grejtxkrzychu
Dołączył/a: sierpień 2019
Rzeszów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SzalenstwoBarcy A co ma powiedzieć?
0
@martin3131 Przecież PSG bez Neymara i Mbappe grają gorzej niż Barcelona bez Messiego, przed wejściem Mbappe to Neymar grał a pojedynkę, może inne mecze oglądaliśmy?
0
hat-trick proszę państwa.
2
@Salwik92 Dla EA liczy się tylko i wyłącznie FUT niestety :/ A szkoda, bo tak jak wspomniałeś WK to kozacki tryb do gry z ziomkami :)
0
@Sentrosii Każdy chce reprezentować swój ukochany klub jak najlepiej i takie zabiegi zawsze będą stosowane na stronach dotyczących danego klubu. Nie da się tego uniknąć.
3
@Statistics Warto również wspomnieć, że kibicujesz Realowi Madryt.
1
@LucaBrasi Dobry ruch ze strony UTD. Gość grał u nich padake, a zarabiał ponad 350 tyś funtów tygodniowo.
1
Kto był MVP meczu City Real?
2
Ja zawsze myślałem, że Szpaku w fifie to dno dna, ale Hajto jednak go pobija :D
0
@Pustelnik Jak ma grać dobrze, jeżeli jest wypychany ze swojej nominalnej pozycji? Kiedy grał na ŚPD to grał świetnie.
0
@cat_r37 Jak oba kluby na tym korzystają? Dajemy im zawodnika, który ma 23 lata za gościa, który ma już 30 lat.
1
@Tasde Gdyby to był by normalny transfer to dlaczego Arthur został wyceniony na 80 milionów, a Pjanić na 70?
0
@Dari0G To jest moje zdanie, a nie twoje :P
0
@Tasde Jeżeli jest taka łatwa do sprawdzenia to dlaczego nie sprawdzisz tego :D?
0
@NiktWazny Dane z 2016: 6,5 miliona euro. https://www.fcbarca.com/72882-dziesieciu-najlepiej-zarabiajacych-pilkarzy-w-barcelonie.html
21
Z tym Arthurem śmierdzi na kilometr. Moim zdaniem to kolejny przekręt Bartusia i teraz chce się z tego wybielić.
1
@donleo12 Niezła wymówka XD. Co ma piernik do wiatraka oprócz tego, że mają tyle samo liter?
0
@donleo12 To się teraz zaorałeś :D
0
@donleo12 No ten wczorajszy mecz pokazał wielką klasę PSG, xD.
7
@Striker Kafejka na Bernabeu i rajdy śmietankowych kibiców na Ramble :D
0
Wie ktoś gdzie najtaniej kupię oryginalnego pada do xbox one w najniższej cenie?
0
@messi564 Mi ten Zambrotta nie podszedł, jakoś za sztywny w ataku.
3
@Chwytliwy Mi się okładka podoba akurat :) Na pewno lepszy niż ten różowy Hazard.
0
@FutbolToMagia Semedo? XD
1
@Statistics I co z tego? Jeżeli Barcelona B awansuje to podniesie się poziom wśród młodych zawodników, co powinno być priorytetem. Dzięki temu awansowi do pierwszego składu może w przyszłości dołączyć więcej młodych zawodników.
0
@Statistics Ty chyba do końca nie wiesz o czym piszesz :D
6
@Statistics Real Madryt w ciągu 10 lat zdobył 2 mistrzostwa Hiszpanii. Taka ciekawostka :)
5
@VamosRakieta Messi/Peszko.
0
@Fartlow Czyli równie możesz mi powiedzieć, że byle piłkarz z B-klasy jest lepszy, niż AG, bo pieniądze nie są wyznacznikiem?
0
@Fartlow To jest pan piłkarz warty 120 milionów, w piłce nie można popełniać takich błędów.