grejtxkrzychu
Dołączył/a: sierpień 2019
Rzeszów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LUPR film jest dostępny tylko trzeba go odpalić w nowej karcie.
11
@AmigoBlancos Ogólnie mówiąc, Benzema jest bardzo niedocenianym zawodnikiem.
0
@LUPR Łokciem? Zobacz sobie powtórkę.
0
@TheNekro94 Zawsze myślałem, że na youtubie takich rzeczy nie ma, bo są kasowane przez moderację, ale jednak udało się znaleźć. Dzięki :D
0
Ma ktoś link do rzekomego faulu Ter Stegena w meczu z Huescą?
0
@Pressinho Firmino xD
0
@Pietraszko Mi rdr2 nie podszedł przez tą słabą grafikę i niskie fps na xboxie. Zakończyłem na drugim rozdziale. Mam nadzieję, że na nowej konsoli gierka mnie przekona.
4
@MrShakira Na Alabę nie ma szans moim zdaniem. Za duży kontrakt chce.
3
@paweldunajecfcb Z powtórki wynika na to, że Ter Stegen chciał się podeprzeć po próbie "interwencji". Nie wiem jak tam można widzieć faul xD.
0
@Kettger Karta spoko jeżeli ktoś ma Fatiego Future Stars :D Wydaje mi się, że może być tak samo OP jak Pique scream z 20'stki. Długie nogi, wysoki, zawsze był szybszy niż mój Mbappe :D
1
@MesQueUnClub22 Według sofascore w tym meczu było aż 5 kartek. Skontaktuj się z bukiem.
0
@Krzychu1010 Fifka to już nic nie warta prawie. 2 pady, jeden nieoryginalny. Oryginalny nie wiadomo w jakim stanie. Dla mnie to jest jakieś 500-600 zł.
10
@FutbolToMagia Tutaj nie ma tak, czy się zgadzam czy nie. Z danych podanych przez @ViscaBarca123 wynika, że zawodnicy U-22 rozegrali w tym sezonie ponad 10450 minut. Dla mnie jest to fenomenalny wynik. Oczywiście, że można tłumaczyć to kontuzjami. Tutaj zawsze będzie jakaś polemika.
23
@FutbolToMagia Moriba przez te 106 minut zrobił wiele więcej pożytku niż Pjanić przez 600 :D
35
@FutbolToMagia W takim razie dlaczego nie postawił na Pjanicia, tylko na Moribę? Bośniaka można nazywać weteranem.
0
@KORTIS Kiedy ten mecz grali?
1
@mientusek1407 https://x.com/SS10HD2/status/1370776296968577026
0
@marcin000019 Po co ta agresja, wyluzuj xD.
0
@Transu96 Kotwica daje +5 sprint speeda, a hunter już 10 :P
0
@Transu96 Huntera, bo za mało tempa ma.
0
@Criss18Barca Styl gry na Messim xD
1
@Xxxbarca4ever W sumie to racja :P
0
@Mns21 Nie potrzebujemy kolejnego LO :D Mamy Albę, który gra mega dobrze, Firpo, któremu idzie gra co raz lepiej.
0
@Barca1922 Depay to nie skrzydłowy i nie typowa 9. Można powiedzieć, że to 9 i pół.
17
@Barca1922 Koeman chce Depaya. Zdanie Koemana w sprowadzaniu zawodników do składu jest najważniejsze.
0
@kolomen2 Ballack. Costa to placek, a na bramkę złoty Pope wystarczy.
0
@clyde Na wycieczce byłem :D
12
Wszedłem na polską stronę kibiców Milanu i niestety @Janiama nas zdradza xD
https://zapodaj.net/9f9faedf2da40.png.html
Z dystansem oczywiście :D
0
@Krzychu1010 Do Fify zdecydowanie Xbox, ale najlepiej kup sobie już Series S, a nie One.
1
@KORTIS Ale Pjanić wyłapie downgrade :D Z 82-83 overalla będzie miał. Szkoda, bo karta fajna do przepalania w SBC xD.