grejtxkrzychu
Dołączył/a: sierpień 2019
Rzeszów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
hahaha, Bojan dostał kartę 84 w fifie xD.
2
@panczo no to permik panie panczo, nie ładnie.
8
@JaroCoach Ja wierzę w Internet.
5
Co sądzicie o Barcelonie Koemana? Podoba wam się gra zespołu?
0
@Encore Jaki styl gry na nim używasz na 7 zgrania?
1
FUT 21, Gra ktoś rashfordem? Warty swojej ceny?
1
@Mateusz981 Przecież Alaba będzie jako wolny zawodnik po zakończeniu tego sezonu.
0
@AssisMoreira Przynajmniej macie pewne info, że PES 22 będzie na Unreal Engine 5, ja obstawiam, że EA odwali jakiś cyrk i dalej będzie Frostbite...
1
@l0Messini No to w fifie identycznie xD. Po ostatniej aktualizacji podania są gorsze niż w ekstraklasie, gra jest mocno opóźniona i nie responsywna
0
@l0Messini Co zmienili?
0
@GeraltzKatalonii Co ma związek z tym?
0
Myślałem, że Kariusa zrobi xD
3
I co hejterzy? Boli was wielki Antoine?
0
Autobus się powoli rozbija.
1
Przypominam, że wielki Quique Setien wygrał z Alaves 5:0 ^^
1
MaTs, wracaj! ' ' ' '
0
@Gaucho Dzisiaj.
0
@Gaucho Nie rozumiem, co ci zrobił Lenglet?
0
@kodi77 jaki bilans xd?
2
@mikokarla Najgorsza Barcelona to była ta Setiena.
2
Bardzo podoba mi się postawa sędziego, pewny siebie, wie co ma robić.
0
@elmayakos Tylko 20 jest, ale nikt w nią nie gra
0
@elmayakos A wersja na xboxa?
0
Gdzie najtaniej kupię pesa 21?
0
@itsmylife Wtedy nie było VARu w LM :D
0
Neto życiówka :DDD
0
Ramos bawi się w nurka :D
0
@abram3k Na Xboxie dalej nie chodzą
0
@DanielOOL Nie. Wersja na next-gena będzie miała jakieś poprawki i zmiany, przynajmniej EA tak zapowiadało.
1
@Lares Nie polecam Oblaka, większość osób z discorda narzeka na niego, natomiast Ter Stegen to klasa :D