grzegorzek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Postawiłem na Stoke oby wyszło. Wielkie Van pakuje walizki i wypad .Oby Guardiola tam poszedł; jedyny trener który może poukładać te klocki.
4
Messi i Ronaldinho dwie wspaniałe osoby, które zmieniły piłkę. Trzeba być dumny że mogliśmy ich zobaczyc razem. Na zawsze to zostanie w naszej pamięci.
2
Neymar normalne chyba że Pele za swoje wyczyny.
0
Alves, Pigue, Lucho,Messi ale impreza
0
Dziś na TVP SPORT o 18-30 wywiad Robertem Lewandowskim.
3
Nasza Czarna Perła, gościa nigdy nie zapomnę i ten jego uśmiech na wieki.
2
Dominacja Ronaldo już się skończyła. Neymar już nie raz pokazał że może wziąść ciężar gry na siebie.
0
Ale lipa nie ma Sportu, Mundo ale to nic poczekamy do jutra.
0
Tylko 14 procent kibiców chce pozostania Beniteza, myślę że jego dnia są już policzone, tym lepiej dla nas. Nowy trener i znowu nowe pomysły na grę. Co do Guardioli to fajnie byłoby zobaczyć go MC.
24
Marca zastanawiam się czy MSN to najlepszy atak w historii, widać jak się znają na piłce. 53 procent kibiców Realu chce Zidana myślą że on coś zmieni.
4
Święta, Święta i po Świętach wszystko co wspaniałe szybko się kończy.
1
Ogromne pieniądze proponuje MC dla Guardioli, ciekawe czy zdecyduje się. Liga Hiszpanii, Niemiec,no to teraz Anglia.
2
Szkoda że Ronaldinho nie spotkał się z Neymarem w Barcelonie.
1
Nie rozpieszcza po prostu zasłuży, dobrze się uczy, nie sprawia mi żadnych problemów. Pozdrawiam.
4
Mam dobrą pracę, uważasz że to coś złego dbać o swoje dziecko jedyne.Pozdrawiam serdecznie.
2
Jak moja babcia mówiła jak masz głowę jak kura to nie pije jak świnka. Pozdrawiam.
5
Oj dziadek niech idzie szybko do lekarza bo coraz gorzej .
1
Pełen dziadek już nie wie co mówi.
15
Nie chwalę tylko się cieszę że dziecko ma .Pozdrawiam
0
Skończył 9 lat .
1
Kupiłem synowi PS4 pod choinkę, dobrze że mam drugi telewizor bo nie może się oderwać.
9
Villa uwielbiam tego gościa , super byłoby do zobaczyć jeszcze raz w koszulce Barcelony.
3
Spóźnione ale szczere życzenia zdrowych i szczęśliwych świąt wszystkim fanom Barcelony.
0
Troszkę cię poniosło, jakie ogórki nas biją? .
0
To jeszcze trochę poczekają.
3
Dani tego gościa nie można nie lubić
63
Jest rzeczywiście czego zazdrościć, bo zaraz pękne ze smiechu.
0
Wszystko moze powiedzieć, gosc jest tak bezczelny. Jedyny trener do którego nie mozna miec zadnego szacunku.
0
Licze bardzo ze wielka Chelsea pozegna się z LM. Ciekawe co by powiedział mądry Mourinho.
0