0

W tym Wielkim Realu ktos chyba sciągnoł dopalecze z Polski.

3

80 milionów za Martiala, a mówią ze Pogba za drogi. De GEA jutro powie ze Jego marzenie się spełniło , i pocałuje herb Realu.

1

Arda prawdziwy Gladiator. Swietny zakup, jeszcze nie raz pokaze ile jest wart.

0

Następna zabawka w Realu, jestem ciekaw jak zakończy. Florek zrobił sobie prezent na urodziny. A jeszcze w Sobotę Navas był Wielki, jak to szybko się zmienia w Wielkim Realu.

6

Lucho Jesteś Wielki. A jeszcze nie dawno nie wiele osób Go chćiało.

0

Benitez ustawił dobrze VCF, pózniej to jedna wielka porazka. Wątpie aby ustawił Gwiazdy Realu, wielu już próbowało, i wiemy jak to się kończyło.

0

Najbardziej moim zdaniem wzmocnił się MC. W lidze nie widze zeby ktoś im mógł zagrozić. Zobaczymy jak w LM.

8

Znowu wypozyczony, skończy się tak ze nic za niego nie dostaniemy, i odejdzie za darmo.

0

Podaj adres gdzie mieszkasz , a bedziesz zartował

3

Znowu Wielki Real pokazuje ze nie szanują nikogo. Kupic nową zabawkę i jest OK.

0

To bujaj się z tąd!!!!

0

Chłopczyku chyba strony pomyliłes. Widze ze dopalecze działają.

0

Wczoraj Kibice Wielkigo Realu mówili tylko Navas. Czego się spodziewałes, oni nie szanują nikogo. Jest nowa zabawka, nie droga!!

0

DEA GEA i tak i tak im to nie pomoze.

0

Wszystko w domu OK?

0

A ja sądze ze nikt Juve nie zatrzyma

0

Wiele osób pisze ze koniec Juve. W poprzednim sezonie w LM nikt im nie dawał szans z Wielkim Realem. To dopiero 2 kolejki.

2

Juventus ostatni raz przegrał 2 pierwsze mecze w 1912 roku. A tu znawcy piszą ze już Juventus jest słaby. Jeszcze się zdziwią jak Juve odpali.


1

Jestem bardzo ciekawy jak by Neymar powiedział ze odchodzi z Barcelony. Ile osób by pisało ze trzeba było Go zatrzymać, i tak dalej.

0

Jak co sezon ,tracą lepszych. Zaden Polski Klub nie potrafi zatrzymać trochę lepszego zawodnika. Dla tego jestesmy tak słabi. Jak nie przyjdzie zaden Kebab z kasą to na Mocną Polską Ekipe poczekamy 50 lat

0

Wielki sukces . Brawo jesteśmy potęgą.

2

Bartek Salamon podpisał kontrakt z Calgiari. Smutne to jest ze nikt nie chce grac w Naszej Lidze, i woli grać w 2 lidze Włoskiej. Jak nikt nie przyjdzie z kasą to na LM poczekamy jeszcze trochę.

0

Gdzie Ty mieszkasz w Somalii?

0

Błaszczykowski dziś przejdzie testy medyczne w Fiorentinie, powodzenie.


0

Wreszcie Barcelona ma 2 swietnych bramkarzy.

Strach było patrzyc na to co robi Pinto

1

Oglądałem wczoraj Roma -Juve w 93 interwencja Szczesnego cos wspaniałego. Wojtek robi na razie wielkie wrazenie, wszystkie gazety we Włoszech Go chwalą. Ostatni raz Juve przegrało pierwsze 2 mecze w 1912 roku

0


MU kompletnie na głowę upadło.

28

Najlepiej w Barcelonie to ma Douglas, trenuje z najlepszymi na Swiecie , oglada wszystkie mecze Barcelony , nie przemęcza się , i bierze jeszcze za to kasę. Zyć Nie Umierać.


0

Dzięki Bogu nie Ty decydujesz.

0

Peszko tez dzisiaj jest na testach medycznych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?