2

A Lech myśli o wyjściu z grupy. Tak są nasze druzyny przgotowane do sezonu. Trener powie jesteśmy zmęczeni , to samo Legia . Jakoś inne zespoły grają na 3 frontach i dają rade.

5

Verma zaczyna byc bohaterem Barcelony, nastepny swietny mecz. Wielkie Brawa dla sędziego, jak cos takiego by spotkało Real to by był skandal. Neymar moje miejsce jest tu w Barcelonie i nie interesują Mnie inne oferty. Smutna wiadomośc już nie BBC teraz jest BBJ smiechu warte.

2

Dziś Juve- Roma. Trzymam kciuki za Szczęsnego, w pierwszym meczu Romy był bardzo chwalony. 2 mecz Atletico -Sevilla zapowiada się ciekawie, ktos zgubi punkty oby Atletico.

9

Najważniejsze ze mamy 6 punktów. Teraz Real jest Wielki bo pokonał beniaminka 5-0. Zagraliśmy 2 dobre mecze i trzeba się z tego cieszyc. Sędzia wczoraj zabrał nam 2 karne, do tego bramkarz Malagi zagrał swietny mecz. Więc bez paniki, jest bardzo dobrze.

0

Verma pokazał znowu klasę swiatową. Cameni chyba rozegrał mecz zycia. Ale i tak najlepszy na boisku był sędzia.

0

Najlepszy na boisku Sedzia 10 punktów!!

0

Sedzia dolicza 5 minut dla Chelsea jak bym ogladał Real

0

Brawo Crystal, West Ham, ciekawe co powie Mourinho?. Jak na razie tylko MC nie zawodzi.

12

Nastepne 2 medale dla Polski. Pokazaliśmy na co stać Polaków. Teraz wygrana Barcelony i remis Betisu i dzień super.

0

120000002008680 pytań gdzie mozna oglądać mecz

2

SUPER ze wraca Busi i Neymar . Dziś tylko wygrać , i czekamy na 22-30 remis Betisu.

0

Wychodzimy w najmocniejszym składzie i jedziemy z tym autobusem. Douglas kontuzja ten Gosc to ma szczęście, trenuje z najlepszymi na Swiecie, oglada wszystkie mecze Barcelony i do tego bierze jeszcze kase.

0

Trenera Malagi bedziemy starac się atakować, już widze jeden wielki autobus. Ale dziś wraca Nasze Wielkie Trio, zobaczycie co z nimi zrobią.




0

Wiesz ile Błaszczykowski zrobił dla BVB, ile rozegrał meczy, chyba nie wiesz?

3

Bale na pierwszej stronie Marca , As to skandal, a gdzie Wielki Ronaldo na ławce .

1

Everton jest zainteresowane Błaszczykowskim. BVB już Go nie chce ,trochę to smutne 8 lat grasz dla druzyny, przychodzi nowy trener i nie widzi Cie w klubie.

2

Trzeba pamietac co Malaga zrobiła w tamtym sezonie 2 mecze i Barcelona nie potrafiła strzelic bramki. Mam nadzieję ze Nasze Trio się zrewanzuje i 3 punkty bedą Nasze.

0

Benitez jest dobrym trenerem co juz pokazał VCF, tylko ciezko jest w Realu poukładac te Wielkie Gwiazdy.




2

Muszą 3 punkty zostac w Barcelonie. Real dziś nie bedzie miał łatwego meczu, grają pod presją a to moze ich zniszczyc. Betis juz pokazał ze potrafią walczyć, no to remis.

0

Jeszcze parę godzin i zobaczymy Nasze Wielkie Trio. Juz nie moge się doczekać. Czekamy na rewanz za poprzedni sezon, rozjedziemy ten autobus.


0

Przyjemnośc czytac z Lucho wywiady. Wspaniały trener i człowiek. Jeszcze Go czeka wiele Pucharów z FCB.

3

NIE zapomne tego MVP. Dziekujemy za to zrobilibyście dla Barcelony.

0

City szykuje mocny zespół. Mysle ze mogą namieszać LM.

0

Barcelona na pewno wyciągneła wcześniejsze 2 mecze. Czuję ze jutro autobus bedzie rozjechany.

0

Verma jeszcze udowodni ile jest wart. Juz w meczu z Bilbao pokazał klase. Brawo oby tak dalej.

2

Wreszcie wraca Neymar, mam nadzieję ze Nasze Trio rozjedzie ten autobus. Trzeba sie zrewanżować za poprzedni sezon.

2

Kibice Leverkusen nie mogą się już doczekać, zeby zobaczyć Messiego.

0

Legia wczoraj pokazała , jak się męczyli do ostatniej minuty.

0

Prawda jest taka ze Messi i Bolt to inna planeta. Nawet Ci którzy nie lubią Barcelony podziwiają Mesiego.

0

Lech na pewno z grupy nie wyjdzie. Legia po tym pokazuje to tez ma niewielkie szansę. Po prostu nie mamy dobrych druzyn, i trzeba się z tym pogodzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?