grzegorzek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przepraszam tak na szybko . Wybaczysz?
21
Nejmar twoje słowa są Wielkie. Fotka Pedro i Nejmara super, bedzie brakowało usmiechu Pedro!!!
0
NIE rozumiem osób które pisza zeby sprzedac Nejmara, nie ma takich pieniędzy ile wart jest Nejmar !!!!!!!
5
Super ze wraca Nejmar na mecz z Malaga. Mam nadzieję ze Barca wygra, nie mozna Malage zignorować jak w poprzednich 2 meczach.
0
Bale w tym roku zdobedziemy wiele goli, dobre. Real 5 sparinguw 0 bramki. Mecz z Wielkm Gijon 0-0 zapowiada się wielki Real. Teraz Benzema ma strzelac bramki smiechu warte. Jak przeczyta to Ronaldo ze wraca lider Benzema to bedzie się działo
0
Jeszcze na dobre sezon się nie zaczął a Benitez nie daje rady poukładać swoje gwiazdy. Teraz tylko ile wytrzyma , Ja daje 6 miesiacy i przyjdzie ktos inny. Jak mozna dopuścić aby Wielki Ronaldo rozdawał karty, smiechu warte!!
0
Jutro Marca. Barcelona traci Nejmara!!!!!!
1
Mimo 0-0 mecz bardzo dobry. Bohaterami bramkarze. Jak na razie to Arsenal straszenie zawodzi. Liverpool 3 mecze 7 punktów, 0 bramek straconych.
0
Ile już takich głupot pisali, az głowa boli!!!
0
Az strach pomyśleć ze przyjdzie taki dzień ze Messi powie dziękuje ,ale odchodze!!!. Mam nadzieję ze to bedzie za jakies 5-6 lat!!!!
5
Trzy osoby z innej planety.
Messi
Michael Jordan
Bolt
1
Geniusz, fenomen , Kosmita, nie ma takiego i chyba już nie bedzie!!!!!!!!!. Najlepsze jest to ze Messi jest jak Wino czym starsze tym lepsze!!!!!
0
Psg nie wie co robić z kasą!!!!
2
Coentrao ma zostać wypozyczony do Psg. Kluby podobno juz się dogadały.
4
Pedro już w pierwszym meczu Chelsea pokazał ze stac Go jeszcze na wiele!!. Dziekujemy za wszystko Pedro, powodzenie!!!!!
0
Na zawsze, to jest nie do zapomnienia!!!!!!
0
Nie wiem jak reszta , ale Ja nie wytrzymałem i polećiały łzy!!!!. Wszystkiego dobrego Pedro!!!!!. Dziekujemy Za Wszystko!!!!. Forza Barca!!!!!
0
Pedro na zawsze bedzie miał w sercu Barce!!!!. Dziekujemy za wszystko co zrobiłeś dla Barcelony!!!!. Wszystkiego najlepszego Pedro!!!!
1
Psg, po 1-0. Bayern ratuje Lewandowski 1-2. Na razie na gazie to jest BVB 8 bramek 0 straconej i MC które jak na razie grają swietna piłkę !!!
4
Benitez. W 2 połowie moi piłkarze pokazali charakter i osobowość czuli gre. Wiedziałem ze to bedzie trudny przeciwnik. To jakiś zarty co ty stary , z kim graliscie. Od 3 sezonuw Real zremisował tylko 3 mecze 0-0. No to mamy 2 Mourinho!!!!
2
A jeszcze nie dawno ile osób się śmiało ze kupiliśmy Go z kontuzja. Warto bylo czekać, jeszcze nie raz nam pokaze ze jest super zawodnikiem !!!!!
3
Teraz nie mozna zlekceważyć Malagi, wszyscy pamietają 2 ostatnie mecze z nimi. Super ze wraca Nejmar mam nadzieję ze damy rade!!!!!
10
Młodzi Polscy śiatkarze wywalczyli w Argentynie złoty medal mistrzostwa Świata Kadetów!!. W finale pokonaliśmy Argentyne 3-2. Wielkie Brawa rosnie nam nowe pokolenie !!!!
39
Karny dla Ronaldo czyli nic się nie zmieniło, jak zawsze płacz. Sedzia bedzie zawieszony na 6 miesiecy!!!
0
Fotka Ronaldo cos pieknego. Benitez 5 remis, bez bramki, super oby tak dalej!
0
Komentarz usunięty
2
Jak nie rozumiesz przesłania to jest Mi przykro!!!
1
Bardzo duzo osób teraz pisze ze Messi nie strzelił karnego i zagral słabo. Ja tego nie rozumiem !!!!
4
Messi nie strzelił karnego wiec Zlota Piłka dla Ronaldo. Hahaha!!!!
0
Gdzieś 2-3 tygodnie musimy i damy rade !!!!!