2

Pedro nie odejdzie tu jest jego miejsce. Dużo osób sprzedac Pedro a teraz już nie co niektórzy maja 2 twarze ,fałszywej. Da mnie zawsze Pedro w moim Sercu!!!! Jedziemy po 5 puchar i znowu fiesta do rana!

2

Wielki Szacunek dla Sevilli !!!!!

0

Teraz jedziemy po 5 puchar!. Ale mam kaca , no jak się miesza to tak wychodzi. Peres szuka z jakiej galatki pochodzi Messi. Ostatni raz z 2 wolnych strzelił Ronaldino. Fiesta super. Barsa jesteś Wielk

0

Szampany przygotowanie i jedziemy po 4 puchar. Jutro szef dał

o

0

500 razy 3.16 ile wychodzi .A bajki to sobie pisz do kolegów! Kursy w maszynach w Hiszpanii, a zresztą wali mnie twoje opinię i czy wierzysz czy nie!!!!!

0

1580 euro musi wyjsc

2

Pracuje w Hiszpanii a szef jest na prawde spoko. Co myslisz o moim kuponie 500 euro poszło ze Messi strzełi bramke. Najlepsze jest to ze Moja Zona jeszcze nie wie o tym!!!!

0

Postawiłem 500 euro ze Messi strzeli gola. Ale wieczorem bedzie fiesta !!!!. Piwo ,szampa i szef sie zgodził na jutro wolne. Jedziemy po 4 puchar !!!!!!!

0

postawiłem 500 euro ze Messi strzełi bramke

0

Liczyłeś ze odejdzie tylko gdzie. Dobre pieniądze i co mu brak?

0

Jesteś niesamowicie inteligentny !!!!!!!

0

Jest naukowcem?

0

A czego się spodziewałes. Jak dla mnie to na okładkach marki i as moze byc Ich Troje. NIE interesuja mnie madryckie komiksy.


2

Marca pokazuje Messiego, to Ronaldo na pewno dostanie depresji !!!

0

Jakoś przezyje?

0

No to jedziemy po 4,5,6 puchar. Wstawiamy browary i szampany do lodowej beczki !. Fiorentio z Ronaldo chyba tez skosztują , co nie co !!!!!!

1

NA srode biorę wolne. Na kaca najlepsza praca ale nie w tym skwarze. Krychowiak bedzie miał dużo pracy. No to jedziemy po 4 puchar !!!

0

Varmelan jeszcze pokaze, zadnego sprzedania!!!. Makaroni niech sobie kupią Ramosa!

0

Spokojnie bez Wielkigo Nejmara damy rade!!!!!

2

Nawet bez Nejmara jutro bedziemy ,pic i bawic się do rana !!!!!

0

Jestem pewny ze 6 pucharów jest nasze, ktoś wątpi ?

0

Spokojnie i tak wygramy!!!!

0

6 pucharów bedzie i wspomnisz moje słowo !!!!

0

W dupie mam porazke realu

0

!!!!!Wygramy wszystko z taką Ekipą jak Fcb !!!!

0

Ile jeszcze potrzekamy 50 lat na awans?

0

Wielki szacunek dla Lecha za walkę. Szkoda fajnie by zobaczyć jak grają z najlepszymi, ile jeszcze poczekamy?

0

Szczeny jutro Będziez smutny, szkoda chłopaka !!!

2

Lech pozegnanie jutro z Liga Mistrzów. Poczekamy jeszcze 15 lat!!!!

0

ale na tej stronie są sezonowcy!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?