grejtxkrzychu
Dołączył/a: sierpień 2019
Rzeszów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Bardzo fajna karta, ale będzie bardzo droga :D Genialne wykończenie, wysokie opanowanie, prawie max. pace i wysoka zwinność.
2
@Sulimo Moim zdaniem United mają jeszcze gorszych kibiców :D
4
@POLAK12345 Przecież to jest oczywsisty karny xD
1
Szukam hejterów Griezmanna
0
@FutbolToMagia Może podałbyś TOP 5 PO obecnie? Ciekawi mnie to.
1
W końcu jakieś ciekawe tematy w gorących :D
0
Gra się 90 minut, nie 45.
1
@PatrychoO Może będzie grywalny :D
4
@AlexDark00 Nie no, takie ikony to gorsze będą od złotego Zahy. Jeżeli miałbym wybierać z tej listy, to wziąłbym Depaya.
1
Trafił ktoś z was toty w fifie?
0
@FlorentinoPerez13 żartowniś się znalazł!
7
To chyba jakiś żart, że nie ma Messiego w TOTY xD
1
Ta gra sprawia wrażenie, że jest jeszcze bardziej oskryptowana niż FIFA xD. Nigdy nie zrozumiem dlaczego piłka się tak odbiła.
https://streamable.com/ekpsat
3
@busquets5 Nie wiadomo, czy ta informacja jest prawdą mimo wszystko. Może szatnia to przyjęła inaczej.
6
@Elnuum Dlaczego nie Wijnaldum? Przecież chce go Koeman, a zdanie trenera powinno być najważniejsze.
0
@ObiektywnyKibic121 Najlepsze jest to, że w Danii nie ma serwerów, a to daje duzą przewagę. Co do skill gapa to się zgadzam, ale i tak jest lepiej niż było w 20, byle dzieciak mógł się zamurować i nie dało się strzelić.
0
Ciekawe jak pójdzie teraz temu 14-latkowi co wbił 420-0 , te step overy zostały całkowicie zniszczone :D
5
Marzenie...
https://zapodaj.net/8ef3c48810a20.png.html
2
@Sectumsempra Właśnie będzie wchodziła nowa aktualizacja, która ma zdecydowanie pogorszyć step overy, które tak wykorzystuje. Zapowiada się ciekawie.
1
@Sectumsempra Zdecydowanie 2.
0
@K1XPL Przez kontuzje i koronawirusa opuścił 11 meczów według Transfermarkt, a nie z powodu, że nie łapał się do składu.
1
@Rewolucja123 Moim zdaniem takie analizy nie mają sensu. Nie uwzględniasz w swoich analizach ustawiania się, krycia zawodników, dobrych podań.
W analizie gry Busquetsa wystawiłeś mu notę 6.0 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9404366
Pytanie brzmi jak? De Jong, który cały mecz grał od bramki do bramki dostaje niższą ocenę od Busquetsa, który popełnił wiele błędów w kryciu, wykonał złe podania.
1
@RobiS Wystarczy, że masz bluetooth, nie musisz kupować adaptera.
37
Prowadzę 4:1 w fut champions, 80 minuta i nagle rodzina wraca do chaty i rozłącza internet :D
Piękny początek dnia xD
21
@nitey bramkarzem?
1
@Tridente2015 Ta złota karta to stroje.
2
@MarioVeB! To dzięki komu klub wyszedł z kryzysu po Gasparcie?
1
Najlepsza Barcelona w tym roku!
1
Ciekawe czy doczekamy się kiedyś nowej wersji apki :D
0
@KmN Za bramkę z Realem Valladolid.