oby) i reszta 1 składu to wcale źle może to nie wyglądać
0
A ja czuję że przyjdzie ????
1
Powiem tak nie przekreslajcie transferu Nico???? transfer Olmo to inna sprawa...
0
Może wymienić Lengleta na Merino ? Ewentualnie dopłacic coś
0
Jakby się udało Lenglet plus 10m to byłoby spoko
0
Wolałbym Merino albo Baene
6
@Tibu na lewej Valle do konkurencji
0
Jak X. Simons ?
2
Jak mamy go sprzedać i szukać jakiś wynalazków to niech zostanie pod opieką Flicka i niech pokaże że potrafi. Myślę że drugi strzał w 100 jak z Auba może nam się nie trafić
1
Myślę że dzięki Flickowi bllizej nas może być Kimmich ale czy będzie chcial Nico na skrzydło ?
0
@Xonar w tym sezonie jak dobrze pamiętam Ferran z Betisem ??
0
Według mnie Nico Plus Silva to powinny być transfery w tym sezonie na DM Christiansen i ewentualnie sprawdzić Gaviego
1
Oj jakby do tego doszedl Nico i Bernardo ...
3
Bernardo i Nico to powinien być cel na te okno transferowe przy sprzedaży Fatiego rapfini lengleta romeu Roberto i innych wynalazków. Valle i araujo z Meksyku do 1 drużyny
1
Sprzedać Fatiego Raphinie i resztę wzrostu kupić Nico 50mln plus Kimmich okolice 60mln i będzie dobrze