1

Super wywiad jak zawsze szczery. Jutro to bedzie na stronach Marci i Asa.

0

Zawsze jak się poruszy temat Realu to jest wielki problem. Czemu nie patrzą na innych

0

Zawsze szczery . Uwielbiam tego Gośca jest wielki. Najlepsze jest zawsze chce aby Real przegrywał.




0

Teraz najwazniejszye jest 3 punkty z ATLETICO.

0

Ramos pokazał co potrafi i reszta . Więc niech nie będzie taki mądry. Cała sytyłacja jest chora. Gwizdać na swojego zawodnika , wielkie wsparcie kibiców. Szkoda ze tak się dzieje w tej Hiszpanii.

0

NIE podoba się to nie czytaj.


0

Bardzo dobrze mówi co mysli, nie obwija . Za co ma przepraszać.

3

To jest Wielki Real i nie mozna z nich zartowac, bo pózniej jest afera przez rok.


0

0

Dobrą wiadomością jest powrót Adriano, nie ma co panikować, damy rade, nie w takich sytuacjach była Barcelona.

0

Chciałem polecić twój komentarz, ale nie moge bo jestem tu dopiero 3 miesiace. Serdecznie Pozdrawiam.

1

Złota Piłka dla Messiego. Nagroda dla Ronaldo najczęściej strzelający piłkarz.

0

Dawno nie było na naszej stronie kibiców Realu, cos się stało?


0

Ale szkoła daje w kość, 23 i wszystko już śpi.

0

Chyba Florek maczał łapy. Sevilla- Barcelona sobota godzina 16. Reszta wielkie hity 20-30 Espanyol-Gijon, Celta- Getafe. Godzina 22 następne hity Las Palmas-Eibar, Malaga- Sociedad.

0

Skąd masz takie informację od Pereza.

0

Naucz się Stary dobrze czytać.


0

A nasza Polska Liga 100000 złotych

0

Gramy z Niemcami na ich terenie, nie z San Marino.

0

Piszczek już długo leczy kontuzje

0

Mimo ze nie zagrają Pazdan, Piszczek, Błaszczykowski bez formy, wierze ze Polacy mogą urwać punkty Niemcom. Dobrze powiedział Lewandowski są bardzo pewni Niemcy ze wygrają, a to moze ich zgubić.

42

Teraz trzeba wygrać z ATLETICO i mamy 9 punktów, i trzech ciężkich rywali za sobą. Jak dla mnie moze być znowu 1-0.

5

Wielki Real przeprośił Navasa. Najpierw na ulice, a potem przepraszam. Tylko Real tak potrafi. Szkoda Navasa ze muśi grać w takim bagnie.

0

Najczęściej strzelający piłkarz Ronaldo, a już się przestraszyłem ze Go nie będzie.

0

Dla mnie również smutna informacja.Będzie bardzo ciężko jeszcze na terenie Niemców.

1

Obrońca reprezentacji Polski Michał Pazdan nie zagra w meczu z Niemcami, i Gibraltarem z powodu zwichnięcia stawu łokciowego.

0

14-05 transmitowany mecz Barcelona - Malaga na Tvp Sport, pózniej Barcelona Tv.


0

Komentarz usunięty

1

1.Neymar.

2.Suarez.

3.Verma

0

Jeszcze 10 długich dni do meczu ATLETICO- Barcelona, idzie zwariować. Dobrze ze w piątek wielki mecz Niemcy- Polska. Mysle ze z remisu kazdy będzie zadowolony,a może znowu Polska zaskoczy wszystkich, oby tak było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?