0

Dalej słuchajcie tych głupot !!!

0

Czytanie gazety?


0

Simeone go nie puszci.

0

Teraz liga Brazylii to jak nasza liga. Lpiej kupic cos znaszej ligi taniej ?. A morze już się sprawdzi?

0

Bedzie wszystko a na co Tobie liga Brazylii. Tylko zagralj Fcb i wygrasz wszystko !!

2

Dobre jest to ze twoje zdanie się nie liczy !!!. A kogo bys chciał ?

0

Jak dziś Messi nie zagra na 1000 procent to Argentyna moze o finale zapomniec. NA pewno nie bedzie latwo. 2-1 dla Argentyny.

0

Tylko Fifa!!!!

4

To znaczy ze nie kupisz ,wielka strata!!

2

Zmienili na koszulki Realu, tez sa sliczne !!!!

0

Ja tez tego nie moge pojac. Mozna miec dwa mieszkania , dwa samochody ale dwa kluby? . Messi i Ronaldo to tak jak by poruwnac Mercedesa z Malym Fiatem !. Messi jest tylko jeden !!!!

0

A co się stalo ze nie ma Pogby, ale jest Di Maria. To jest chore te wszystkie plotki ale cos trzeba pisać. Smieszne Ramos znudzony Wielkim Realam !!!

0

lepiej niz w cyrku !!!!!!

0

90 minut i karne ,mam nadzieję ze Brawo powstrzyma ten zalosy Urugwaj!!!

0

Ale co bedzie dalej. Widać ze bardzo się lubią. Mysle ze czerwone kartki to się nam posypia. Dobrze ze nie ma Suareza!! Jest potrzebny bez kontuzji.

0

Messi nie jest na sprzedaż. Jego nikt nie zastapi !!!

0

Dla mnie mozna zmienic samochód, buty zone ale klub jest na zawsze na dobre i zle !!!!. Visca Barsa !!!!!

0

Szacunek się kazdemu należy.A co masz już Wielkigo Realu dosc ?!

4

Messi jest jak wino czym starsze tym lepsze !!!!

0

Zawsze Skromny a Tak Wielki. Sto Lat Messi !!!!!!!

0

Boze Dziekujemy Za Leo. Sto lat Mistrzu !!!!!

0

Jestem ciekawy co jutro Sport wymysli. Moze bedzie Ronaldo u nas. A Di Maria to bomba bez zapalnika.

0

Goscia nie znam a On mi tu wyjechał z jakims trolem ! Trochę szacunku !

0

NIE podoba się cos ? Masz cos do mnie ?

0


Jak by nie nazywal się Nejmar to by takiej kary nie dosta. Komuś bardzo zalezalo na tym aby już nie zagral !!!! Visca Nejmar I Barsa Siempre !!!!!

1

Ramos 30 milionów i do tego bramkarz. NIE jest to mozliwe!

17

Na pewno Sergio Ramos

0

Komuś bardzo zależalo na tym aby Brazylia nie wyszła z grupy !!. Bez Nejmara nie osiągną celu , którym przynajmniej mial byc final .Dobrze ze nie zawiesili Nejmara w Barcelonie na jakies 4 miesiace. Visca

Nejmar i Barsa!!!!!!!!

0

Komentarz usunięty

0

Mysle ze przejdzie na 2 lata do Atletico ,a potem do Argentyny.Nie moge zrozumieć Atletico co roku to samo. Mandzukic tylko 18 milionów,prezent dla Juve. A Inter chce Mirande.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?