2

Jak mozna krytykować Messiego skoro on sam ciągnie tą słabą Argentyne. Jak zabraknie Messiego to wtedy zobaczą i doceńią co robił Messii





. Nie rozumiem dla czego zawsze wszystko spada na Messiego. Leo Jesteś Wielki Piłkarz i Czlowiek. Trzymaj się Leo.

8

MU zaproponował dla Davida nowy kontrakt, mam nadzieję ze przedłuzy i Wielki Real zostanie wydymany. Szkoda tylko Navasa ze gra w takim szambie. Polecam dziś wiadomości na cuatro 14-55, będzie się działo.




11

Real moze uczyć śię od Atletico jak się zegna Wielkich Zawodników. Wspaniale Atletico wczoraj pozegnało swojego Raula Garcia. Aż mnie nawet trochę poruszyło.

2

Dzień dobry wszystkim, kawa, papierosek i przegląd rano coś wspaniałego. Najlepsze rozwiązanie tej dziwnej sprawy De GEA będzie zatrudnienie Wydziału 11 lub Rutkowskiego oni dojdą kto jest winny. Teraz Navas jest szczęśliwy co za brednie.

0

Komentarz usunięty

0

Zwolniony został Jerzy Brzęczek z Lechii zastąpil go Thomas Von Hessen 53 letni Niemiec. Lechia dość mocno się wzmocniła.

0

Wiem, ale to chyba z emocji. NIE moge już się doczekać Piątku. Pozdrawiam.

0

W piątkowym meczu Niemcy- Polska poprowadzi włoski sędzia Nicola Riccoli. Moim skromnym zdaniem bardzo dobry sędzia. No to teraz wszystko w nogach Naszych Polaków. Polska Biało Czerwoni!!!

0

Tylko potrafi rzucić rakietę, porwać koszulkę, albo obraźliwe teksty do sędziów, dziennikarzy. Bardzo Mi on kogoś przypomina, chyba wiesz o kogo Mi chodzi?

1

NIE wiem jak wy ale ceny zawodników co nie których, to brak mi słów. Małolat 19 lat którego nikt nie zna 80 milionów, to Zidane kosztował 75 i jaka klasa. Celta już chce 30 baniek za Nolito. Az strach pomyslec ile Juventus krzykną za Pogbę. Swiat zwariował z cenami.

8

Kibic Atletico który ma swój bar , w Madrycie o nazwie De Gea zmienił nazwe potym jak dowiedział się ze GEA przejdzie do Realu. Nazwał bramkarza ....... itd.

0

Najwazniejsze jest oby wszyscy wrócili bez kontuzji.

4

Oglądałem wiadomości na cuatro. Perez twierdzi ze to wina MU. Real ma się odwoływać .W Hiszpanii jeden temat to kto zawalił. Pewne jest to ze przejdzie to do Historii.

0

Zapraszmy na mecz Atletico -Barcelona Tvn Turbo na 45 minut, 2 połowa w telewizji Trwam.

2

Cos nie widać fanów Realu na naszej stronie, stało się cos?. Real miał tyle czasu na transfer De GEA . Mają to na co zasłuzyli. A tak śmiali się z Barcelony. Perez jesteś wielki Hahaha.


0

Tak to prawda 80 milionów za małolata, to jest chore. On jeszcze nic nie zdobył a tu taka kasa.

1

Zdecydowanie hitem jest transfer De GEA. Teraz mysle ile wart jest Pogba, po tych hitach transferowych?

0

Zdecydowanie hitem jest De Gea

0

Eibar liderem, wielkie brawa. W naszej Lidze Piast Gliwice.

0

Song znowu wypozyczony, zakończy się tak ze odejdzie za darmo.

0

Na pewno sędzia będzie gwiazdą na boisku.

0

Florek kup sobie flaszkę bedzie Ci lepiej.


0

Lahoz gorzej byc nie mogło, zabrał Barcelonie Mistrza. Teraz na pewno tez się postara.

2

80 milionów za Martiala to jakies zarty. A mówią ze Pogba drogi.

0

Szkoda tylko Navasa, potraktowali jak psa. A teraz bedzie już potrzebny. A kibice Wielkigo Realu smiali się z Barcelony.

0

Wielkie Brawa dla MU i Realu jesteście super. Najlepszy transfer 21 wieku.
Florek znowu w zyciu Mi nie wyszło

0

Ale numer, chyba pękne ze śmiechu. 2 Wielkie Kluby i taki numer. Florek jesteś Wielki Gratulacje. Ten transfer przejdzie do Historii. Mieli za mało czasu, cyrk za darmo.

1

Okładka Marci , bo pękne ze smiechu.

8

No to niezły numer.Chyba strona Realu padnie jak Boaeteng.

0

Jesli to prawda to jest to najlepszy transfer Realu od 100 lat. Ale MU ich wykręcił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?