grejtxkrzychu
Dołączył/a: sierpień 2019
Rzeszów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Neto intwerencja życia w Barcelonie
0
@nammah iks de (15 znaków)
0
@Transu96 No, ja bym od razu go kupował :D Może do icon swapów go dadzą jak będą :P
3
Eto'o fajną karte w fifce ma :D
https://pbs.twimg.com/media/EiIgFVVXYAI0zxq?format=jpg&name=large
0
@Moriarty No nic nie pokazał, De jong w 15 minut miał więcej kluczowych podań
0
Jak grało leeds?
8
Neto w końcu coś obronił :D
3
@Abominacja My mamy atakować, czy się murować?
0
@barcelonaLM Przecież jest kilka :P
0
@hans206 Ktoś mi pokazywał screena, że niby 79 będzie miał, ale raczej to był fejk. Aktualnie w fifie 20 ma 84
1
@sila101 Będą gwiazdki sztuczek, ale tak jak mówisz, każdy zawodnik będzie mógł zrobić sztuczki pokoju elastico czy rainbow.
3
@czółkovsky To, że ktoś miał inną opinie to oznacza, że kibicuje FC Messi?
3
@ferdas_rawa Przecież obecnie to chyba tylko szejkowie mogą zapłacić tyle siana za zawodnika, ale i tak by nie mogli by tego sfinalizować, ponieważ złamią finansowe fair play + przez pandemie wiele klubów straciło dużo pieniędzy, więc dopiero za 7-10 lat ta kwota będzie normalna.
0
@MarioVeB! W takim razie kogo powinniśmy kupić?
6
@IronSanHybrid Dzięki, na full słuchawki miałem xD
0
@Esio Nowe serwery kappa
0
@MESSIah16 w jaki sposób?
0
@drzymek To po co komentujesz?
1
@RobsonPL Jeżeli chodzi o 21 to będziesz mógł w nią grać przez 10 godzin.
0
@marcin000019 Nie wiem co ty masz do Ter Stegena, ale wyraźnie zawsze się do niego przyczepiasz.
0
@TheNekro94 A jaki numerek z przodu :P?
1
Najgorsza gra piłkarska w jaką graliście?
1
@rns O czym ty do cholery mówisz?
0
@Isso89 nie traktuj mojego koma na poważnie xd. też prawie nic nie wiem o tym zawodniku :p
33
@Isso89 Obrońca z Senegalu, czytasz nie potrafisz?
59
Możemy narzekać na serwery, ale jednak nie ma bardziej dopracowanej strony niż fcbarca.com
3
@kubusnitecki Moim zdaniem to nie był taki zły sezon oprócz tej Romy :P
2
@xavi890 Co za opinia pełna argumentów :D
0
@robaqxcore91 xd.
0
@Artuuuuur Rzeczowych argumentów to ty nie przedstawiasz, bo swoją wypowiedź opierasz na swoich "profesjonalnych" założeniach, które nici mają do prawdy.