grzegorzek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym Wielkim Realu ktos chyba sciągnoł dopalecze z Polski.
3
80 milionów za Martiala, a mówią ze Pogba za drogi. De GEA jutro powie ze Jego marzenie się spełniło , i pocałuje herb Realu.
1
Arda prawdziwy Gladiator. Swietny zakup, jeszcze nie raz pokaze ile jest wart.
0
Następna zabawka w Realu, jestem ciekaw jak zakończy. Florek zrobił sobie prezent na urodziny. A jeszcze w Sobotę Navas był Wielki, jak to szybko się zmienia w Wielkim Realu.
6
Lucho Jesteś Wielki. A jeszcze nie dawno nie wiele osób Go chćiało.
0
Benitez ustawił dobrze VCF, pózniej to jedna wielka porazka. Wątpie aby ustawił Gwiazdy Realu, wielu już próbowało, i wiemy jak to się kończyło.
0
Najbardziej moim zdaniem wzmocnił się MC. W lidze nie widze zeby ktoś im mógł zagrozić. Zobaczymy jak w LM.
8
Znowu wypozyczony, skończy się tak ze nic za niego nie dostaniemy, i odejdzie za darmo.
0
Podaj adres gdzie mieszkasz , a bedziesz zartował
3
Znowu Wielki Real pokazuje ze nie szanują nikogo. Kupic nową zabawkę i jest OK.
0
To bujaj się z tąd!!!!
0
Chłopczyku chyba strony pomyliłes. Widze ze dopalecze działają.
0
Wczoraj Kibice Wielkigo Realu mówili tylko Navas. Czego się spodziewałes, oni nie szanują nikogo. Jest nowa zabawka, nie droga!!
0
DEA GEA i tak i tak im to nie pomoze.
0
Wszystko w domu OK?
0
A ja sądze ze nikt Juve nie zatrzyma
0
Wiele osób pisze ze koniec Juve. W poprzednim sezonie w LM nikt im nie dawał szans z Wielkim Realem. To dopiero 2 kolejki.
2
Juventus ostatni raz przegrał 2 pierwsze mecze w 1912 roku. A tu znawcy piszą ze już Juventus jest słaby. Jeszcze się zdziwią jak Juve odpali.
1
Jestem bardzo ciekawy jak by Neymar powiedział ze odchodzi z Barcelony. Ile osób by pisało ze trzeba było Go zatrzymać, i tak dalej.
0
Jak co sezon ,tracą lepszych. Zaden Polski Klub nie potrafi zatrzymać trochę lepszego zawodnika. Dla tego jestesmy tak słabi. Jak nie przyjdzie zaden Kebab z kasą to na Mocną Polską Ekipe poczekamy 50 lat
0
Wielki sukces . Brawo jesteśmy potęgą.
2
Bartek Salamon podpisał kontrakt z Calgiari. Smutne to jest ze nikt nie chce grac w Naszej Lidze, i woli grać w 2 lidze Włoskiej. Jak nikt nie przyjdzie z kasą to na LM poczekamy jeszcze trochę.
0
Gdzie Ty mieszkasz w Somalii?
0
Błaszczykowski dziś przejdzie testy medyczne w Fiorentinie, powodzenie.
0
Wreszcie Barcelona ma 2 swietnych bramkarzy.
Strach było patrzyc na to co robi Pinto
1
Oglądałem wczoraj Roma -Juve w 93 interwencja Szczesnego cos wspaniałego. Wojtek robi na razie wielkie wrazenie, wszystkie gazety we Włoszech Go chwalą. Ostatni raz Juve przegrało pierwsze 2 mecze w 1912 roku
0
MU kompletnie na głowę upadło.
28
Najlepiej w Barcelonie to ma Douglas, trenuje z najlepszymi na Swiecie , oglada wszystkie mecze Barcelony , nie przemęcza się , i bierze jeszcze za to kasę. Zyć Nie Umierać.
0
Dzięki Bogu nie Ty decydujesz.
0
Peszko tez dzisiaj jest na testach medycznych.