1

@PatrychoO Bardzo fajna karta, ale będzie bardzo droga :D Genialne wykończenie, wysokie opanowanie, prawie max. pace i wysoka zwinność.

2

@Sulimo Moim zdaniem United mają jeszcze gorszych kibiców :D

4

@POLAK12345 Przecież to jest oczywsisty karny xD

1

Szukam hejterów Griezmanna

0

@FutbolToMagia Może podałbyś TOP 5 PO obecnie? Ciekawi mnie to.

1

W końcu jakieś ciekawe tematy w gorących :D

0

Gra się 90 minut, nie 45.

1

@PatrychoO Może będzie grywalny :D

4

@AlexDark00 Nie no, takie ikony to gorsze będą od złotego Zahy. Jeżeli miałbym wybierać z tej listy, to wziąłbym Depaya.

1

Trafił ktoś z was toty w fifie?

0

@FlorentinoPerez13 żartowniś się znalazł!

7

To chyba jakiś żart, że nie ma Messiego w TOTY xD

1

Ta gra sprawia wrażenie, że jest jeszcze bardziej oskryptowana niż FIFA xD. Nigdy nie zrozumiem dlaczego piłka się tak odbiła.
https://streamable.com/ekpsat

3

@busquets5 Nie wiadomo, czy ta informacja jest prawdą mimo wszystko. Może szatnia to przyjęła inaczej.

6

@Elnuum Dlaczego nie Wijnaldum? Przecież chce go Koeman, a zdanie trenera powinno być najważniejsze.

0

@ObiektywnyKibic121 Najlepsze jest to, że w Danii nie ma serwerów, a to daje duzą przewagę. Co do skill gapa to się zgadzam, ale i tak jest lepiej niż było w 20, byle dzieciak mógł się zamurować i nie dało się strzelić.

0

Ciekawe jak pójdzie teraz temu 14-latkowi co wbił 420-0 , te step overy zostały całkowicie zniszczone :D

5

2

@Sectumsempra Właśnie będzie wchodziła nowa aktualizacja, która ma zdecydowanie pogorszyć step overy, które tak wykorzystuje. Zapowiada się ciekawie.

1

@Sectumsempra Zdecydowanie 2.

0

@K1XPL Przez kontuzje i koronawirusa opuścił 11 meczów według Transfermarkt, a nie z powodu, że nie łapał się do składu.

1

@Rewolucja123 Moim zdaniem takie analizy nie mają sensu. Nie uwzględniasz w swoich analizach ustawiania się, krycia zawodników, dobrych podań.
W analizie gry Busquetsa wystawiłeś mu notę 6.0 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9404366
Pytanie brzmi jak? De Jong, który cały mecz grał od bramki do bramki dostaje niższą ocenę od Busquetsa, który popełnił wiele błędów w kryciu, wykonał złe podania.

1

@RobiS Wystarczy, że masz bluetooth, nie musisz kupować adaptera.

37

Prowadzę 4:1 w fut champions, 80 minuta i nagle rodzina wraca do chaty i rozłącza internet :D
Piękny początek dnia xD

21

@nitey bramkarzem?

1

@Tridente2015 Ta złota karta to stroje.

2

@MarioVeB! To dzięki komu klub wyszedł z kryzysu po Gasparcie?

1

Najlepsza Barcelona w tym roku!

1

Ciekawe czy doczekamy się kiedyś nowej wersji apki :D

0

@KmN Za bramkę z Realem Valladolid.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?