grzegorzek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dalej słuchajcie tych głupot !!!
0
Czytanie gazety?
0
Simeone go nie puszci.
0
Teraz liga Brazylii to jak nasza liga. Lpiej kupic cos znaszej ligi taniej ?. A morze już się sprawdzi?
0
Bedzie wszystko a na co Tobie liga Brazylii. Tylko zagralj Fcb i wygrasz wszystko !!
2
Dobre jest to ze twoje zdanie się nie liczy !!!. A kogo bys chciał ?
0
Jak dziś Messi nie zagra na 1000 procent to Argentyna moze o finale zapomniec. NA pewno nie bedzie latwo. 2-1 dla Argentyny.
0
Tylko Fifa!!!!
4
To znaczy ze nie kupisz ,wielka strata!!
2
Zmienili na koszulki Realu, tez sa sliczne !!!!
0
Ja tez tego nie moge pojac. Mozna miec dwa mieszkania , dwa samochody ale dwa kluby? . Messi i Ronaldo to tak jak by poruwnac Mercedesa z Malym Fiatem !. Messi jest tylko jeden !!!!
0
A co się stalo ze nie ma Pogby, ale jest Di Maria. To jest chore te wszystkie plotki ale cos trzeba pisać. Smieszne Ramos znudzony Wielkim Realam !!!
0
lepiej niz w cyrku !!!!!!
0
90 minut i karne ,mam nadzieję ze Brawo powstrzyma ten zalosy Urugwaj!!!
0
Ale co bedzie dalej. Widać ze bardzo się lubią. Mysle ze czerwone kartki to się nam posypia. Dobrze ze nie ma Suareza!! Jest potrzebny bez kontuzji.
0
Messi nie jest na sprzedaż. Jego nikt nie zastapi !!!
0
Dla mnie mozna zmienic samochód, buty zone ale klub jest na zawsze na dobre i zle !!!!. Visca Barsa !!!!!
0
Szacunek się kazdemu należy.A co masz już Wielkigo Realu dosc ?!
4
Messi jest jak wino czym starsze tym lepsze !!!!
0
Zawsze Skromny a Tak Wielki. Sto Lat Messi !!!!!!!
0
Boze Dziekujemy Za Leo. Sto lat Mistrzu !!!!!
0
Jestem ciekawy co jutro Sport wymysli. Moze bedzie Ronaldo u nas. A Di Maria to bomba bez zapalnika.
0
Goscia nie znam a On mi tu wyjechał z jakims trolem ! Trochę szacunku !
0
NIE podoba się cos ? Masz cos do mnie ?
0
Jak by nie nazywal się Nejmar to by takiej kary nie dosta. Komuś bardzo zalezalo na tym aby już nie zagral !!!! Visca Nejmar I Barsa Siempre !!!!!
1
Ramos 30 milionów i do tego bramkarz. NIE jest to mozliwe!
17
Na pewno Sergio Ramos
0
Komuś bardzo zależalo na tym aby Brazylia nie wyszła z grupy !!. Bez Nejmara nie osiągną celu , którym przynajmniej mial byc final .Dobrze ze nie zawiesili Nejmara w Barcelonie na jakies 4 miesiace. Visca
Nejmar i Barsa!!!!!!!!
0
Komentarz usunięty
0
Mysle ze przejdzie na 2 lata do Atletico ,a potem do Argentyny.Nie moge zrozumieć Atletico co roku to samo. Mandzukic tylko 18 milionów,prezent dla Juve. A Inter chce Mirande.