0

@PatrychoO Jako hejtera, a zarazem fana serii, to ten pokaz mi się bardo podobał. Omówione były kluczowe zmiany, itd.

0

@LeoMessi1994 Też tak kombinowałem xD

0

@amanter Nie rozumiem twojej spiny do Ter Stegena. Gość nam Puchar Króla wygrał swoimi paradami i obronionymi karnymi. A ty piszesz, że ostatnio formę miał przed Anfield.

1

@MesQueUnClub96 Popadało przez 5 minut i koniec xD

0

@jeyx77x Jaki karny?

0

@Transu96 A masz varana totsa? wlasnie pasuje mi do skladu idealnie za carlosa alberto mid, ale nie wiem czy jest wart tych 1.2 miliona

0

@Transu96 Z tego co słyszałem ten Ramos jest dzikiem. Wylał ci się w 90 minucie, czy co?

1

@masq Zwiększ poziom trudności. Ogólnie rzecz mówiąc, nawet "Droga ku zagładzie" nie wymaga wielu. Jeżeli chcesz sobie utrudnić rozgrywkę to polecam moda Witcher 3 Redux.

2

@4Fabregas4 Ty chyba nie wiesz jaka jest sytuacja klubu.

2

@clyde Po 1h od zainstalowania gierki na konsoli, odinstalowałem ją. Nie lubię takich trudnych gierek, menu jakieś nieintuicyjne. Natomiast, jeżeli lubisz grind, realizm itd., to raczej gierka git :P

0

@pt9 Przecież te taktyki były dobre, nie rozumiem hejtu.

1

@donleo12 Na szczęście to tylko twoje wrażenia :D

20

@Mixtape Zdecydowanie.

2

@wyrek "Spalony Moraty" XDD. Powiedz, że trolujesz

1

@Janiama Turcja 3:1

4

@reloaded Bzdury. Cancelo ma koronawirusa, dlatego nie gra.

0

@Kettger Forza Horizon 4 wyglądała świetnie na zwykłym Xbox One, a tutaj grafika i tak została poprawiona, będzie 60fps w wysokiej rozdzielczości. Poza tym, Meksyk to świetnie miejsce akcji.

0

@DaPidejpi Przecież pisało w tytule, że "Countdown" xD. A tak na poważnie, to ładnie zrobili w ch... :D

9

@Homeopata8989 Sterling zdecydowanie jest lepszy niż Dembele. Nie łapie tyle kontuzji i wykręca przyzwoite liczby.

1

@misiek69 Nie. Konami (twórcy PESA) mają licencje na EURO.

0

@Transu96 FIFA 21 bez tych autoblocków i mechanik z anulowaniem sztuczek byłaby jedną z lepszych FIF. Coś blisko do 18.

5

@vangoor City wcale nie ma drużyny, która nie wygrała 3x Premier League w przeciągu 4 lat.

0

@clyde Im dłużej będziemy czekać to lepiej. Będzie jeszcze większy apetyt oraz gierka może być lekko lepiej "dopracowana" :D

2

@Kettger Pique, Dembele, Pjanić

14

@cat_r37 Nie wiem dlaczego aż tak bardzo spinasz się do Aguero. Każdy twój wpis o nim jest krytyka Argentyńczyka. Moim zdaniem gość może wnieść sporo jakości i doświadczenia.

1

@kryhaa Oszczędź sobie bólu graniem nim.

31

@Tatazolwinia Jeden z najgłupszych komentarzy jaki widziałem w życiu.

0

@ProMILs No tak, lepiej dalej grać bez prawdziwej 9'tki xD.

0

Kto według was jest lepszy? KDB czy Bruno?

1

@Kgorecki2500 I tak pewnie złoty Varane będzie lepszy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?