8

hahaha, Bojan dostał kartę 84 w fifie xD.

2

@panczo no to permik panie panczo, nie ładnie.

8

@JaroCoach Ja wierzę w Internet.

5

Co sądzicie o Barcelonie Koemana? Podoba wam się gra zespołu?

0

@Encore Jaki styl gry na nim używasz na 7 zgrania?

1

FUT 21, Gra ktoś rashfordem? Warty swojej ceny?

1

@Mateusz981 Przecież Alaba będzie jako wolny zawodnik po zakończeniu tego sezonu.

0

@AssisMoreira Przynajmniej macie pewne info, że PES 22 będzie na Unreal Engine 5, ja obstawiam, że EA odwali jakiś cyrk i dalej będzie Frostbite...

1

@l0Messini No to w fifie identycznie xD. Po ostatniej aktualizacji podania są gorsze niż w ekstraklasie, gra jest mocno opóźniona i nie responsywna

0

@l0Messini Co zmienili?

0

@GeraltzKatalonii Co ma związek z tym?

0

Myślałem, że Kariusa zrobi xD

3

I co hejterzy? Boli was wielki Antoine?

0

Autobus się powoli rozbija.

1

Przypominam, że wielki Quique Setien wygrał z Alaves 5:0 ^^

1

MaTs, wracaj! ' ' ' '

0

@Gaucho Dzisiaj.

0

@Gaucho Nie rozumiem, co ci zrobił Lenglet?

0

@kodi77 jaki bilans xd?

2

@mikokarla Najgorsza Barcelona to była ta Setiena.

2

Bardzo podoba mi się postawa sędziego, pewny siebie, wie co ma robić.

0

@elmayakos Tylko 20 jest, ale nikt w nią nie gra

0

@elmayakos A wersja na xboxa?

0

Gdzie najtaniej kupię pesa 21?

0

@itsmylife Wtedy nie było VARu w LM :D

0

Neto życiówka :DDD

0

Ramos bawi się w nurka :D

0

@abram3k Na Xboxie dalej nie chodzą

0

@DanielOOL Nie. Wersja na next-gena będzie miała jakieś poprawki i zmiany, przynajmniej EA tak zapowiadało.

1

@Lares Nie polecam Oblaka, większość osób z discorda narzeka na niego, natomiast Ter Stegen to klasa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?