5

@joloskyy Dlaczego w ogóle używasz Pique xd.

2

W końcu EA naprawiło to nieistniejące wcześniej wykończenie w polu karnym. Gra się bardzo przyjemnie obecnie :)

0

@Munio 10K to kwestia zagrania 4 meczy z bonusem do monet.

0

@takisobiektos Ależ argument, bo wypadli na chwilę z top 5 lig xd.

0

@PodkarpackiKibic Fanów tej gry chyba nie ma xd, każdy jedzie po Riocie.

0

@masq Zastanawia mnie dlaczego ty tak próbujesz jechać po Messim. Kto w tobie to zaszczepił?

0

@Rewolucja123 Racja, przejęzyczyłem się też xd.

7

@kingJAMES @Rewolucja123 On chyba naprawdę nie wie, że billion po ang. znaczy miliard xD.

3

@kingJAMES Argumentów nie przedstawiasz, jedynie swoje przemyślenia. Zanim opublikujesz komentarz pomyśl nad jego treścią :)

0

@Lisek Chciałbym się przesiąść na 11, ale procesor nie spełnia wymagań :/

0

2

@NismoFCB Jak interesują Cię jedynie podane gry, to zdecydowanie Xbox. Nie dość, że jest tańszy w utrzymaniu to jeszcze kultura pracy jest znacznie wyższa.

0

@Transu96 Naprawdę aż tak źle z tymi ludźmi? Sam nie zdążyłem się zakwalifikować i pytam z ciekawości.

5

@Woland10 Co twój wpis, to jeszcze durniejszy. Inaczej tego określić się nie da.

2

@Criss18Barca Jak m wgrać patcha, jeżeli gra PS4?

2

@Oskar00 jasne (znaki)

0

@jeyx77x Jeżeli osiągnięcie takiego poziomu jak teraz zajęło im 2 lata, to niemożliwe jest, żeby nagle w grudniu po południu gierka dostała tak sporych ulepszeń. Po prostu trzeba się pogodzić z faktem, że Konami zabiło swój projekt i zrobiła darmową reklamę EA.

3

@patrykzmc2000 Romero to akurat żadne rzetelne źródło.

1

@Oskar00 mógłbyś mnie również oznaczać?

0

@RikiPuig612 W menu na old genach zawsze laguje. Nic dziwnego.

1

@AmigoBlancos Czego się spodziewasz jak co chwile wrzuca Zona Blaugrana i gdzieś szuka teorii spiskowych xd

0

@bartas97 Zależy jaka platforma, jak xbox to można z brazylii kupić o 50 zł taniej :)

0

@kubafcb102 Progres zapisuje się tylko w FUT i w Volcie jak będziesz zmieniał PS4 na PS5.

0

@barcelonaLM Chyba 33GB na XSX.

0

@geass Jutro EA Play więc każdy na własnej skórze może przetestować gierkę. Ja szczerze jestem nahypowany xd.

0

@patrykzmc2000 Tak, mam już kupioną.

0

@Transu96 Nie nagrywałem :/
No powiem Ci, że Cię zlekceważyłem na początku drugiego meczu, ale potem pod koniec meczu zdałem sobie sprawę, że jednak trzeba wygrać i odpaliłem ten zbugowany pressing.

1

@Striker O ten brak błędów na 10 to nie był bym taki pewien :D

1

@IronSanHybrid Lepiej obczaj jaką bramkę w finale stracił xD. https://streamable.com/n9uv9g

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?