1

0

Najwazniejsze jest zeby wszyscy wrócili bez kontuzji. Przerwa dla Suareza i Neymara jest potrzebna.

1

0

Lucho swietny trener i osoba, zobaczycie damy rade. To jest Wielka Barcelona i pokaze wszystkim ze bez Messiego tez mozemy wygrywać.

0

Bartek to potrafi, szybciej kłamie niż mój pies biega.

5

ALE by się przydał Alexis. Pamiętaćie on nie jest na sprzedaż. Druga sprawa to General Xavi jak mi straszenie Go brakuje.


0

Neymar , Suarez i reszta dadzą rade. Wiele osób sieje panikę, to sezonowcy którzy nie wierzą.

15

Argentyne czeka 4 mecze bez Messiego, moze wtedy doceńią co znaczy Messi. Wątpie zeby Tata zaryzykował szybciej powrót Messiego.

2

Jestem pewny ze damy radę bez Messiego. Jesteśmy Barceloną i na pewno chłopaki zrobią wszystko aby wygrac, kazdy mecz.

0

Teraz pokonać Leverkusen nawet 1-0 i bedzie super.


0

Już widac strach Argentyny co my zrobimy bez Messiego, niech wreszcie zobaczą ile Messi jest wart.

0

Jak Messi wróci na mecz z Realam oby Koledzy Pepe, Ramos i reszta nie zajeła się Messim tak jak potrafią to robić.

0

Ronaldo poznał nową kobiete dla tego nic nie wychodzi.

0

Na pewno było by fajnie, ale z takim poziomiem to marzenia.

1

Liderem Piast Gliwice a Mistrz Polski ostatni. Lech mysli o pucharach smiechu warte. To samo Legia .

2

Las Palmas to nie Liga Mistrzów. Oglądałes mecz ile Munir piłek stracił, nie potrafi dobrze piłki przyjac.


3

Tylko nie Munir kazdą piłkę traci.

0

Lewandowski jak strzelił 4 bramki dla Królewskich.

2

Nastepna Gwizda bez Messiego Argentyna jest nic nie warta. Messi ciągnie to wszystko.

0

Ale mnie rozbawiłeś, przecież on wszystko psuje.

0

Teraz Argentyna zobaczy ile jest wart Messi. Zawsze krytyka na Messiego pada. 4 mecze bez Messiego zobaczymy kto poprowadzi Argentynę.

18

Wierze ze bez Messiego sobie poradzimy. Jest Neymar, Suarez i cała druzyna pokaze ze stać nas dobre mecze. Wyjdą w kazdym meczu na sto procent i bedzie dobrze, więc bez paniki.

0

Na 8 meczów bez Messiego 5 gramy u siebie. Wierze ze damy rade.

6

Teraz kibice Argentyny zobaczą ile daje Messi.

0

Ale nam się zaczął sezon jak się wali to wszystko i jeszcze ta Fifa.

Jestem obtymistą i wierze ze bez Messiego damy rade. Musimy byc dobrej mysli .


0

0

Ronaldo dziś wielki a Messi większy. Dziś Messi pokaze kto jest Wielki.

0

Mourinho pakuje się. Gdzie teraz moze Liga Polski tam go jeszcze nie było.

0

Chelsea wygra LM na Fifa 16. Szkoda Pedro jestem tu aby wygrywać , tylko co moze wygrać Chelsea.


0

Co biedny Mourinho powie. Wszystko zwali na sędziów, murawę i ze pogoda nie taka. Ale mamy ekipe Siatkarzy. Wielki Szacunek za walkę do końca.




Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?