grzegorzek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pedro nie odejdzie tu jest jego miejsce. Dużo osób sprzedac Pedro a teraz już nie co niektórzy maja 2 twarze ,fałszywej. Da mnie zawsze Pedro w moim Sercu!!!! Jedziemy po 5 puchar i znowu fiesta do rana!
2
Wielki Szacunek dla Sevilli !!!!!
0
Teraz jedziemy po 5 puchar!. Ale mam kaca , no jak się miesza to tak wychodzi. Peres szuka z jakiej galatki pochodzi Messi. Ostatni raz z 2 wolnych strzelił Ronaldino. Fiesta super. Barsa jesteś Wielk
0
Szampany przygotowanie i jedziemy po 4 puchar. Jutro szef dał
o
0
500 razy 3.16 ile wychodzi .A bajki to sobie pisz do kolegów! Kursy w maszynach w Hiszpanii, a zresztą wali mnie twoje opinię i czy wierzysz czy nie!!!!!
0
1580 euro musi wyjsc
2
Pracuje w Hiszpanii a szef jest na prawde spoko. Co myslisz o moim kuponie 500 euro poszło ze Messi strzełi bramke. Najlepsze jest to ze Moja Zona jeszcze nie wie o tym!!!!
0
Postawiłem 500 euro ze Messi strzeli gola. Ale wieczorem bedzie fiesta !!!!. Piwo ,szampa i szef sie zgodził na jutro wolne. Jedziemy po 4 puchar !!!!!!!
0
postawiłem 500 euro ze Messi strzełi bramke
0
Liczyłeś ze odejdzie tylko gdzie. Dobre pieniądze i co mu brak?
0
Jesteś niesamowicie inteligentny !!!!!!!
0
Jest naukowcem?
0
A czego się spodziewałes. Jak dla mnie to na okładkach marki i as moze byc Ich Troje. NIE interesuja mnie madryckie komiksy.
2
Marca pokazuje Messiego, to Ronaldo na pewno dostanie depresji !!!
0
Jakoś przezyje?
0
No to jedziemy po 4,5,6 puchar. Wstawiamy browary i szampany do lodowej beczki !. Fiorentio z Ronaldo chyba tez skosztują , co nie co !!!!!!
1
NA srode biorę wolne. Na kaca najlepsza praca ale nie w tym skwarze. Krychowiak bedzie miał dużo pracy. No to jedziemy po 4 puchar !!!
0
Varmelan jeszcze pokaze, zadnego sprzedania!!!. Makaroni niech sobie kupią Ramosa!
0
Spokojnie bez Wielkigo Nejmara damy rade!!!!!
2
Nawet bez Nejmara jutro bedziemy ,pic i bawic się do rana !!!!!
0
Jestem pewny ze 6 pucharów jest nasze, ktoś wątpi ?
0
Spokojnie i tak wygramy!!!!
0
6 pucharów bedzie i wspomnisz moje słowo !!!!
0
W dupie mam porazke realu
0
!!!!!Wygramy wszystko z taką Ekipą jak Fcb !!!!
0
Ile jeszcze potrzekamy 50 lat na awans?
0
Wielki szacunek dla Lecha za walkę. Szkoda fajnie by zobaczyć jak grają z najlepszymi, ile jeszcze poczekamy?
0
Szczeny jutro Będziez smutny, szkoda chłopaka !!!
2
Lech pozegnanie jutro z Liga Mistrzów. Poczekamy jeszcze 15 lat!!!!
0
ale na tej stronie są sezonowcy!!!!