0

@Arkadio90 Karta do gier już się nie zbytnio nie nadaje, chyba, że do starszych produkcji, ale w podobnej cenie raczej nic nie znajdziesz.


1

@DaPidejpi Popieram komentarz w 100%. Nie dość, że mamy problemy z lewonożnymi obrońcami w kadrze, to Koeman nie daje gościowi grać po swoim najlepszym meczu w sezonie, śmiech na sali xD.

0

@Persyfl Nie rozumiesz treści komentarza. Autor zarzuca Koemanowi, że we wcześniejszych etapach rozgrywek nie wykorzystywał zmian, a to skutkuje wypaleniem/brakiem sił.

2

@4Fabregas4 Wcale Koeman nie buduje kadry na lata xD.

8

@AmigoBlancos Zdecydowanie porażka z Granadą. Tutaj byliśmy zależni jedynie od siebie, aby zdobyć mistrzostwo.

0

@maroon Po prostu moderacja usunęła, bo to był syf. Większość odpowiedzi w jakimś stopniu łamały regulamin.

0

@MaziFCB To są zadania, nie SBC :D

1

@emil22 Tak, można im zaufać.

0

@tomek8756 4-2 dla nas

9

@vangoor Roberto na wahadło się nie nadaje, wolę zdecydowanie Desta.

0

@PauloPaz Po co nam kolejny PO? W lecie wraca Emerson z wypożyczenia i to jemu warto dać szansę wraz z Destem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Robert1603 Gdyby Koeman miał naprawdę wylecieć to zdecydowanie wolałbym Flicka od Xaviego.

1

@Ronaldinho10VB My gramy o wszystko w każdej kolejce, a nie tylko z Atleti :/

0

@Ghazul3293 Przypomnij sobie początek sezonu gdy grał Neto, to była dopiero tragedia.

3

@333tricampeones333 Co złego zrobił Busquets w tym meczu xD?

0

@Coutinho007 Koeman chyba się kiedyś wypowiadał, że na lewej stronie woli grać lewonożnym stoperem.

1

@Szakalaka12369 Jak konsola do fify to tylko Xbox.

0

@karci0 Kingdom Rush polecam.

0

@norbo80 Zazdro Messiego i R10 :D Zdobyłeś ich bez wydawania kasy?

0

@jacob345 Z tego co czytałem to Napoli ma zostać w FIFIE 22, ale w 23 już nie.

2

@Wittgenstein Po kolei: Gameplay, Fabuła, Grafika, 120 fpsów.

0

@Kettger Zdecydowanie nie chce mi się wierzyć, że EA dysponując takim budżetem odda licencję, dzięki którym ich gra by się dobrze sprzedawała. Konami jak dotąd nie istniało w walce z EA pod względem sprzedaży produktu z powodu właśnie braku licencji i całokształtu produktu.

0

@SeWo77 Nazywając Marcelino "nieudacznikiem" można jednak stwierdzić, że dalej boli Cię przegrana z Valencią xD.

1

@lucca87 Wstaw screenshot, który zapisałeś sobie na dysku na jakiś hosting, np. zapodaj.net i wtedy wstaw linka.

0

@lucca87 Wstaw po prostu screenshoty z excela :P

1

@Hubert102 Nie warto. PES 21 to kopia PESa 20. Co do kariery to moim zdaniem jest lepsza w fifie, bo menu jest zdecydowanie prostsze i jest bardziej przejrzyste.

0

@ferdas_rawa Faktycznie zapomniałem wspomnieć :P

0

@ferdas_rawa 3:0 z Sevillą finał Pucharu Króla, 2:0 3 punkty w lidze, 2:0 z Juventusem nic w ostatecznym rozrachunku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?