grejtxkrzychu
Dołączył/a: sierpień 2019
Rzeszów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Jako hejtera, a zarazem fana serii, to ten pokaz mi się bardo podobał. Omówione były kluczowe zmiany, itd.
0
@LeoMessi1994 Też tak kombinowałem xD
0
@amanter Nie rozumiem twojej spiny do Ter Stegena. Gość nam Puchar Króla wygrał swoimi paradami i obronionymi karnymi. A ty piszesz, że ostatnio formę miał przed Anfield.
1
@MesQueUnClub96 Popadało przez 5 minut i koniec xD
0
@jeyx77x Jaki karny?
0
@Transu96 A masz varana totsa? wlasnie pasuje mi do skladu idealnie za carlosa alberto mid, ale nie wiem czy jest wart tych 1.2 miliona
0
@Transu96 Z tego co słyszałem ten Ramos jest dzikiem. Wylał ci się w 90 minucie, czy co?
1
@masq Zwiększ poziom trudności. Ogólnie rzecz mówiąc, nawet "Droga ku zagładzie" nie wymaga wielu. Jeżeli chcesz sobie utrudnić rozgrywkę to polecam moda Witcher 3 Redux.
2
@4Fabregas4 Ty chyba nie wiesz jaka jest sytuacja klubu.
2
@clyde Po 1h od zainstalowania gierki na konsoli, odinstalowałem ją. Nie lubię takich trudnych gierek, menu jakieś nieintuicyjne. Natomiast, jeżeli lubisz grind, realizm itd., to raczej gierka git :P
0
@pt9 Przecież te taktyki były dobre, nie rozumiem hejtu.
1
@donleo12 Na szczęście to tylko twoje wrażenia :D
20
@Mixtape Zdecydowanie.
2
@wyrek "Spalony Moraty" XDD. Powiedz, że trolujesz
1
@Janiama Turcja 3:1
4
@reloaded Bzdury. Cancelo ma koronawirusa, dlatego nie gra.
0
@Kettger Forza Horizon 4 wyglądała świetnie na zwykłym Xbox One, a tutaj grafika i tak została poprawiona, będzie 60fps w wysokiej rozdzielczości. Poza tym, Meksyk to świetnie miejsce akcji.
0
@DaPidejpi Przecież pisało w tytule, że "Countdown" xD. A tak na poważnie, to ładnie zrobili w ch... :D
9
@Homeopata8989 Sterling zdecydowanie jest lepszy niż Dembele. Nie łapie tyle kontuzji i wykręca przyzwoite liczby.
1
@misiek69 Nie. Konami (twórcy PESA) mają licencje na EURO.
0
@Transu96 FIFA 21 bez tych autoblocków i mechanik z anulowaniem sztuczek byłaby jedną z lepszych FIF. Coś blisko do 18.
5
@vangoor City wcale nie ma drużyny, która nie wygrała 3x Premier League w przeciągu 4 lat.
0
@clyde Im dłużej będziemy czekać to lepiej. Będzie jeszcze większy apetyt oraz gierka może być lekko lepiej "dopracowana" :D
2
@Kettger Pique, Dembele, Pjanić
14
@cat_r37 Nie wiem dlaczego aż tak bardzo spinasz się do Aguero. Każdy twój wpis o nim jest krytyka Argentyńczyka. Moim zdaniem gość może wnieść sporo jakości i doświadczenia.
1
@kryhaa Oszczędź sobie bólu graniem nim.
31
@Tatazolwinia Jeden z najgłupszych komentarzy jaki widziałem w życiu.
0
@ProMILs No tak, lepiej dalej grać bez prawdziwej 9'tki xD.
0
Kto według was jest lepszy? KDB czy Bruno?
1
@Kgorecki2500 I tak pewnie złoty Varane będzie lepszy :D