grejtxkrzychu
Dołączył/a: sierpień 2019
Rzeszów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ferdas_rawa
Jedynie chyba 3 mecze z tymi lepszymi drużynami wygraliśmy.
2:0 z Juventusem
2:0 z Sevillą
3:0 z Sevillą
0:3 z Juventusem
1:3 z Realem
1:2 z Realem
0:1 z Atletico
1:4 z PSG
0
@AduŚ07 Nie chce mi się wierzyć, że tak małe studio, które wypuściło dwie mierne gry nagle wykonuje tak niesamowity projekt. Bardzo śmierdzi mi fejkiem.
1
@Rust_Cohle Zły link do Liverpoolu wstawiłeś
1
@itmustbejoke Wydaje mi się, że za każdym razem zawodnicy realu kładli się, aby zablokować strzał po ziemi.
2
@macio_944 Bardzo fajny, nowoczesny design.
4
@macio_944 Właśnie dlatego nie podoba mi się PES 20/21. Jeszcze na bota gra się jako tako, ale jak gram online to jest tragedia, lagi, goście co wykorzystują jakiś zepsutych menedżerów i taktyki z innego świata.
0
@Michal03 Tak, normalne boisko.
1
@kamil9040 Może po prostu na złe streamy wchodzisz, albo masz za słaby internet :D
1
Brakuje niebieskiego i sloganu "żyj pasją". Wtedy zdecydowanie lepiej by to wyglądało.
6
@4Fabregas4 Tak, to oni cały mecz dominowali, mieli ponad 60% posiadania piłki i 20 strzałów. xD.
1
@Transu96 To się nazywa uzależnienie :D
2
@chavez Zadając takie pytania obrażasz klasę Duńskiego Nazario.
0
@4Fabregas4 Nie wiem czy wiesz, ale Koeman przed objęciem barcelony był trenerem Holandii i Depay u niego śmigał na 9'tce :)
6
@Abominacja Skąd wiesz, że Haaland leci tylko na kasę xD?
0
@Rewolucja123 Ale, że Aspasem grasz? Pokazałbyś składzik?
5
@avanes Na szczęście nie :D
1
@syngoku1 sport.tvp.pl
0
@LuisSalvano Jeżeli będziesz miał tak stabilne łącze na polskich serwerach to jak najbardziej powinno być w porządku. Na zagranicznych serwerach będziesz miał ping nieco wyższy.
1
@LuisSalvano Zależy w jakie gry grasz. Jeżeli masz poniżej 80 pingu w większościach grach będzie bardzo dobrze. Fifa to natomiast wyjątek, tam trzeba mieć jakoś po 40-45 :P
0
@LuisSalvano Ping ze speedtesta bardzo mało powie. Lepiej przetestować go w praktyce w jakiś grach/aplikacjach.
0
Kto według was był najlepszym zawodnikiem miesiąca w LaLidze?
0
@Rewolucja123 Szkoda, że tak szybko się skończyła xD.
9
@FutbolToMagia No i tu ekspercie się mylisz :D
"W zeszłym sezonie piłkarze musieli wyjść z pola karnego, aby otrzymać piłkę od bramkarza przy piątce, w tym już nie muszą."
Już od sezonu 19/20 podczas "piątki" zawodnik mógł stać w własnym polu karnym aby otrzymać bezpośrednie podania od bramkarza.
0
@Mizander W tym roku najważniejszy jest dryg moim zdaniem. Reszta jest mniej istotna. Można jeszcze dodać strzał z fałsza.
3
@Mizander Co do gracza zespołowego to nie mam pojęcia, ale potężna główka jak sama nazwa wskazuje, zawodnik potrafi mocniej główkować.
0
@izabella No bo po prostu gra teraz dobrze xD, żadne teorie.
0
@AntoineGriezmann07 FIFA, nie dość, że menu jest proste i przejrzyste, to jeszcze na FUCIE można sporo zarobić :P
0
@Colon Jeżeli to prawda to z jednej strony dobrze, a z drugiej źle. Posiadacze xboxa pewnie dostaną discord nitro w usłudze gamepass, sam discord będzie dostępny na xboxa. Jednak ta zła rzecz to zbieranie danych przez Microsoft.
0
@Kurkmen A powiesz dlaczego tak sądzisz?
1
Tak patrzę na kafejkę, a tam taki syf. Ktoś się podszywa pod użytkowników z tej strony, a na dodatek publikuje treści o bardzo niskim poziomie.