grejtxkrzychu
Dołączył/a: sierpień 2019
Rzeszów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BartqRKO dlaczego?
0
@MysticCat Też odnoszę czasem takie wrażenie, czasem coś fajnego napisze, a następnie wyskakuje z takim Moribą i jak tu brać na poważnie kogoś.
0
@amanter Jak zagrał Moriba? Schował De Jonga i Gaviego do kieszeni?
www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11373175
2
@Janiama Valencia 1:2 Barcelona
0
@amanter A o Moribie inaczej się wypowiadasz :)
1
@Mario96w na Xbox One gra chodzi w okolicach 24 klatek, ciężko się w to gra, tekstury są rozmazane, więc odradzałbym.
1
@Janiama 3-1 dla nas
20
@OsamaDembele Tak to jest gdy się czyta jedynie nagłówek.
44
@masq W sumie ty nie lepszy. Odpowiadasz na komentarze, które ci pasują, a ignorujesz te, które posiadają jakąś treść :)
4
@Momals11 "Messi to jest jednak kocur, chyba zbyt szybko postawiłem na nim krzyżyk." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 Ścieżkę Iorwetha znacznie lepiej wspominam niż Roche'a. Klimat Aedirn jest nie do podrobienia.
2
@wlodek54 Mi się podoba. Dalej strona jest bardzo przejrzysta, a kolory osobiście mi odpowiadają.
0
@BartqRKO Mógłbyś zdradzić o jaką grę chodzi?
0
@BartqRKO Jeżeli chcesz taki świat gier to wybierz się do Chin :) Tam z czego to wiem trzeba pokazać dowód osobisty do chociażby takiego CS'a. A na marginesie mówiąc, nie ma co się irytować bo się przegrało na cheatera. Po prostu do zapomnienia i tyle.
0
@lucca87 To nie zmienia faktu, że naturalną pozycją Adamy jest prawe skrzydło.
1
@macio_944 Mam nadzieję, że będzie mega, bo jeszcze nigdy nie zagrałem w Cybera :p
0
@matirix20 Co to za pytanie Intel czy AMD? Musiałbyś powiedzieć jaki model to wtedy można oceniać.
0
@amanter Boli, że jakiś tam dzieciak chciał pensję na poziomie 6 milionów? Podziękuje takim "talentom".
0
@PatrychoO na cutscenkach fajnie wygląda, ale z daleka to jest porażka.
1
@Transu96 I co ci taki Dias da, jeżeli znowu Cię rozwalę wypożyczonym Neymarem w turnieju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Janiama Barca 3-1 Athletic
0
@Hubert102 Jutro startuje cały event.
3
@Piernik Nie ma to jak wypowiadać się na temat nie znając szczegółow :P
0
@ShawnC Tutaj chodzi o to, że gramy bardziej jako zespół, a nie podanie do jednego piłkarza i on coś robi.
0
@Rewolucja123 Po internecie cały czas krąży news, że jakiś tam lekarz odradzał Bartomeu przedłużanie kontraktu z Umtitim, z powodu jego podatności do urazów.
23
@masq Ty to musisz te komentarze pisać dla atencji. To jest niemożliwe, jak można mieć wielki ból dupy jak ty.
2
@Kgorecki2500 Można prosić o oznaczenie przy następnych wpisach?
0
@gaucho104 Tworzymy sobie multum sytuacji, gra jest zorganizowana, zawodnicy mają jasne wytyczne, a ty mówisz, że Xavi to jakiś słaby trener. Chyba szybko zapomniałeś o Koemanie.
2
@Janiama Barcelona 3-2 Real
2
@FC1899Barca Czasem ciężko stwierdzić u kogoś satyrę i śmiech jeśli cały czas spamiłeś o złotej piłce dla Lewego. Z dystansem ;)