9

@hoeniker Prorok przemówił :D

0

@Encore Jutro z nagród ci wleci :P

2

Ktoś tu się śmiał z pewnego użytkownika, który typował, że Madryt dostanie 2 bramki od Szachtaru, a tym czasem nawet pierwsza połowa się nie skończyła i 3 bramki strzelone przez Szachtar :D

2

@Dosq Chodzi o to, że są takie przepisy, że jak jest karny to nie daje się czerwonej kartki. To nie był jakiś brutalny faul.

0

@kamiVeB To jest żenada co się dzieje, zainwestowałem z 200k z Valverde/Diego Carlosa/Goretzke i z każdym dniem tanieją...

0

Ktoś może polecić jakiś program do defragmentacji dysków?

1

@Goural Nie musisz, tylko bądź zalogowany na koncie gdzie masz tą fife i potem przełącz profil.

0

@Goural To kolejne konto, tylko pamiętaj o wyłączaniu rozliczeń cyklicznych, bo inaczej po tym pierwszym miesiącu używania subskrypcji będzie pobierało Ci 54 zł, warto patrzeć na pepper.pl i tam szukać okazji na golda lub game passa ultimate.

0

@Goural Lepiej kupić sobie Xbox game pass ultimate na nowym koncie za 4zl i potem wyłączyć rozliczenia cykliczne :P Nie dość, że masz golda to jeszcze dają ci 100 gier ponad do pogrania :D

0

@Hasszz Jestem graczem fify, gram w futa regularnie od fify 16, i w 2020 postanowiłem pograć sobie w pesa, w myCluba. Nie dość, że trzeba 10 minut na mecz czekać to nie ma żadnego contentu to jeszcze menu jest okropne, ciężko idzie się w tym znaleźć.

0

@MaziFCB Wygląda spoko, da radę tym pograć w 3 dywizji.

0

@nvidd Tak (15 znaków)

0

@GeFcIo Jeżeli potrafisz handlować to sprzedawaj teraz. Najdrożej będzie dzień przed pierwszym FUT Champions jeżeli chcesz go trzymać.

0

@PatrychoO Tak spytam, do której dywizji się dostałeś po 5 meczach?

0

@PatrychoO Na stan obecny jest to jedna z najlepszych fif na obecnej generacji. Obrona jest manualna, jeżeli odbierasz piłkę to zostaje ci pod nogami, każde sam na sam to bramka, podania są celne i masz nad nimi więcej kontroli niż w 20'stce

1

@olikwierk10 Szkoda, gram na xboxie :/

0

@olikwierk10 No spoko Davies, Perreira z paczek :D U ciebie jak? I na jakiej platformie grasz?

1

@olikwierk10 Drogi ten twój starterek :P
https://imgur.com/a/4CK8NNX

0

Ci co grali w Division Rivals w FIFIE, do jakiej ligii się dostaliście?

1

@Dajnatace Jeżeli nie grasz w FUT, to taki Messi to będzie najlepszy na boisku w każdym meczu, ale jak wejdziesz do FUTA, do ten tryb ma swoje zasady :P

8

Fati dostał informa w FIFIE :D

/photo/1

0

@LionelM95 O 19 odpalą zapewne

0

@333tricampeones333 Dzięki za info, nawet nie wiedziałem, że jest takie głosowanie, mam nadzieję, że Ansu wygra :P

0

Dlaczego Garcia gra w kasku?

0

Mahrez co strzelił!

35

@Lucassito Nic gorszego już dzisiaj nie przeczytam.

1

@mr_robot Sprzedanie za bezcen Suareza.

0

@normasubiektywna Na szczęście obstawiłem, że nie przejdzie :P Jeszcze jako ciekawostkę dodam, że również obstawialiśmy transfer Upamecano i również obstawiłem na nie, więc łatwa kaska się szykuje :D

0

@TheNekro94 Po kursie w microsoft store :P Dokładniej mówiąc przegrany kupuje wygranemu EA Access, taki wynalazek, że można grać w nową fife 9 dni przed premierą przez 10h xd.

2

Ten Sancho przechodzi do United czy nie? Założyłem się z kolegą o 5 dolców i nie wiem czy wygram xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?