0

@ferdas_rawa
Jedynie chyba 3 mecze z tymi lepszymi drużynami wygraliśmy.
2:0 z Juventusem
2:0 z Sevillą
3:0 z Sevillą

0:3 z Juventusem
1:3 z Realem
1:2 z Realem
0:1 z Atletico
1:4 z PSG

0

@AduŚ07 Nie chce mi się wierzyć, że tak małe studio, które wypuściło dwie mierne gry nagle wykonuje tak niesamowity projekt. Bardzo śmierdzi mi fejkiem.

1

@Rust_Cohle Zły link do Liverpoolu wstawiłeś

1

@itmustbejoke Wydaje mi się, że za każdym razem zawodnicy realu kładli się, aby zablokować strzał po ziemi.

2

@macio_944 Bardzo fajny, nowoczesny design.

4

@macio_944 Właśnie dlatego nie podoba mi się PES 20/21. Jeszcze na bota gra się jako tako, ale jak gram online to jest tragedia, lagi, goście co wykorzystują jakiś zepsutych menedżerów i taktyki z innego świata.

0

@Michal03 Tak, normalne boisko.

1

@kamil9040 Może po prostu na złe streamy wchodzisz, albo masz za słaby internet :D

1

Brakuje niebieskiego i sloganu "żyj pasją". Wtedy zdecydowanie lepiej by to wyglądało.

6

@4Fabregas4 Tak, to oni cały mecz dominowali, mieli ponad 60% posiadania piłki i 20 strzałów. xD.

1

@Transu96 To się nazywa uzależnienie :D

2

@chavez Zadając takie pytania obrażasz klasę Duńskiego Nazario.

0

@4Fabregas4 Nie wiem czy wiesz, ale Koeman przed objęciem barcelony był trenerem Holandii i Depay u niego śmigał na 9'tce :)

6

@Abominacja Skąd wiesz, że Haaland leci tylko na kasę xD?

0

@Rewolucja123 Ale, że Aspasem grasz? Pokazałbyś składzik?

5

@avanes Na szczęście nie :D

1

@syngoku1 sport.tvp.pl

0

@LuisSalvano Jeżeli będziesz miał tak stabilne łącze na polskich serwerach to jak najbardziej powinno być w porządku. Na zagranicznych serwerach będziesz miał ping nieco wyższy.

1

@LuisSalvano Zależy w jakie gry grasz. Jeżeli masz poniżej 80 pingu w większościach grach będzie bardzo dobrze. Fifa to natomiast wyjątek, tam trzeba mieć jakoś po 40-45 :P

0

@LuisSalvano Ping ze speedtesta bardzo mało powie. Lepiej przetestować go w praktyce w jakiś grach/aplikacjach.

0

Kto według was był najlepszym zawodnikiem miesiąca w LaLidze?

0

@Rewolucja123 Szkoda, że tak szybko się skończyła xD.

9

@FutbolToMagia No i tu ekspercie się mylisz :D
"W zeszłym sezonie piłkarze musieli wyjść z pola karnego, aby otrzymać piłkę od bramkarza przy piątce, w tym już nie muszą."
Już od sezonu 19/20 podczas "piątki" zawodnik mógł stać w własnym polu karnym aby otrzymać bezpośrednie podania od bramkarza.

0

@Mizander W tym roku najważniejszy jest dryg moim zdaniem. Reszta jest mniej istotna. Można jeszcze dodać strzał z fałsza.

3

@Mizander Co do gracza zespołowego to nie mam pojęcia, ale potężna główka jak sama nazwa wskazuje, zawodnik potrafi mocniej główkować.

0

@izabella No bo po prostu gra teraz dobrze xD, żadne teorie.

0

@AntoineGriezmann07 FIFA, nie dość, że menu jest proste i przejrzyste, to jeszcze na FUCIE można sporo zarobić :P

0

@Colon Jeżeli to prawda to z jednej strony dobrze, a z drugiej źle. Posiadacze xboxa pewnie dostaną discord nitro w usłudze gamepass, sam discord będzie dostępny na xboxa. Jednak ta zła rzecz to zbieranie danych przez Microsoft.

0

@Kurkmen A powiesz dlaczego tak sądzisz?

1

Tak patrzę na kafejkę, a tam taki syf. Ktoś się podszywa pod użytkowników z tej strony, a na dodatek publikuje treści o bardzo niskim poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?