0

@SzalenstwoBarcy A co ma powiedzieć?

0

@martin3131 Przecież PSG bez Neymara i Mbappe grają gorzej niż Barcelona bez Messiego, przed wejściem Mbappe to Neymar grał a pojedynkę, może inne mecze oglądaliśmy?

0

hat-trick proszę państwa.

2

@Salwik92 Dla EA liczy się tylko i wyłącznie FUT niestety :/ A szkoda, bo tak jak wspomniałeś WK to kozacki tryb do gry z ziomkami :)

0

@Sentrosii Każdy chce reprezentować swój ukochany klub jak najlepiej i takie zabiegi zawsze będą stosowane na stronach dotyczących danego klubu. Nie da się tego uniknąć.

3

@Statistics Warto również wspomnieć, że kibicujesz Realowi Madryt.

1

@LucaBrasi Dobry ruch ze strony UTD. Gość grał u nich padake, a zarabiał ponad 350 tyś funtów tygodniowo.

1

Kto był MVP meczu City Real?

2

Ja zawsze myślałem, że Szpaku w fifie to dno dna, ale Hajto jednak go pobija :D

0

@Pustelnik Jak ma grać dobrze, jeżeli jest wypychany ze swojej nominalnej pozycji? Kiedy grał na ŚPD to grał świetnie.

0

@cat_r37 Jak oba kluby na tym korzystają? Dajemy im zawodnika, który ma 23 lata za gościa, który ma już 30 lat.

1

@Tasde Gdyby to był by normalny transfer to dlaczego Arthur został wyceniony na 80 milionów, a Pjanić na 70?

0

@Dari0G To jest moje zdanie, a nie twoje :P

0

@Tasde Jeżeli jest taka łatwa do sprawdzenia to dlaczego nie sprawdzisz tego :D?

21

Z tym Arthurem śmierdzi na kilometr. Moim zdaniem to kolejny przekręt Bartusia i teraz chce się z tego wybielić.

1

@donleo12 Niezła wymówka XD. Co ma piernik do wiatraka oprócz tego, że mają tyle samo liter?

0

@donleo12 To się teraz zaorałeś :D

0

@donleo12 No ten wczorajszy mecz pokazał wielką klasę PSG, xD.

7

@Striker Kafejka na Bernabeu i rajdy śmietankowych kibiców na Ramble :D

0

Wie ktoś gdzie najtaniej kupię oryginalnego pada do xbox one w najniższej cenie?

0

@messi564 Mi ten Zambrotta nie podszedł, jakoś za sztywny w ataku.

3

@Chwytliwy Mi się okładka podoba akurat :) Na pewno lepszy niż ten różowy Hazard.

0

@FutbolToMagia Semedo? XD

1

@Statistics I co z tego? Jeżeli Barcelona B awansuje to podniesie się poziom wśród młodych zawodników, co powinno być priorytetem. Dzięki temu awansowi do pierwszego składu może w przyszłości dołączyć więcej młodych zawodników.

0

@Statistics Ty chyba do końca nie wiesz o czym piszesz :D

6

@Statistics Real Madryt w ciągu 10 lat zdobył 2 mistrzostwa Hiszpanii. Taka ciekawostka :)

5

@VamosRakieta Messi/Peszko.

0

@Fartlow Czyli równie możesz mi powiedzieć, że byle piłkarz z B-klasy jest lepszy, niż AG, bo pieniądze nie są wyznacznikiem?

0

@Fartlow To jest pan piłkarz warty 120 milionów, w piłce nie można popełniać takich błędów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?