1

Bedą grac w pucharach i nic nie robią, przejzą na oczy jak bedzie po pucharach i po lidze

0

Javier Hernandez przejdzie do Bayeru Leverkusen za 12 milionów funtów, kontrakt na 3lata. Sławomir Peszko, Milos Kraśic w Lechii Gdańsk. A Legia i Lech nie potrzebują wzmocnień.


2

Ile jeszcze będzie tych komentarzy czy Neymar zasługuje czy nie.

0

Ludziom to nigdy nie dogodzisz, jestem ciekaw co by było jak by Neymar powiedział ze odchodzi z Barcelony. Ludzie najwazniejsz jest to ze Neymar chce grac w Barcelonie.

0

Jeszcze brakuje komentarzy to lepiej niech Neymar odejdzie. Po co ta panika ile dostanie to nie zalezy od Nas. Wazne jest zeby został w Barcelonie.

1

Neymar jest wart kazdych pieniędzy. Bez paniki, najwazniejsz ze chce dalej grać dla Barcelony i nie mysli o odejsc.

5

Widac ze W Kolumbii mają lepsze dopalacze niz w Polsce. James 2 bramki z Betisem i już najlepszy, smiechu warte. Straszne jest tez ze znowu na pierwszych stronach nie ma Ronaldo, teraz jest BBJ.

0

To wiecej nie pij bo później kac i głowa boli.

0

Mieliśmy 2 mocne druzyny . To na co ten płacz, ze Real strzelił 5 ?

1

A tu dużo osób płacze ze Barcelona tylko 1-0. .Najwazniejsze jest 6 punktów , a czas na bramki jeszcze przyjdzie.

0

Zalezy na kogo trafisz, szukaj i się dowiedz po ile mają.

Jak dobrz trafisz to 200 euro jest twoje.


0

Ogladałes mecz?

1

Od konika, nie w kasie.

0

A w naszej Polskiej Lidze Piast Gliwice. A w Hiszpanii Eibar.

0

Byłem zawsze wcześniej i kupowałem bez problemu. 11 rano i masz bilet.

3

Niech pieniądze oda Mourinho

1

Piast Gliwice atakuje na LM, 18 punktów, Lech 4. Valencia 1-1 z Deportivo znowu Negredo. Eibar liderem, Swiat Oszalał.


0

Mysle ze mogą namieszać, bo jak na razie to grają w lidze super. Wreszcie czas na LM bo transfery zrobili swietne.

0

Kłopoty 7-2 u siebie.

1

De Bruyne 6 najdroższym piłkarzem na Swiecie. Kontrakt na 6 lal. Tygodniowo ma zarabiac 220 tyśięcy funtów. Ale kebaby mają kase.

3

Eibar liderem. Swietny mecz Szczesnego bardzo chwalony zatrzymał Juve. Valencia 1-1do 58 minuty. Atletico wygrywa na razie 0-1, gol Koke.

0

Szczesny Bohaterem w meczu Romy. Drugi swietny wystep Naszego Wojtka. Brawo oby tak dalej.

0

Eibar 2 -0 ale lider. Jagielonia1-1, ostro cisną Legie

0

Najlepszy mecz na TVP1 . Wielkie emocje , Wspaniałe Gwiazdy i Wielki Cel Pomóżcie Dzieciom. Na razie 1-1 więc czekają duze emocje. Wysyłac SMS warto Dzieciom Pomóc .

0

Wspaniała sprawa mecz Dla Chorych Dzieci. Jesteśmy Polacy Wielcy. I jeszcze do tego Wielka Orkiestra Jurka Owsiaka Jestesmy Wielcy. Polska Biało Czerwoni!!!!

1

Najlepszy jest Mourinho , nie wiesz o tym.

0

Rafinha zastapi Inieste. Sam to wymyśliłeś ,to super.

4

Wiele osób nie pamieta co Valdes zrobił dla Barcelony. Szkoda chłopaka , ma teraz Wielkigo Pecha. Ja zycze Valdesowi jak najlepiej.

0

A co daje Rafinha jak wchodzi, komplikuje tylko gre

1

Sezon poprzedni tragedia. W tym sezonie 1 dobry mecz z Sevillą i nic więcej. Do Thiago to Mu wiele brakuje. Jak bedzie tak dalej to do zobaczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?