grzegorzek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Super wywiad jak zawsze szczery. Jutro to bedzie na stronach Marci i Asa.
0
Zawsze jak się poruszy temat Realu to jest wielki problem. Czemu nie patrzą na innych
0
Zawsze szczery . Uwielbiam tego Gośca jest wielki. Najlepsze jest zawsze chce aby Real przegrywał.
0
Teraz najwazniejszye jest 3 punkty z ATLETICO.
0
Ramos pokazał co potrafi i reszta . Więc niech nie będzie taki mądry. Cała sytyłacja jest chora. Gwizdać na swojego zawodnika , wielkie wsparcie kibiców. Szkoda ze tak się dzieje w tej Hiszpanii.
0
NIE podoba się to nie czytaj.
0
Bardzo dobrze mówi co mysli, nie obwija . Za co ma przepraszać.
3
To jest Wielki Real i nie mozna z nich zartowac, bo pózniej jest afera przez rok.
0
0
Dobrą wiadomością jest powrót Adriano, nie ma co panikować, damy rade, nie w takich sytuacjach była Barcelona.
0
Chciałem polecić twój komentarz, ale nie moge bo jestem tu dopiero 3 miesiace. Serdecznie Pozdrawiam.
1
Złota Piłka dla Messiego. Nagroda dla Ronaldo najczęściej strzelający piłkarz.
0
Dawno nie było na naszej stronie kibiców Realu, cos się stało?
0
Ale szkoła daje w kość, 23 i wszystko już śpi.
0
Chyba Florek maczał łapy. Sevilla- Barcelona sobota godzina 16. Reszta wielkie hity 20-30 Espanyol-Gijon, Celta- Getafe. Godzina 22 następne hity Las Palmas-Eibar, Malaga- Sociedad.
0
Skąd masz takie informację od Pereza.
0
Naucz się Stary dobrze czytać.
0
A nasza Polska Liga 100000 złotych
0
Gramy z Niemcami na ich terenie, nie z San Marino.
0
Piszczek już długo leczy kontuzje
0
Mimo ze nie zagrają Pazdan, Piszczek, Błaszczykowski bez formy, wierze ze Polacy mogą urwać punkty Niemcom. Dobrze powiedział Lewandowski są bardzo pewni Niemcy ze wygrają, a to moze ich zgubić.
42
Teraz trzeba wygrać z ATLETICO i mamy 9 punktów, i trzech ciężkich rywali za sobą. Jak dla mnie moze być znowu 1-0.
5
Wielki Real przeprośił Navasa. Najpierw na ulice, a potem przepraszam. Tylko Real tak potrafi. Szkoda Navasa ze muśi grać w takim bagnie.
0
Najczęściej strzelający piłkarz Ronaldo, a już się przestraszyłem ze Go nie będzie.
0
Dla mnie również smutna informacja.Będzie bardzo ciężko jeszcze na terenie Niemców.
1
Obrońca reprezentacji Polski Michał Pazdan nie zagra w meczu z Niemcami, i Gibraltarem z powodu zwichnięcia stawu łokciowego.
0
14-05 transmitowany mecz Barcelona - Malaga na Tvp Sport, pózniej Barcelona Tv.
0
Komentarz usunięty
1
1.Neymar.
2.Suarez.
3.Verma
0
Jeszcze 10 długich dni do meczu ATLETICO- Barcelona, idzie zwariować. Dobrze ze w piątek wielki mecz Niemcy- Polska. Mysle ze z remisu kazdy będzie zadowolony,a może znowu Polska zaskoczy wszystkich, oby tak było.