grejtxkrzychu
Dołączył/a: sierpień 2019
Rzeszów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@joloskyy Dlaczego w ogóle używasz Pique xd.
2
W końcu EA naprawiło to nieistniejące wcześniej wykończenie w polu karnym. Gra się bardzo przyjemnie obecnie :)
0
@Munio 10K to kwestia zagrania 4 meczy z bonusem do monet.
0
@takisobiektos Ależ argument, bo wypadli na chwilę z top 5 lig xd.
0
@PodkarpackiKibic Fanów tej gry chyba nie ma xd, każdy jedzie po Riocie.
0
@masq Zastanawia mnie dlaczego ty tak próbujesz jechać po Messim. Kto w tobie to zaszczepił?
0
@Rewolucja123 Racja, przejęzyczyłem się też xd.
7
@kingJAMES @Rewolucja123 On chyba naprawdę nie wie, że billion po ang. znaczy miliard xD.
3
@kingJAMES Argumentów nie przedstawiasz, jedynie swoje przemyślenia. Zanim opublikujesz komentarz pomyśl nad jego treścią :)
2
@Waslak12 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10768336#comment-10768336
0
@Lisek Chciałbym się przesiąść na 11, ale procesor nie spełnia wymagań :/
0
@VanBest @Transu96 @xSZYMONOx
2
@NismoFCB Jak interesują Cię jedynie podane gry, to zdecydowanie Xbox. Nie dość, że jest tańszy w utrzymaniu to jeszcze kultura pracy jest znacznie wyższa.
0
@Transu96 Naprawdę aż tak źle z tymi ludźmi? Sam nie zdążyłem się zakwalifikować i pytam z ciekawości.
5
@Woland10 Co twój wpis, to jeszcze durniejszy. Inaczej tego określić się nie da.
2
@Criss18Barca Jak m wgrać patcha, jeżeli gra PS4?
2
@Oskar00 jasne (znaki)
0
@jeyx77x Jeżeli osiągnięcie takiego poziomu jak teraz zajęło im 2 lata, to niemożliwe jest, żeby nagle w grudniu po południu gierka dostała tak sporych ulepszeń. Po prostu trzeba się pogodzić z faktem, że Konami zabiło swój projekt i zrobiła darmową reklamę EA.
3
@patrykzmc2000 Romero to akurat żadne rzetelne źródło.
1
@Oskar00 mógłbyś mnie również oznaczać?
0
@RikiPuig612 W menu na old genach zawsze laguje. Nic dziwnego.
1
@AmigoBlancos Czego się spodziewasz jak co chwile wrzuca Zona Blaugrana i gdzieś szuka teorii spiskowych xd
0
@bartas97 Zależy jaka platforma, jak xbox to można z brazylii kupić o 50 zł taniej :)
0
@kubafcb102 Progres zapisuje się tylko w FUT i w Volcie jak będziesz zmieniał PS4 na PS5.
0
@barcelonaLM Chyba 33GB na XSX.
0
@geass Jutro EA Play więc każdy na własnej skórze może przetestować gierkę. Ja szczerze jestem nahypowany xd.
0
@patrykzmc2000 Tak, mam już kupioną.
0
@Transu96 Nie nagrywałem :/
No powiem Ci, że Cię zlekceważyłem na początku drugiego meczu, ale potem pod koniec meczu zdałem sobie sprawę, że jednak trzeba wygrać i odpaliłem ten zbugowany pressing.
1
@Striker O ten brak błędów na 10 to nie był bym taki pewien :D
1
@IronSanHybrid Lepiej obczaj jaką bramkę w finale stracił xD. https://streamable.com/n9uv9g