2

@amanter Oho, przyszedł ten co nazywa Ter Stegena plackiem xD.

4

@WiernyKatalonii


O to chodziło?

1

@PatrychoO Jakaś dziwna ta animacja, jakby niedorobiona. Gorsze jest to, że nasz Pedri dalej twarzy nie dostał.

3

@Ali094 Co za żałosna prowokacja.

2

@MesQueUnClub96 Jak strzeli hat tricka to usuwam konto

0

@monsterrize Opinii nie popieram, ale pozdro ;D.

0

@monsterrize "Więc cicho tam siedź." Mógłbyś pokazać trochę szacunku :/

6

@monsterrize Dalej nie podałeś żadnych konkretów, tylko twoje przemyślenia.

0

@Cou7_ley Oficjalny kanał barcy na YouTubie.

1

@eydeem Ostatnio w Q&A Konami pisało, że Master League będzie jako płatne DLC. Więcej info mają dać wkrótce.

4

@bari_94 Tak, bo na pewno to info o Renato jest prawdziwe w 100% :D!

0

@tbas Co Laporta miał do gadania? Wytłumacz.

0

@RosjaninBut Po co pisać takie bezsensowne komentarze?
"żadnych dobrych transferów/wypożyczeń, które były by głównie zasługą Laporty"
A wypożyczenie Demira to czyja zasługa? Bartomeu?

0

@4drian0 Kody rozdajesz za free, czy jak :D?

2

@qbuteq to jest żart czy na poważnie?

0

@derlysy1979 Twitter donosi, że chodzi o CVC, a nie projekt sportowy.

1

@Kiiciioro fejkowe

0

@jeyx77x W tym artykule wszystko jest opisane przez jednego z twórców gameplaya.

https://www.ea.com/games/fifa/pitch-notes/news/pitch-notes-fifa-22-gameplay-deep-dive?isLocalized=true&setLocale=pl-pl&isLocalized=true

Nagłówki [NG] oznaczają, że zmiana jest dla PS5 i Xbox Series.
Jak nie interesują Cię szczegóły, warto po prostu przeczytać nagłówki.

1

@Arczek2001 Dobrze Ci radzę, nie kupuj tego.

0

@JaroCoach Kingdom Rush może?

1

@deyna2018 Najlepiej sprzed lutego pobierz sobie, wtedy tych grup nawet nie było. Poszukaj na necie wszystkich wersji chrome'a i znajdź taką.

0

@geass Nie wiem czy mógłbym wytrzymać na 60ms grając w fife :p Tak swoją drogą, planujesz grać w 22 na PC, czy masz jakąś next-genową konsolę, czy może w ogóle nie dotkniesz tego tytułu?

0

@geass grasz na playstation?

1

@geass Grałem jakoś 1h temu i wszystko przyjemne było.

0

@Abominacja Chyba nie wiesz jak teraz działają gry. Obecnie zarabia się na mikrotransakcjach, np. skórki do broni, postaci, itd. Nie trzeba robić z gry abonament.

0

@LionelM95 Jaki bilans w fut champions? :D

2

@LionelM95 Dla mnie najgorsza razem z 19. To był ból jak w nią grałem.

2

@Kettger Nie wyobrażam sobie grania w tą grę przeciwko jakiemuś 12 letniemu Maciusowi, co gra na przerwie w szkole na internecie z pokoju nauczylskiego. Jak chcieli ten cross play to powinien być jedynie między konsolami i tyle.

0

@PatrychoO Rok temu to tylko trailery wstawili i tyle. 21 ma swoje problemy, ale ogólnie mówiąc to jedna z lepszych fif od czasów fify 18. Widząc trailer pesa 22, to wygląda na to, że nic nie zmienili.

0

@RobiS Graficznie w tym roku FIFA zjada Pesa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?