grejtxkrzychu
Dołączył/a: sierpień 2019
Rzeszów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@hoeniker Prorok przemówił :D
0
@Encore Jutro z nagród ci wleci :P
2
Ktoś tu się śmiał z pewnego użytkownika, który typował, że Madryt dostanie 2 bramki od Szachtaru, a tym czasem nawet pierwsza połowa się nie skończyła i 3 bramki strzelone przez Szachtar :D
2
@Dosq Chodzi o to, że są takie przepisy, że jak jest karny to nie daje się czerwonej kartki. To nie był jakiś brutalny faul.
0
@kamiVeB To jest żenada co się dzieje, zainwestowałem z 200k z Valverde/Diego Carlosa/Goretzke i z każdym dniem tanieją...
0
Ktoś może polecić jakiś program do defragmentacji dysków?
1
@Goural Nie musisz, tylko bądź zalogowany na koncie gdzie masz tą fife i potem przełącz profil.
0
@Goural To kolejne konto, tylko pamiętaj o wyłączaniu rozliczeń cyklicznych, bo inaczej po tym pierwszym miesiącu używania subskrypcji będzie pobierało Ci 54 zł, warto patrzeć na pepper.pl i tam szukać okazji na golda lub game passa ultimate.
0
@Goural Lepiej kupić sobie Xbox game pass ultimate na nowym koncie za 4zl i potem wyłączyć rozliczenia cykliczne :P Nie dość, że masz golda to jeszcze dają ci 100 gier ponad do pogrania :D
0
@Hasszz Jestem graczem fify, gram w futa regularnie od fify 16, i w 2020 postanowiłem pograć sobie w pesa, w myCluba. Nie dość, że trzeba 10 minut na mecz czekać to nie ma żadnego contentu to jeszcze menu jest okropne, ciężko idzie się w tym znaleźć.
0
@MaziFCB Wygląda spoko, da radę tym pograć w 3 dywizji.
0
@nvidd Tak (15 znaków)
0
@GeFcIo Jeżeli potrafisz handlować to sprzedawaj teraz. Najdrożej będzie dzień przed pierwszym FUT Champions jeżeli chcesz go trzymać.
0
@PatrychoO Tak spytam, do której dywizji się dostałeś po 5 meczach?
0
@PatrychoO Na stan obecny jest to jedna z najlepszych fif na obecnej generacji. Obrona jest manualna, jeżeli odbierasz piłkę to zostaje ci pod nogami, każde sam na sam to bramka, podania są celne i masz nad nimi więcej kontroli niż w 20'stce
1
@olikwierk10 Szkoda, gram na xboxie :/
0
@olikwierk10 No spoko Davies, Perreira z paczek :D U ciebie jak? I na jakiej platformie grasz?
1
@olikwierk10 Drogi ten twój starterek :P
https://imgur.com/a/4CK8NNX
0
Ci co grali w Division Rivals w FIFIE, do jakiej ligii się dostaliście?
1
@Dajnatace Jeżeli nie grasz w FUT, to taki Messi to będzie najlepszy na boisku w każdym meczu, ale jak wejdziesz do FUTA, do ten tryb ma swoje zasady :P
8
Fati dostał informa w FIFIE :D
0
@LionelM95 O 19 odpalą zapewne
0
@333tricampeones333 Dzięki za info, nawet nie wiedziałem, że jest takie głosowanie, mam nadzieję, że Ansu wygra :P
0
Dlaczego Garcia gra w kasku?
0
Mahrez co strzelił!
35
@Lucassito Nic gorszego już dzisiaj nie przeczytam.
1
@mr_robot Sprzedanie za bezcen Suareza.
0
@normasubiektywna Na szczęście obstawiłem, że nie przejdzie :P Jeszcze jako ciekawostkę dodam, że również obstawialiśmy transfer Upamecano i również obstawiłem na nie, więc łatwa kaska się szykuje :D
0
@TheNekro94 Po kursie w microsoft store :P Dokładniej mówiąc przegrany kupuje wygranemu EA Access, taki wynalazek, że można grać w nową fife 9 dni przed premierą przez 10h xd.
2
Ten Sancho przechodzi do United czy nie? Założyłem się z kolegą o 5 dolców i nie wiem czy wygram xd.