0

@Naker A co Guardiola miał ciekawego w CV jako trener?

0

@wojpie6377 Wyobraź sobie taką sytuację, sędzia nie widzi dokładnie całej sytuacji, piłka jest w polu karnym, obrońca czysto odbiera, a atakujący nurkuje i sędzia przez to, że nie widział dokładnie całej sytuacji wskazuje na jedenastkę, a drużyna przeciwko której dyktowany jest rzut karny traci szansę na grę w europejskich pucharach. Uczciwe? Nie.

1

Ja również jestem zadowolony, że jego czas się kończy.

1

@wojpie6377 Czyli twoim zdaniem karne z dupy powinny być odgwizdywanie, bo sędzia nie widział, a var nie może pomóc? XD.

2

Kiedy ten mecz City - Real? Nie mogę się doczekać :D

0

@CiroDiMarzio Może 6?

0

@masq Nie mam pojęcia w takim razie :/

0

@masq A była rozbierana przez kogoś? Oglądałem filmik na youtubie, gdzie gość oddał kartę graficzną do serwisu i temperatura rosła piekielnie szybko, bo serwis nieudolnie złożył kartę graficzną.

5

@clyde Karny słuszny, ale Bilbao również powinno dostać co najmniej jeden.

1

@ChampionLW Prezydent, a trener to dwa różne stanowiska. Czy Setien przygotowywał projekt kilka lat tak jak Font? No nie.

0

@Transu96 A dobry ten Fabinho w ogóle? Zastanawiałem się nad nim.

3

@caminero To raczej ty oglądałeś inny mecz.

0

@ToJa79 Gdyby nie kontuzja Sane, to Bayern zapłacił by 2x więcej.

1

@denis9401 Proszę cię, 99% użytkowników płakało, że mecze Barcelony kiedy to jeszcze Valverde był trenerem były nie do oglądania. Barcelona Valverde polegała na głębokiej obronie, a nie na pressingu. Takie zespoły jak Slavia potrafiły nas zdominować.

0

@budzichmichal W przyszłym roku kończy się jego żywot w Barcelonie.

2

@Midast Jakiego Francuza?

0

@Brosik 5 lat? 5 lat temu Barcelona sięgnęła po LM, LaLigę i Copa del Rey :)

2

@FanErnestoValverde Valdek to miał swoją filozofię, byle by strzelić i zaparkować :D W sumie masz rację, bo jakimś cudem wygrał 2x LaLigę xD.

0

@cat_r37 Transakcja zapisana została by na nowy rok.

3

@xavi890 Do podwyższenia średniej wieku zespołu :D

1

Miejmy nadzieję, że będzie z nim tak samo jak z Neymarem, czyli nie dojdzie do transferu :)

2

@xavi890 Valdek jakoś wygrał :D

7

@kuffs Autor głównego komentarza nigdzie nie podaje, że przejdziemy Napoli, wyraźnie widać słówko "jak", które daje inne znaczenie zdaniu, a w tym przypadku jest to przypuszczenie.

0

@ferdas_rawa Z tego co wiem od kibiców Juventusu to ten Pajnić jest największą porażką w ich zespole.

10

@BarcaInfo Gościu ładnie odleciał :D

0

@gilbert3 Tak, doping z głośników.

2

@Visca el Barca y Visca Catalunya Wolałbym dźwięki z PESA :D W obecnej fifce "doping" kibiców to porażka.

13

@HubertMlody A kiedy ostatnio miał Umtiti dobrą formę? No trochę czasu zleciało :/

6

Jest jakaś opcja by wyłączyć możliwość widzenia plotek na temat Pjanicia?

0

@darr0o Dembele prawie nic nie gra, a pensję ma dość wysoką, jeżeli Juve pokryłoby jego pensję to warto było by go wypożyczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?