grzegorzek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak mozna mieć pretensje do Leo, przecież Messi ciągnie to wszystko. Czekam jak Argentyna sobie bedzie radzić bez Leo, wtedy moze przejzą na oczy, i zobaczymy kto Go zastapi.
0
No to zapowiada się super sezon dla Barcelony. Leo dalej głodny sukcesów. Messi z kąd On bierze tyle sił i non stop chce wiecej. Messi jesteś Wielki.
0
Bez Messiego Argentyna nie doszła by do finałów. Czy kibice tego nie widzą.
0
Dziś o 13 losowanie . Legii i Lecha transmitowane w Canal Plus i EuroSport. Czymamy kciuki oby dobrze trafili.
0
Te Madryckie brukowce . Marca pomija nagrode dla Messiego, chyba liczyli ze wygra Ronaldo, smiechu warte.
0
Spotkamy się w Mediolanie miał na mysli ze mecz bedzie oglądać z trybun. Te miny Ronaldo , Myslałem ze pękne ze smiechu, mało brakowało aby Ronaldo wybuch.
2
Dziś losowanie Legia i Lecha ,jestem ciekawy na kogo trafią.
0
Super grupa dla Barcelony. Wreszcie Real trafił do grupy gdzie bedzie i ciezko. Szkoda ze Sevilla tak trafiła, gorzej nie mogli.
0
Teal jakaś nowa druzyna
0
Mieszkam już 10 lat w Hiszpanii i pocałunek na przywitanie to norma.
0
Messi lubi Leverkusen, i 5 goli jeszcze raz.
0
Hiszpania ma 5. A my bedziemy miec 2. A piszą ze nasza Liga Polski Słaba.
0
Valencia nie ma łatwiej grupy. A Sevilla 3 miejsce i UEFA.
2
Cos wspaniałego jak komuś się nie podoba ze Messi trzyma rece w kieszeni niech nie patrzy. Fantastycznie po prostu ,jeszcze Złota Piłka czeka na Ciebie Leo. Ronaldo juz przebierał nogami do karnego z Betisem.
3
Po prostu nie wierze. Grupa super zjemy ich na sniadanie. Messi na luzie, ale mina Ronaldo jak usłyszał Messi jest najlepszy Myslałem ze pekne ze smiechu.
1
Dziś super dzień. Bolt wygrał w wielkim stylu. Messi nagroda dla najlepszego piłkarza ubiegłego roku. Trafienie Messiego najpiękniejsza bramka. Teraz tylko dobre losowanie w LM, i awansu Lecha i Legii. Co mozna chciec wiecej.
0
Komentarz usunięty
0
A odległość wzieles to pod uwage?
0
A wzieles pod uwage odległość?
0
Ta bramka przejdzie do histori. Leo jest najlepszy.
2
Wielki klub Fc Astana powstał w 2009 roku. Ich stadion moze pomiescic 30 tysięcy kibiców. Bardzo bym nie chciał aby Barcelona trafiła na Astane. Jezeli spotkania w LM zaczynają się 20-45 to w Kazachstanie już jest 4 godziny do przodu, i ta odległość jest ogromna. Barcelona po takiej podróży, nie miała by czasu na odpoczynek. Wszystko tylko nie Oni.
0
Ter Stegen już nie długo bedzie najlepszym na Swiecie.
1
Messi człowiek z innej planety, zgarnia wszystko. Złota Piłka już czeka Leo na Ciebie.
18
Bolt i Messi oni są z innej planety.
1
Bolt ten facet to rakieta.
1
Najładniejsze są bramki Ronaldo z karnych.
0
Komentarz usunięty
1
Ronaldo znowu 2 ,chyba ma już depresję. Chciałbym aby Real trafił na Bayern i zeby Lewandowski strzelił znowu 4 bramki.
3
To jest proste Messi wygrywa wszystko bo jest najlepszy, już Złota Piłka czeka na Ciebie Leo.
0
Real zawsze ma grupe śmierci .