grejtxkrzychu
Dołączył/a: sierpień 2019
Rzeszów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@swiergol2 Jak śmiesz obrażać Wielkiego Douglasa?
1
@Shad #ShadOut!
2
I co hejterzy Messiego?
0
@ToshyFCB Dosłownie przypięty komentarz jest xD
https://imgur.com/9zntYWJ
1
Ciekawe co to za żartowniś ^^
5
@klopx Ty oszuście! Zabieram ci herb!
0
@Cwaniak4 Ponoć 1,5h
2
@Pilka_jest_okragla Trochę osób skusiło się na tą darmową pizzę :D
0
@macio_944 Mnie zastanawia co zawiodło, czy po prostu "lenistwo" redów czy raczej brak czasu.
0
Z tego co widziałem, to po ostatnim patchu 1.05 zdecydowanie poprawiła się grafika i ilość FPS w Cyberpunku na old genach. Mam nadzieję, że uda się im "naprawić grę" do stycznia/lutego.
0
@kuba1794 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9402932#comment-9402932
2
@POLAK12345 xD.
0
@LaRoja Griezmann i Mingueza
0
@michal26 Chodzi ci o ten wpis? https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9400317#comment-9400317
0
@michal26 Chyba na zły post odpowiedziałeś xD
0
@pt9 W planach miałem kupno CR7 i Saint maximin informa,którzy zastąpili by Dembele i Rashforda, ale postanowiłem, że pohandluje sobie do TOTY, żeby móc jakieś inne ciekawe karty kupić :P Ogólnie Dembele gra się fajnie na skrzydle w 4-4-2, potrafi podać, strzelić, ma 5*5, jest kozacki, a kosztuje mniej niż 5k monet xd.
1
@dawo17 https://imgur.com/uZImrmv
3
@VamosRakieta @BarcaInfo @IronSanHybrid moja trójka :D
0
@tbas Ponoć do 2 tygodni.
2
@MarioVeB! Wyraża swoją opinię, nie może?
0
@Pawel1980 Poranna prowokacja ^^ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@VamosGirl Działać będzie, ale z ustawieniami graficznymi nie poszalejesz.
3
@Stasiuburza Windows Defender
4
@VamosRakieta klasa sama w sobie.
0
@Kamiloza91 Nie działa
0
@Azi Przecież Emili Rousaud chce Neymara
0
"Profesjonalny" turniej PESA xD
https://streamable.com/cz62iq
0
@krajana Zdania ekspertów są podzielone, moim zdaniem odbiory piłki są zdecydowanie lepsze względem fify 20. Czasem będzie odbitka, ale jest ich mniej niż w fifie 20. Jedyny warunek jest taki, żeby mieć dobry gameplay musisz grać rano lub w nocy i mieszkać przy serwerach.
0
@Sztywno Jeżeli chcesz grać w wiele gier jednocześnie wiele nie wydając zdecydowanie Xbox.
2
@Krzychu1010 Jeżeli chcesz grać w FIFĘ i chcesz poczuć "next-gena" to możesz kupić Xbox Series S. Wersja na PS4 i Xbox One pewnie już nie będzie wspierana po premierze 22 i wielu graczy ucieknie na nowsze modele.