7

@masq Pięknie się czyta takie wypociny od największego hejtera na tej stronie :)

1

@Janiama pewne 3-0 dla nas :)

3

@Sau_Ron To pokazuje, że trener ma duże znaczenie na inwidualne jednostki. Koeman na Busiego pomysłu nie miał, tzn. miał, ale był taki absurdalny, ze chciał z niego zrobić gościa box-box

1

@Janiama 3:2 dla nas

1

@pauletaa totalsportek

0

@AdiKingu96 Przecież są konta premium :P

1

@recha90 nie wiem czy w tak zbugowanej produkcji takie coś jest możliwe :P

1

@Janiama Barca 4-1 Espanyol

1

@MesQueUnClub_87 Najbliższy turniej będzie 8-12 grudnia. Tutaj masz pełną rozpiskę: https://www.ea.com/games/fifa/compete/fgs-22?isLocalized=true

0

@POLAK12345 O to chodzi właśnie w każdej tego typu gier, co wychodzi co roku wraz z rozpoczęciem sezonu. Musisz sam siebie obwiniać, że sprzedałeś skład w martwej grze.

1

@POLAK12345 Karty specjalne zostały usunięte z paczek wraz z zakończeniem się ostatniego eventu, który miał miejsce do bodajże początku października/końca września. Po co mieliby rozdawać super napakowane karty, jeżeli muszą sprzedać paczki w nowej grze?

1

@barteggg08 Fut, zdecydowanie wolę rywalizację online.

0

@norbi77 Przecież większość napastników to na siłę by szukało wykończenia, a nie przedryblowania.

0

@norbi77 Ty już nie starasz się być obiektywny w tych wylewach na temat matsa.

0

@Rust_Cohle Ty chyba na każdego masz jakieś teczki xD

1

@amanter Czasem napiszesz coś fajnego, ale wychodzą takie kwiatki jak ten. Z Viniciusa w wieku Fatiego każdy tutaj cisnął bekę.
Dalej pamiętam twój komentarz, że Laporta źle postąpił sprzedając Moribę do Lipska xD.

2

@Yoshi94 To szukanie obrony Koemana w waszym wykonaniu to tragedia xD. Mecz trwa 90 minut, a trener powinien przygotować zespół pod rywala. Tutaj znowu zabrakło odpowiedniej taktyki.

0

@Krystian1588 Mówisz pod kątem oceny ogólnej. W PSG są Mbappe, Neymar i Messi, czyli najprawdopodobniej najlepsze złote karty w grze. Pomocnicy w Liverpoolu w fifie nie istnieją. Zbyt mało tempa.

0

@Rewolucja123 On wszędzie szuka spisków xD.

1

@Janiama 3:2 dla nas

8

@Djzordon Here we go...

2

@TheGoldenEleven
1. Messi
2. Lewandowski
3. Lukaku
4. Haaland
5. Benzema

1

@clyde Tragedia xD. Nie po to ruski klucz goty edition kupowałem, żeby czekać do 2022...

2

@Emhyr Używam na nie wspieranym urządzeniu i gorąco polecam. Nie miałem żadnych błędów, a komfort z korzystania jest znacznie większy, może głupio to zabrzmi, ale te animacje robią robotę.

0

@KacperVEB Usunęli go już rok temu.

0

@MesQueUnClub_87 Wydaje mi się, że po zakończeniu sezonu każdy wraca do ligi 10, lecz nie jestem pewien.

2

@Janiama 3:1 dla nas

0

@MesQueUnClub_87 Chyba się nie da, bo są punkty kontrolne, tzw. checkpointy.

1

@Sau_Ron Ja Wernera tylko raz widziałem, więc nie wiem o co chodzi :D

0

@stone80 Tak. XSX

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?