0

I skrzydłowi na drugi sezon Rafa ,Yamal,Nico, Dani ????

4

Oni mogą być optymistycznie nastawieni a co zawodnik myśli i zadecyduje to już inna bajka

0

@BORO_12 czemu David mało prawdopodobne ?

0

@Rupert_Haubica kasa jest,tu chodzi głównie o finansowe fair play

0

Tah, David , LS najlepiej Nico i powrót z wypożyczenia Valle

0

@Barcatroll dojdzie transfer (Nico , Leao,...) plus np Fernandez z 2 zespołu

2

Nie ma co się zastanawiać on plus Nico, perła z Malagi, Valle z wypożyczenia i młodziez do drugiego zespołu (Afryka itp)

0

@normasubiektywna Myślę że Yamal i ogólnie Hiszpanie z naszego składu (Balde, Pedri, Olmo...) zrobią wszystko żeby Nico już następnego lata u nas wylądował

1

Wczoraj czytałem artykuł że to Flick ma decydować o letnich transferach i że ma na liście 3 darmowe transfery plus jeden gotówkowy ja strzelałbym że darmowe to (David z Lille, Tah, Davies)? A gotówkowy to pewnie skrzydłowy ( Nico , Leao, Adeyemi)

0

@KolDan wydaje mi się że Wojtek przedłuży kontrakt nawet o rok. Nico i ŚN to priorytet zobaczymy co wyjdzie z tym Tahem i zastanawia mnie ten Baena z Villareal bo któryś raz w mediach mówi że chce przejść do Barcy

5

Wracaj na boisko i pokaż że potrafisz grać i zapie*****ć dla tego herbu, barw i kibiców !

0

Z kontuzjowanych wraca ktoś w październiku ?

10

W tym roku Chiesa za rok Nico i mamy skrzydła na lata Ls Chiesa Nico Ps yamal Rafinhia

0

@Czarny_ck prędzej roque Lenglet Faye. Niby z plotek wychodzi że Barca ma już tą kwotę nawet bez sprzedaży ale czy to prawda...

0

Jak dołożą do tego Nico to będę szczęśliwy

1

Jak do tego dojdzie Nico (oby) i reszta 1 składu to wcale źle może to nie wyglądać

0

A ja czuję że przyjdzie ????

1

Powiem tak nie przekreslajcie transferu Nico???? transfer Olmo to inna sprawa...

0

Może wymienić Lengleta na Merino ? Ewentualnie dopłacic coś

0

Jakby się udało Lenglet plus 10m to byłoby spoko

0

Wolałbym Merino albo Baene

6

@Tibu na lewej Valle do konkurencji

0

Jak X. Simons ?

2

Jak mamy go sprzedać i szukać jakiś wynalazków to niech zostanie pod opieką Flicka i niech pokaże że potrafi. Myślę że drugi strzał w 100 jak z Auba może nam się nie trafić

1

Myślę że dzięki Flickowi bllizej nas może być Kimmich ale czy będzie chcial Nico na skrzydło ?

0

@Xonar w tym sezonie jak dobrze pamiętam Ferran z Betisem ??

0

Według mnie Nico Plus Silva to powinny być transfery w tym sezonie na DM Christiansen i ewentualnie sprawdzić Gaviego

1

Oj jakby do tego doszedl Nico i Bernardo ...

3

Bernardo i Nico to powinien być cel na te okno transferowe przy sprzedaży Fatiego rapfini lengleta romeu Roberto i innych wynalazków. Valle i araujo z Meksyku do 1 drużyny

1

Sprzedać Fatiego Raphinie i resztę wzrostu kupić Nico 50mln plus Kimmich okolice 60mln i będzie dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?