1

@sawyer00 Serwery tak lagują, że jak ktoś z moderacji kliknie usuń komentarz to minie z 5 minut :D

0

@myscooter Dembele? Mimo, że nie potrafi wykończyć, to jednak znajduje się w tych sytuacjach i jako jedyny ma odejście od obrońców.

29

Ankieta z 2010 na fcbarca.com :D
https://zapodaj.net/42e54987c0014.png.html

2

@FutbolToMagia Próbujesz zakłamać fakty na swoją stronę. Jeżeli ktoś Ci podaje artykuł, gdzie wypisane są wszelkie statystyki Semedo to starasz się unikać tematu.

0

@kuz poziome pasy mogły się podobać nawet. Nike po prostu przechodzi samo siebie w projektowaniu gorszych kompletów.

5

O 19:00 wleciało nowe SBC o Puyola Prime do fify. Wymagania banalnie proste. Dwa składy o ocenie 84 i jeden o ocenie 86. Jeżeli ktoś chce pograć legendą Barcelony, to może zrobić go praktycznie za darmo :D

0

@LuisSalvano Levante już dzisiaj gra :D

1

@pluszek xd. .

0

@socha daj info jak sprawdzisz :D

9

@cules100pro Pewien użytkownik zaraz napisze, że Semedo to nasz drugi najlepszy PO :D

1

@DaPi Na jakim poziomie trudności grasz?

2

Ale Ederson uratował czyste konto :D

2

@Jakchcesz Niech przynajmniej to będzie patch, który wiele poprawi, a nie jakiś pierdek :D

1

@gontex Trochę poszukałem i znalazłem rozwiązanie :D
https://imgur.com/8G4zmoz

3

Co oni zrobili z tymi nowymi kartami w chromie? Nie da się tego przywrócić do wcześniejszej wersji?

0

@Rewolucja123 Widzę, że nie tylko mi na głównej się wyświetlił :D

1

@dawidz4 tyle samo liter :D

0

@Pawlak1992 Z takimi osobami, które cały czas jako ich jedyny argument przytaczają wysokie porażki w większości przypadkach nie ma sensu prowadzić dyskusji.

1

@LionelM95 Nie no, 20 to była tragedia. Symulator parkowania busa i czekanie na lukę w obronie przeciwnika, strzały z po krótkim zewnętrzną częścia stopy, tańczenie bramkarzem na linii, proste strzały po długim nie wchodziły.

12

@serhiososna Bo jesteśmy bez prezydenta.

0

@WiernyKibic111 Handel jest też częścią gry, za granie meczy też możesz zarobić :P Za pierwsze 5 meczy w Division Rivals dostajesz X monet, zależy ile meczy udało Ci się wygrać. W fut champions za srebro 1, złoto 3 też są już przyjemne nagrody. Poza tym są jeszcze SBC, gdzie możesz oddać skład jakiś słabszych zawodników za fajną paczkę, gdzie może Ci się poszczęścić.

2

@WiernyKibic111 Co jest złego w korzystaniu z rynku transferowego? Ludzie, którzy kupują FIFA Pointsy w wielkich ilościach niszczą frajdę, a nie handlarze, którzy uczciwie, własnym wysiłkiem dochodzą do swoich wymarzonych kart.

0

0

Ciekawe, czy jak będzie nowy zarząd, to nie będziemy omijali takich perełek na rynku.

0

@Yosemite City gra fajną, prostą, przyjemną dla oka piłkę i na dodatek notują bardzo dobre wyniki. Jeżeli utrzymają taką grę, to moim zdaniem główny kandydat do wygrania Ligi Mistrzów.

0

@KacperVEB Jeżeli cała drużyna gra bardzo słabo, to nieważne jak dobry byłby CR7 nie będzie ładował bramki za bramką.

1

@Krzychu1010 odpuść sobie xD.

0

@takisobiektos Bramka na 3:1 padła minutę po pudle Sterlinga, gdyby Anglik trafił wynik byłby 2-2.

1

@pt9 Komputer nie rysuje linii spalonego, tylko człowiek.

3

@koziar Dla mnie oczywisty karny. Gundogan robi kontakt z piłką, a zawodnik broniący kopię w stopę Gundogana, przez co traci równowagę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?