0

@czółkovsky Jesteś szpiegiem? ^^

0

@liberoFCB Pedri grał słabo.

0

@D10SLEO Coutinho akurat jest aktywny.

1

@Kettger A Mx500 ma dużą żywotność? Bardzo często korzystam z komputera i zależy mi, żeby dysk przetrwał jak najdłużej:P

1

@Bovciek Jak z trwałością tego dysku? Będzie długo pracował, czy zdarzają się jakieś usterki?

1

Ktoś poleci jakiś dysk SSD 500GB do 300zł?

0

@cescblaugrana95 Supercoinsy najlepsza strona, jeżeli chcesz sprzedać coinsy, ale bardzo niska stawka jest w tym roku.

0

Panowie, duża jest różnica między Wi-Fi a ethernetem w pingu, jeżeli router mam tuż za ścianą?

5

@DaPi Za wtorkowe mecze nie ma informów

1

W końcu Rivaldo :D

0

@wonsz_w_pomidorach W repce gra na centrali :)

1

@WiernyKibic111 Jeżeli chodzi o prostotę i wygodę korzystania z menu itd. zdecydowanie FIFA wygrywa z PESem, natomiast jeżeli chodzi o gameplay w trybie kariery to FIFA nie ma podjazdu do PESA. W obu grach są konferencje prasowe z możliwością wyboru.

0

@NemeZis93 U mnie nic się nie wyświetla, od razu jestem w zakładce "Core 1"

0

@NemeZis93 Pozdro:P

0

@NemeZis93 Już nic nie poradzę :/

0

@NemeZis93 Właśnie widzę na YouTubie, że gość tego nie ma również, a próbowałeś przynajmniej zmienić profil jak mówiłem? Najprawdopodobniej myszka nie obsługuję zmiany kolorów, albo jest to gdzieś dobrze ukryte.

0

@NemeZis93 Jeżeli chcesz zmienić podświetlenie wejdź w zakładkę "Button", potem masz takie tęczowe kółko prawie w prawym górnym rogu, otworzy ci się lista gdzie masz profile od M1 do M7, kliknij na jakiś kolor i ustaw sobie dowolny, potem kliknij OK. Prawie w lewym górnym rogu masz "wybierz profil", tam wybierasz ten właśnie profil, który modyfikowałeś, jak wybierzesz kliknij "Apply" i powinno działać. Chyba wytłumaczyłem logicznie xD.

0

@NemeZis93 Chyba nie zmieniałem, chociaż 2 lata temu chyba bawiłem się podświetleniem i poprawnie działało, ale od razu wróciłem do ustawień domyślnych, bo podoba mi się ten krwisty kolor, mogę pobrać znów sterowniki i dam info czy mogę zmienić kolor.

0

@NemeZis93 Mam Bloody a90, w czym sprawa?

85

Jak oceniacie? Dobrze wyszło xD? (sam robiłem :P) https://streamable.com/dtrbxt

0

@kubs_ Coś takiego: https://www.futbin.com/21/squad/2483774
Griez jest zdecydowanie lepszy niż Benzema i Lucas da ci więcej jakości na skrzydle niż Bamba.

0

@AV0CAD0 Varane topka obrońców w tej grze, sprzedałeś go, czy nim grasz :P?

0

@ksobi Za jaką rangę?

1

@Kettger Najlepszy LO w tej fifce :D

0

@cuttersomething Aż takiego farta ma? Kupuje fifa pointsy czy "gra" czysto?

1

FUT 21, Jak wasze nagrody za fut champions? U mnie za g3 wpadł 2x gnabry :D

9

Wybranie zawodnika meczu nie będzie trudne :P

21

Nie oszukujmy się, Neto by tutaj z 5 bramek by już puścił.

0

@damiano996 Nie wiem, ale jestem pewny, że jesteś ukrytym kibicem śmietankowych.

0

@barcamember Jacy wy jesteście toksyczni xD, @AmigoBlancos wyraża swoją opinię a wy na niego najeżdżacie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?