1

Postawiłem na Stoke oby wyszło. Wielkie Van pakuje walizki i wypad .Oby Guardiola tam poszedł; jedyny trener który może poukładać te klocki.

4

Messi i Ronaldinho dwie wspaniałe osoby, które zmieniły piłkę. Trzeba być dumny że mogliśmy ich zobaczyc razem. Na zawsze to zostanie w naszej pamięci.

2

Neymar normalne chyba że Pele za swoje wyczyny.

0

Alves, Pigue, Lucho,Messi ale impreza

0

Dziś na TVP SPORT o 18-30 wywiad Robertem Lewandowskim.

3

Nasza Czarna Perła, gościa nigdy nie zapomnę i ten jego uśmiech na wieki.

2

Dominacja Ronaldo już się skończyła. Neymar już nie raz pokazał że może wziąść ciężar gry na siebie.

0

Ale lipa nie ma Sportu, Mundo ale to nic poczekamy do jutra.

0

Tylko 14 procent kibiców chce pozostania Beniteza, myślę że jego dnia są już policzone, tym lepiej dla nas. Nowy trener i znowu nowe pomysły na grę. Co do Guardioli to fajnie byłoby zobaczyć go MC.

24

Marca zastanawiam się czy MSN to najlepszy atak w historii, widać jak się znają na piłce. 53 procent kibiców Realu chce Zidana myślą że on coś zmieni.

4

Święta, Święta i po Świętach wszystko co wspaniałe szybko się kończy.

1

Ogromne pieniądze proponuje MC dla Guardioli, ciekawe czy zdecyduje się. Liga Hiszpanii, Niemiec,no to teraz Anglia.

2

Szkoda że Ronaldinho nie spotkał się z Neymarem w Barcelonie.

1

Nie rozpieszcza po prostu zasłuży, dobrze się uczy, nie sprawia mi żadnych problemów. Pozdrawiam.

4

Mam dobrą pracę, uważasz że to coś złego dbać o swoje dziecko jedyne.Pozdrawiam serdecznie.

2

Jak moja babcia mówiła jak masz głowę jak kura to nie pije jak świnka. Pozdrawiam.

5

Oj dziadek niech idzie szybko do lekarza bo coraz gorzej .

1

Pełen dziadek już nie wie co mówi.

15

Nie chwalę tylko się cieszę że dziecko ma .Pozdrawiam

0

Skończył 9 lat .

1

Kupiłem synowi PS4 pod choinkę, dobrze że mam drugi telewizor bo nie może się oderwać.

9

Villa uwielbiam tego gościa , super byłoby do zobaczyć jeszcze raz w koszulce Barcelony.

3

Spóźnione ale szczere życzenia zdrowych i szczęśliwych świąt wszystkim fanom Barcelony.

0

Troszkę cię poniosło, jakie ogórki nas biją? .

0

To jeszcze trochę poczekają.

3

Dani tego gościa nie można nie lubić

63

Jest rzeczywiście czego zazdrościć, bo zaraz pękne ze smiechu.

0

Wszystko moze powiedzieć, gosc jest tak bezczelny. Jedyny trener do którego nie mozna miec zadnego szacunku.

0

Licze bardzo ze wielka Chelsea pozegna się z LM. Ciekawe co by powiedział mądry Mourinho.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?