4

Jak mozna mieć pretensje do Leo, przecież Messi ciągnie to wszystko. Czekam jak Argentyna sobie bedzie radzić bez Leo, wtedy moze przejzą na oczy, i zobaczymy kto Go zastapi.

0

No to zapowiada się super sezon dla Barcelony. Leo dalej głodny sukcesów. Messi z kąd On bierze tyle sił i non stop chce wiecej. Messi jesteś Wielki.

0

Bez Messiego Argentyna nie doszła by do finałów. Czy kibice tego nie widzą.

0

Dziś o 13 losowanie . Legii i Lecha transmitowane w Canal Plus i EuroSport. Czymamy kciuki oby dobrze trafili.

0

Te Madryckie brukowce . Marca pomija nagrode dla Messiego, chyba liczyli ze wygra Ronaldo, smiechu warte.

0

Spotkamy się w Mediolanie miał na mysli ze mecz bedzie oglądać z trybun. Te miny Ronaldo , Myslałem ze pękne ze smiechu, mało brakowało aby Ronaldo wybuch.


2

Dziś losowanie Legia i Lecha ,jestem ciekawy na kogo trafią.

0

Super grupa dla Barcelony. Wreszcie Real trafił do grupy gdzie bedzie i ciezko. Szkoda ze Sevilla tak trafiła, gorzej nie mogli.

0

Teal jakaś nowa druzyna

0

Mieszkam już 10 lat w Hiszpanii i pocałunek na przywitanie to norma.

0

Messi lubi Leverkusen, i 5 goli jeszcze raz.

0

Hiszpania ma 5. A my bedziemy miec 2. A piszą ze nasza Liga Polski Słaba.

0

Valencia nie ma łatwiej grupy. A Sevilla 3 miejsce i UEFA.


2

Cos wspaniałego jak komuś się nie podoba ze Messi trzyma rece w kieszeni niech nie patrzy. Fantastycznie po prostu ,jeszcze Złota Piłka czeka na Ciebie Leo. Ronaldo juz przebierał nogami do karnego z Betisem.

3

Po prostu nie wierze. Grupa super zjemy ich na sniadanie. Messi na luzie, ale mina Ronaldo jak usłyszał Messi jest najlepszy Myslałem ze pekne ze smiechu.

1

Dziś super dzień. Bolt wygrał w wielkim stylu. Messi nagroda dla najlepszego piłkarza ubiegłego roku. Trafienie Messiego najpiękniejsza bramka. Teraz tylko dobre losowanie w LM, i awansu Lecha i Legii. Co mozna chciec wiecej.

0

Komentarz usunięty

0

A odległość wzieles to pod uwage?

0

A wzieles pod uwage odległość?

0

Ta bramka przejdzie do histori. Leo jest najlepszy.

2

Wielki klub Fc Astana powstał w 2009 roku. Ich stadion moze pomiescic 30 tysięcy kibiców. Bardzo bym nie chciał aby Barcelona trafiła na Astane. Jezeli spotkania w LM zaczynają się 20-45 to w Kazachstanie już jest 4 godziny do przodu, i ta odległość jest ogromna. Barcelona po takiej podróży, nie miała by czasu na odpoczynek. Wszystko tylko nie Oni.

0

Ter Stegen już nie długo bedzie najlepszym na Swiecie.

1

Messi człowiek z innej planety, zgarnia wszystko. Złota Piłka już czeka Leo na Ciebie.


18

Bolt i Messi oni są z innej planety.

1


Bolt ten facet to rakieta.


1

Najładniejsze są bramki Ronaldo z karnych.

0

Komentarz usunięty

1

Ronaldo znowu 2 ,chyba ma już depresję. Chciałbym aby Real trafił na Bayern i zeby Lewandowski strzelił znowu 4 bramki.

3

To jest proste Messi wygrywa wszystko bo jest najlepszy, już Złota Piłka czeka na Ciebie Leo.

0

Real zawsze ma grupe śmierci .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?