0

@BartqRKO dlaczego?

0

@MysticCat Też odnoszę czasem takie wrażenie, czasem coś fajnego napisze, a następnie wyskakuje z takim Moribą i jak tu brać na poważnie kogoś.

0

@amanter Jak zagrał Moriba? Schował De Jonga i Gaviego do kieszeni?
www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11373175

2

@Janiama Valencia 1:2 Barcelona

0

@amanter A o Moribie inaczej się wypowiadasz :)

1

@Mario96w na Xbox One gra chodzi w okolicach 24 klatek, ciężko się w to gra, tekstury są rozmazane, więc odradzałbym.

1

@Janiama 3-1 dla nas

20

@OsamaDembele Tak to jest gdy się czyta jedynie nagłówek.

44

@masq W sumie ty nie lepszy. Odpowiadasz na komentarze, które ci pasują, a ignorujesz te, które posiadają jakąś treść :)

4

@Momals11 "Messi to jest jednak kocur, chyba zbyt szybko postawiłem na nim krzyżyk." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kgorecki2500 Ścieżkę Iorwetha znacznie lepiej wspominam niż Roche'a. Klimat Aedirn jest nie do podrobienia.

2

@wlodek54 Mi się podoba. Dalej strona jest bardzo przejrzysta, a kolory osobiście mi odpowiadają.

0

@BartqRKO Mógłbyś zdradzić o jaką grę chodzi?

0

@BartqRKO Jeżeli chcesz taki świat gier to wybierz się do Chin :) Tam z czego to wiem trzeba pokazać dowód osobisty do chociażby takiego CS'a. A na marginesie mówiąc, nie ma co się irytować bo się przegrało na cheatera. Po prostu do zapomnienia i tyle.

0

@lucca87 To nie zmienia faktu, że naturalną pozycją Adamy jest prawe skrzydło.

1

@macio_944 Mam nadzieję, że będzie mega, bo jeszcze nigdy nie zagrałem w Cybera :p

0

@matirix20 Co to za pytanie Intel czy AMD? Musiałbyś powiedzieć jaki model to wtedy można oceniać.

0

@amanter Boli, że jakiś tam dzieciak chciał pensję na poziomie 6 milionów? Podziękuje takim "talentom".

0

@PatrychoO na cutscenkach fajnie wygląda, ale z daleka to jest porażka.

1

@Transu96 I co ci taki Dias da, jeżeli znowu Cię rozwalę wypożyczonym Neymarem w turnieju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Janiama Barca 3-1 Athletic

0

@Hubert102 Jutro startuje cały event.

3

@Piernik Nie ma to jak wypowiadać się na temat nie znając szczegółow :P

0

@ShawnC Tutaj chodzi o to, że gramy bardziej jako zespół, a nie podanie do jednego piłkarza i on coś robi.

0

@Rewolucja123 Po internecie cały czas krąży news, że jakiś tam lekarz odradzał Bartomeu przedłużanie kontraktu z Umtitim, z powodu jego podatności do urazów.

23

@masq Ty to musisz te komentarze pisać dla atencji. To jest niemożliwe, jak można mieć wielki ból dupy jak ty.

2

@Kgorecki2500 Można prosić o oznaczenie przy następnych wpisach?

0

@gaucho104 Tworzymy sobie multum sytuacji, gra jest zorganizowana, zawodnicy mają jasne wytyczne, a ty mówisz, że Xavi to jakiś słaby trener. Chyba szybko zapomniałeś o Koemanie.

2

@Janiama Barcelona 3-2 Real

2

@FC1899Barca Czasem ciężko stwierdzić u kogoś satyrę i śmiech jeśli cały czas spamiłeś o złotej piłce dla Lewego. Z dystansem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?