grejtxkrzychu
Dołączył/a: sierpień 2019
Rzeszów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@amanter Oho, przyszedł ten co nazywa Ter Stegena plackiem xD.
4
@WiernyKatalonii
O to chodziło?
1
@PatrychoO Jakaś dziwna ta animacja, jakby niedorobiona. Gorsze jest to, że nasz Pedri dalej twarzy nie dostał.
3
@Ali094 Co za żałosna prowokacja.
2
@MesQueUnClub96 Jak strzeli hat tricka to usuwam konto
0
@monsterrize Opinii nie popieram, ale pozdro ;D.
0
@monsterrize "Więc cicho tam siedź." Mógłbyś pokazać trochę szacunku :/
6
@monsterrize Dalej nie podałeś żadnych konkretów, tylko twoje przemyślenia.
0
@Cou7_ley Oficjalny kanał barcy na YouTubie.
1
@eydeem Ostatnio w Q&A Konami pisało, że Master League będzie jako płatne DLC. Więcej info mają dać wkrótce.
4
@bari_94 Tak, bo na pewno to info o Renato jest prawdziwe w 100% :D!
0
@tbas Co Laporta miał do gadania? Wytłumacz.
0
@RosjaninBut Po co pisać takie bezsensowne komentarze?
"żadnych dobrych transferów/wypożyczeń, które były by głównie zasługą Laporty"
A wypożyczenie Demira to czyja zasługa? Bartomeu?
0
@4drian0 Kody rozdajesz za free, czy jak :D?
2
@qbuteq to jest żart czy na poważnie?
0
@derlysy1979 Twitter donosi, że chodzi o CVC, a nie projekt sportowy.
1
@Kiiciioro fejkowe
0
@jeyx77x W tym artykule wszystko jest opisane przez jednego z twórców gameplaya.
https://www.ea.com/games/fifa/pitch-notes/news/pitch-notes-fifa-22-gameplay-deep-dive?isLocalized=true&setLocale=pl-pl&isLocalized=true
Nagłówki [NG] oznaczają, że zmiana jest dla PS5 i Xbox Series.
Jak nie interesują Cię szczegóły, warto po prostu przeczytać nagłówki.
1
@Arczek2001 Dobrze Ci radzę, nie kupuj tego.
0
@JaroCoach Kingdom Rush może?
1
@deyna2018 Najlepiej sprzed lutego pobierz sobie, wtedy tych grup nawet nie było. Poszukaj na necie wszystkich wersji chrome'a i znajdź taką.
0
@geass Nie wiem czy mógłbym wytrzymać na 60ms grając w fife :p Tak swoją drogą, planujesz grać w 22 na PC, czy masz jakąś next-genową konsolę, czy może w ogóle nie dotkniesz tego tytułu?
0
@geass grasz na playstation?
1
@geass Grałem jakoś 1h temu i wszystko przyjemne było.
0
@Abominacja Chyba nie wiesz jak teraz działają gry. Obecnie zarabia się na mikrotransakcjach, np. skórki do broni, postaci, itd. Nie trzeba robić z gry abonament.
0
@LionelM95 Jaki bilans w fut champions? :D
2
@LionelM95 Dla mnie najgorsza razem z 19. To był ból jak w nią grałem.
2
@Kettger Nie wyobrażam sobie grania w tą grę przeciwko jakiemuś 12 letniemu Maciusowi, co gra na przerwie w szkole na internecie z pokoju nauczylskiego. Jak chcieli ten cross play to powinien być jedynie między konsolami i tyle.
0
@PatrychoO Rok temu to tylko trailery wstawili i tyle. 21 ma swoje problemy, ale ogólnie mówiąc to jedna z lepszych fif od czasów fify 18. Widząc trailer pesa 22, to wygląda na to, że nic nie zmienili.
0
@RobiS Graficznie w tym roku FIFA zjada Pesa.