0

@LUPR film jest dostępny tylko trzeba go odpalić w nowej karcie.

11

@AmigoBlancos Ogólnie mówiąc, Benzema jest bardzo niedocenianym zawodnikiem.

0

@LUPR Łokciem? Zobacz sobie powtórkę.

0

@TheNekro94 Zawsze myślałem, że na youtubie takich rzeczy nie ma, bo są kasowane przez moderację, ale jednak udało się znaleźć. Dzięki :D

0

Ma ktoś link do rzekomego faulu Ter Stegena w meczu z Huescą?

0

@Pressinho Firmino xD

0

@Pietraszko Mi rdr2 nie podszedł przez tą słabą grafikę i niskie fps na xboxie. Zakończyłem na drugim rozdziale. Mam nadzieję, że na nowej konsoli gierka mnie przekona.

4

@MrShakira Na Alabę nie ma szans moim zdaniem. Za duży kontrakt chce.

3

@paweldunajecfcb Z powtórki wynika na to, że Ter Stegen chciał się podeprzeć po próbie "interwencji". Nie wiem jak tam można widzieć faul xD.

0

@Kettger Karta spoko jeżeli ktoś ma Fatiego Future Stars :D Wydaje mi się, że może być tak samo OP jak Pique scream z 20'stki. Długie nogi, wysoki, zawsze był szybszy niż mój Mbappe :D

1

@MesQueUnClub22 Według sofascore w tym meczu było aż 5 kartek. Skontaktuj się z bukiem.

0

@Krzychu1010 Fifka to już nic nie warta prawie. 2 pady, jeden nieoryginalny. Oryginalny nie wiadomo w jakim stanie. Dla mnie to jest jakieś 500-600 zł.

10

@FutbolToMagia Tutaj nie ma tak, czy się zgadzam czy nie. Z danych podanych przez @ViscaBarca123 wynika, że zawodnicy U-22 rozegrali w tym sezonie ponad 10450 minut. Dla mnie jest to fenomenalny wynik. Oczywiście, że można tłumaczyć to kontuzjami. Tutaj zawsze będzie jakaś polemika.

23

@FutbolToMagia Moriba przez te 106 minut zrobił wiele więcej pożytku niż Pjanić przez 600 :D

35

@FutbolToMagia W takim razie dlaczego nie postawił na Pjanicia, tylko na Moribę? Bośniaka można nazywać weteranem.

0

@KORTIS Kiedy ten mecz grali?

0

@marcin000019 Po co ta agresja, wyluzuj xD.

0

@Transu96 Kotwica daje +5 sprint speeda, a hunter już 10 :P

0

@Transu96 Huntera, bo za mało tempa ma.

0

@Criss18Barca Styl gry na Messim xD

1

@Xxxbarca4ever W sumie to racja :P

0

@Mns21 Nie potrzebujemy kolejnego LO :D Mamy Albę, który gra mega dobrze, Firpo, któremu idzie gra co raz lepiej.

0

@Barca1922 Depay to nie skrzydłowy i nie typowa 9. Można powiedzieć, że to 9 i pół.

17

@Barca1922 Koeman chce Depaya. Zdanie Koemana w sprowadzaniu zawodników do składu jest najważniejsze.

0

@kolomen2 Ballack. Costa to placek, a na bramkę złoty Pope wystarczy.

0

@clyde Na wycieczce byłem :D

12

Wszedłem na polską stronę kibiców Milanu i niestety @Janiama nas zdradza xD
https://zapodaj.net/9f9faedf2da40.png.html
Z dystansem oczywiście :D

0

@Krzychu1010 Do Fify zdecydowanie Xbox, ale najlepiej kup sobie już Series S, a nie One.

1

@KORTIS Ale Pjanić wyłapie downgrade :D Z 82-83 overalla będzie miał. Szkoda, bo karta fajna do przepalania w SBC xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?