0

@Dembouz1899 Zbieraj na Varana.

1

@capoN Windows + shift + S :)

0

@don'T.R.I.P.e Na PC mam mniej niż 30FPS :/

3

Przecież w tym Pesie na xbox one nie da się znaleźć przeciwnika xD

1

@Pogba Na PC nikt nie gra w FIFE.

0

Sevilla kwalifikuje się do jakiś innych rozgrywek xD? (kolory się różnią)
https://imgur.com/vya1VaM

0

@chavez To taki kij o dwóch końcach :D Dla niedzielnego gracza to plus, że łatwo można ogarnąć zespół z Messim, CR7 i Neymarem, a dla drugiego to będzie nudne, bo co to za gra, gdzie każdy ma najlepszych zawodników nic nie robiąc.

0

@don'T.R.I.P.e W 20 grzebałem coś, jakieś advanced shooting pamiętam, że testowałem ale za cholere nie wiem o co w tym chodziło, tak samo wiem, że można sobie ustawić, żeby zawodnicy wykonywali automatycznie wślizgi...

0

@don'T.R.I.P.e Tak szczerze nie wiem na czym grałem xD. Gram na takich ustawieniach jakie gra rekomenduje, bo w tym menu da się pogubić :D

3

Moim zdaniem pod kątem rozgrywki i przyjemności z gry FIFA 21 zjada PESA. W PESIE 20 rozegrałem ponad 350 spotkań, w 21 zaledwie 20 i ta gra mnie odrzuca. Obrona w PESIE to symulator trzymania RT + A + B, komputer sam automatycznie będzie odbierał piłkę i biegał za przeciwnikiem. Jeżeli ktoś ma Vieirę to wiadomo, że żadna piłka do napastnika nie przejdzie :D W fifie obrona jest bardziej manualna, komputer nie biega automatycznie za twoimi zawodnikami i nie przecinają automatycznie wszystkich linii podań. Największym minusem w fifie jest blokowanie strzałów, gdzie to jest aż za skuteczne, strzały za łatwo są blokowane.

Następną kwestią jest wykończenie, którego nigdy nie zrozumiem w PESIE, które po prostu nie istnieje. Strzały sam na sam mają mniejszą szanse na powodzenie niż strzały z dystansu. Strzały z ostrego kąta nie istnieją, one lecą momentami na aut. W fifie 21 wykończenie zostało znacząco poprawione. W ponad 90% sytuacji zdobywam bramkę jeżeli jestem sam na sam z bramkarzem. Strzały z ostrego kąta, finezyjne, na długi słupek są bardzo dobrze wyważone.

O podaniach w obu grach nie mam zdania. Są poprawne.

Plusem PESA jest na pewno oprawa graficzna. Bardzo dobre kontrasty, świetnie odwzorowane twarze topowych zawodników. W fifie murawa jest szara, ponura, okropna, twarze zawodników są w porządku, lecz niektóre są okropne, np. Messi, Pique.

Następnym plusem PESA jest łatwość w zdobyciu składu i świetna optymalizacja menu, W FIFIE na Xbox One mam wrażenie, że mam 15 klatek na sekundę.

Zapraszam do wyrażenia opinii :)

0

@masq Według mnie bardzo dobry zawodnik, bardziej "nowoczesny", wybiegany, jeżeli doszłoby do transferu za odpowiednią kwotę było by naprawdę fajnie :)

0

@LionelM95 Zadzwoń do EA lub do nich napisz na angielskim live chatcie, też tak miałem.

9

Konrad De la Fuente w PES 21
https://imgur.com/Zstd0ks

XD

0

@Hubert102 Rashford za Jote/Traore

9

PES 21 Lite jest już dostępny do pobrania za darmo.


0

Pytałem się o najgorszego zawodnika, to teraz pora na najlepszego. Kto według was obecnie prezentuje najwyższy poziom w Barcelonie?

0

Jaki jest nasz najgorszy zawodnik w tym sezonie jak dotąd według was?

0

@RobiS Panie, a co to jest ten Parsec?

0

@MesQueUnClub_87 Fajny składzik, ale wydaje mi się, że Semedo byłby lepszy niż AWB przez to tempo :P

0

@AlexDark00 Nie słuchaj się opinii PLKD. Na początku odcinka powiedział, że Alisson jest kozakiem, a pod koniec powiedział "Alisson wylatujesz" xD

0

@geass A grasz po kablu, czy wi-fi i jaką masz prędkość internetu i jaki masz typ (światłowód, radiówka, LTE, itp.) Grasz na Playstation, xboxie czy PC?

0

@geass Te punkty to kwestia 4 wygranych w Rivals, ale pewnie dogram dzisiaj późnym wieczorem, jeżeli chodzi ogólnie o najlepszy traf to Gullit 90 w tamtej fifie w październiku, gameplay był fajny w 20, ale po 3/4 aktualizacji stał się okropny, niegrywalny i nie miałem chęci w to grać zbytnio, symulator parkowania busa, Pique z 70 tempa doganiał Mbappe mającego 96 tempa :D Na szczęście FIFA 21 jest trochę bardziej dynamiczna i bardziej wynagradzająca za granie ofensywnie, szczególnie fajne jest wykończenie w tym roku gdzie jeżeli masz setę to masz pewną bramkę jak nie przekombinujesz.

0

@Messibestplayerintheworld Jest coś wiadome na temat wersji LITE, czy ma ona w ogóle wyjść?

0

Są tutaj jacyś maniacy PESa?

0

@geass Ja też nic z paczek nie trafiłem, najlepszy traf to Benzema xD, ale skład mam z Neymarem, Mbappe, i zaniedługo CR7, wszystko z handlu :D Ja przy bilansie 9-1 nie mam ochoty grać, bo nie mam po co.

2

@geass Najlepiej grać rano lub w nocy, bo wtedy serwery nie są przeciążone. Zagraj sobie raz dla testu o 8 rano i zobaczysz jak gra fajnie śmiga, wszystkie ruchy są dobrze odczytywane, podania są perfekcyjne, ale gdy zbliżasz się do godzin szczytu gra się coraz gorzej :P Pamiętaj, że jeżeli grasz z obywatelami Niemiec, Anglii, itd. to oni zawsze będą mieli przewagę bo w ich kraju są serwery. Najbliższy serwer od Polski jest położony we Frankfurcie.

0

Jak wylądować w gorących dyskusjach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@7black4 KONAMI, twórcy PESa.

1

@Messibestplayerintheworld Na Frostbicie raczej nie da się zbytnio wiele zrobić :D Dodali nową dynamikę włosów, te cutscenki i menu na konsolach w końcu chodzi bardzo płynnie. Raczej dopiero na 22 można spodziewać się czegoś nowego.

1

@Dembouz1899 Zwykły Dembele za Griezmanna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?