grejtxkrzychu
Dołączył/a: sierpień 2019
Rzeszów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Naker A co Guardiola miał ciekawego w CV jako trener?
0
@wojpie6377 Wyobraź sobie taką sytuację, sędzia nie widzi dokładnie całej sytuacji, piłka jest w polu karnym, obrońca czysto odbiera, a atakujący nurkuje i sędzia przez to, że nie widział dokładnie całej sytuacji wskazuje na jedenastkę, a drużyna przeciwko której dyktowany jest rzut karny traci szansę na grę w europejskich pucharach. Uczciwe? Nie.
1
Ja również jestem zadowolony, że jego czas się kończy.
1
@wojpie6377 Czyli twoim zdaniem karne z dupy powinny być odgwizdywanie, bo sędzia nie widział, a var nie może pomóc? XD.
2
Kiedy ten mecz City - Real? Nie mogę się doczekać :D
0
@CiroDiMarzio Może 6?
0
@masq Nie mam pojęcia w takim razie :/
0
@masq A była rozbierana przez kogoś? Oglądałem filmik na youtubie, gdzie gość oddał kartę graficzną do serwisu i temperatura rosła piekielnie szybko, bo serwis nieudolnie złożył kartę graficzną.
5
@clyde Karny słuszny, ale Bilbao również powinno dostać co najmniej jeden.
1
@ChampionLW Prezydent, a trener to dwa różne stanowiska. Czy Setien przygotowywał projekt kilka lat tak jak Font? No nie.
0
@Transu96 A dobry ten Fabinho w ogóle? Zastanawiałem się nad nim.
3
@caminero To raczej ty oglądałeś inny mecz.
0
@ToJa79 Gdyby nie kontuzja Sane, to Bayern zapłacił by 2x więcej.
1
@denis9401 Proszę cię, 99% użytkowników płakało, że mecze Barcelony kiedy to jeszcze Valverde był trenerem były nie do oglądania. Barcelona Valverde polegała na głębokiej obronie, a nie na pressingu. Takie zespoły jak Slavia potrafiły nas zdominować.
0
@budzichmichal W przyszłym roku kończy się jego żywot w Barcelonie.
2
@Midast Jakiego Francuza?
0
@Brosik 5 lat? 5 lat temu Barcelona sięgnęła po LM, LaLigę i Copa del Rey :)
2
@FanErnestoValverde Valdek to miał swoją filozofię, byle by strzelić i zaparkować :D W sumie masz rację, bo jakimś cudem wygrał 2x LaLigę xD.
0
@cat_r37 Transakcja zapisana została by na nowy rok.
3
@xavi890 Do podwyższenia średniej wieku zespołu :D
1
Miejmy nadzieję, że będzie z nim tak samo jak z Neymarem, czyli nie dojdzie do transferu :)
2
@xavi890 Valdek jakoś wygrał :D
7
@kuffs Autor głównego komentarza nigdzie nie podaje, że przejdziemy Napoli, wyraźnie widać słówko "jak", które daje inne znaczenie zdaniu, a w tym przypadku jest to przypuszczenie.
0
@ferdas_rawa Z tego co wiem od kibiców Juventusu to ten Pajnić jest największą porażką w ich zespole.
10
@BarcaInfo Gościu ładnie odleciał :D
0
@gilbert3 Tak, doping z głośników.
2
@Visca el Barca y Visca Catalunya Wolałbym dźwięki z PESA :D W obecnej fifce "doping" kibiców to porażka.
13
@HubertMlody A kiedy ostatnio miał Umtiti dobrą formę? No trochę czasu zleciało :/
6
Jest jakaś opcja by wyłączyć możliwość widzenia plotek na temat Pjanicia?
0
@darr0o Dembele prawie nic nie gra, a pensję ma dość wysoką, jeżeli Juve pokryłoby jego pensję to warto było by go wypożyczyć.