grzegorzek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale bedzie jak Verma strzeli bramkę. Gdzie jest ta wielka Sevilla, nie widze ich w tym roku to samo Valencia, nic nie grają i tyle kasy na transfery. Legia chce wyjsc z grupy to samo Lech, smiechu warte.
0
Wielcy są naśi siatkarze wielkie brawa. Teraz niech koszykarze wygrają. Licze ze Real nie bedzie miał łatwo . Moje marzenie remisuje Real a my wygrywamy z ATLETICO 0-1 i jest super. Wygrywamy z ATLETICO bedzie 9 punktów i lider.
0
Sorry głupio wyszło
0
Gaal bardzo zadowolony, z De GEA a wczesniej nie był.
0
Mam gdzieś twoje opinię. A historyjki to sobie pisz do mamusi.
2
Ale masz super jacht ze styropianu, uwazaj na siebie. Zycze Tobie takiego dziecka. Zna już Hiszpanski, a ty widze jesteś trochę mądrzejszy od konia.
0
Dziecko ma 11 lat i urodził się w Hiszpanii. Jak nie rozumiesz oco chodziło to mi przykro
0
Pisał 11 letni chłopiec. Nie bądź taki mądry bo moze cie to zgubić.
0
Moje dziecko pisało ma 11 lat a wy jak nie rozumiecie to mi przykro.
0
Podziwiam Pigue gwizdy a on dalej chce grać w Reprezentacji. Kibice na meczach Hiszpanii równa jest 0.
5
534 minuty Ronaldo bez gola chyba biedny ma depresję. Jeszcze Messi wszystko się układa. Kibice Albanii skandowali Messi, a Ronaldo pokazał im ze nie słyszy.
0
Skoro przedłuzył kontrakt to wątpie. Chyba przemyślał to jaki jest Real i jak tam skonczy.
3
Teraz tylko czekamy na nowe pokolenia Messiego, mamy juz dwóch. Wielkie gratulacje Leo.
0
De GEA oficjalnie przedłuzył kontrakt z MU do 2019 roku. ALE jaja.
0
ATLETICO zacznie mecz z przewagą jednego zawodnika. Chyba gorzej byc nie mogło, ale i tak Barcelona wygra.
0
Oby jeden z synów Messiego miał taki talent.
0
Lechia mocno się wzmocniła mam nadzieję ze teraz wreszcie odpalą.
14
Strzelił i zrobił posture RONALDO.
3
Jeszcze nie dawno kto by pomyślał ze Sergio stanie się tak wazny.
1
Przepraszam jakie to smutne ze złapali kontuzje.
1
James mieśiąc kontuzja do tego Danilo wspaniałe wiadomości. Teraz tylko pokonać ATLETICOi mamy 9 punktów i trzech ciezkich rywali za sobą.
3
Koszykarze wygrają, śiatkarze super i do tego Pigue- Real 1- 0. Jednym zdaniem dzień bardzo udany.
2
Tylko nie to.
0
James i Danilo kontuzje 2 -3 tygodnie.
0
Teraz najwazniejsze wygrać z ATLETICO i mamy 9 punktów i trzech ciężkich rywali za sobą.
15
Marzy mi się zeby Pigue strzelił bramke na Bernabeu. Ale bedzie owacja.
0
Jutro na wszystkich okładkach Pigue.Ale dał czadu
0
Utalentowani młodzi a fifa wszystko niszczy. Bardzo to jest smutne. Fifa jedna wielkia mafia z którą nikt nie moze wygrać.
0
Młodzi zdolni a fifa uwaza ze lepiej niech sprzedają narkotyki bo naco im się szkolić w Barcelonie. Niech się wezmą za swój bałagan.
0
NIE rozumiem zbytnio migam się od odpowiedzi