0

Przepraszam tak na szybko . Wybaczysz?

21

Nejmar twoje słowa są Wielkie. Fotka Pedro i Nejmara super, bedzie brakowało usmiechu Pedro!!!

0

NIE rozumiem osób które pisza zeby sprzedac Nejmara, nie ma takich pieniędzy ile wart jest Nejmar !!!!!!!


5

Super ze wraca Nejmar na mecz z Malaga. Mam nadzieję ze Barca wygra, nie mozna Malage zignorować jak w poprzednich 2 meczach.

0

Bale w tym roku zdobedziemy wiele goli, dobre. Real 5 sparinguw 0 bramki. Mecz z Wielkm Gijon 0-0 zapowiada się wielki Real. Teraz Benzema ma strzelac bramki smiechu warte. Jak przeczyta to Ronaldo ze wraca lider Benzema to bedzie się działo

0

Jeszcze na dobre sezon się nie zaczął a Benitez nie daje rady poukładać swoje gwiazdy. Teraz tylko ile wytrzyma , Ja daje 6 miesiacy i przyjdzie ktos inny. Jak mozna dopuścić aby Wielki Ronaldo rozdawał karty, smiechu warte!!

0

Jutro Marca. Barcelona traci Nejmara!!!!!!

1

Mimo 0-0 mecz bardzo dobry. Bohaterami bramkarze. Jak na razie to Arsenal straszenie zawodzi. Liverpool 3 mecze 7 punktów, 0 bramek straconych.

0

Ile już takich głupot pisali, az głowa boli!!!

0

Az strach pomyśleć ze przyjdzie taki dzień ze Messi powie dziękuje ,ale odchodze!!!. Mam nadzieję ze to bedzie za jakies 5-6 lat!!!!

5

Trzy osoby z innej planety.

Messi

Michael Jordan

Bolt

1

Geniusz, fenomen , Kosmita, nie ma takiego i chyba już nie bedzie!!!!!!!!!. Najlepsze jest to ze Messi jest jak Wino czym starsze tym lepsze!!!!!

0

Psg nie wie co robić z kasą!!!!

2

Coentrao ma zostać wypozyczony do Psg. Kluby podobno juz się dogadały.

4

Pedro już w pierwszym meczu Chelsea pokazał ze stac Go jeszcze na wiele!!. Dziekujemy za wszystko Pedro, powodzenie!!!!!

0

Na zawsze, to jest nie do zapomnienia!!!!!!

0

Nie wiem jak reszta , ale Ja nie wytrzymałem i polećiały łzy!!!!. Wszystkiego dobrego Pedro!!!!!. Dziekujemy Za Wszystko!!!!. Forza Barca!!!!!


0

Pedro na zawsze bedzie miał w sercu Barce!!!!. Dziekujemy za wszystko co zrobiłeś dla Barcelony!!!!. Wszystkiego najlepszego Pedro!!!!

1


Psg, po 1-0. Bayern ratuje Lewandowski 1-2. Na razie na gazie to jest BVB 8 bramek 0 straconej i MC które jak na razie grają swietna piłkę !!!

4

Benitez. W 2 połowie moi piłkarze pokazali charakter i osobowość czuli gre. Wiedziałem ze to bedzie trudny przeciwnik. To jakiś zarty co ty stary , z kim graliscie. Od 3 sezonuw Real zremisował tylko 3 mecze 0-0. No to mamy 2 Mourinho!!!!

2

A jeszcze nie dawno ile osób się śmiało ze kupiliśmy Go z kontuzja. Warto bylo czekać, jeszcze nie raz nam pokaze ze jest super zawodnikiem !!!!!

3

Teraz nie mozna zlekceważyć Malagi, wszyscy pamietają 2 ostatnie mecze z nimi. Super ze wraca Nejmar mam nadzieję ze damy rade!!!!!

10

Młodzi Polscy śiatkarze wywalczyli w Argentynie złoty medal mistrzostwa Świata Kadetów!!. W finale pokonaliśmy Argentyne 3-2. Wielkie Brawa rosnie nam nowe pokolenie !!!!

39

Karny dla Ronaldo czyli nic się nie zmieniło, jak zawsze płacz. Sedzia bedzie zawieszony na 6 miesiecy!!!

0

Fotka Ronaldo cos pieknego. Benitez 5 remis, bez bramki, super oby tak dalej!

0

Komentarz usunięty

2

Jak nie rozumiesz przesłania to jest Mi przykro!!!

1

Bardzo duzo osób teraz pisze ze Messi nie strzelił karnego i zagral słabo. Ja tego nie rozumiem !!!!

4

Messi nie strzelił karnego wiec Zlota Piłka dla Ronaldo. Hahaha!!!!

0

Gdzieś 2-3 tygodnie musimy i damy rade !!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?