grzegorzek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
0
Najwazniejsze jest zeby wszyscy wrócili bez kontuzji. Przerwa dla Suareza i Neymara jest potrzebna.
1
0
Lucho swietny trener i osoba, zobaczycie damy rade. To jest Wielka Barcelona i pokaze wszystkim ze bez Messiego tez mozemy wygrywać.
0
Bartek to potrafi, szybciej kłamie niż mój pies biega.
5
ALE by się przydał Alexis. Pamiętaćie on nie jest na sprzedaż. Druga sprawa to General Xavi jak mi straszenie Go brakuje.
0
Neymar , Suarez i reszta dadzą rade. Wiele osób sieje panikę, to sezonowcy którzy nie wierzą.
15
Argentyne czeka 4 mecze bez Messiego, moze wtedy doceńią co znaczy Messi. Wątpie zeby Tata zaryzykował szybciej powrót Messiego.
2
Jestem pewny ze damy radę bez Messiego. Jesteśmy Barceloną i na pewno chłopaki zrobią wszystko aby wygrac, kazdy mecz.
0
Teraz pokonać Leverkusen nawet 1-0 i bedzie super.
0
Już widac strach Argentyny co my zrobimy bez Messiego, niech wreszcie zobaczą ile Messi jest wart.
0
Jak Messi wróci na mecz z Realam oby Koledzy Pepe, Ramos i reszta nie zajeła się Messim tak jak potrafią to robić.
0
Ronaldo poznał nową kobiete dla tego nic nie wychodzi.
0
Na pewno było by fajnie, ale z takim poziomiem to marzenia.
1
Liderem Piast Gliwice a Mistrz Polski ostatni. Lech mysli o pucharach smiechu warte. To samo Legia .
2
Las Palmas to nie Liga Mistrzów. Oglądałes mecz ile Munir piłek stracił, nie potrafi dobrze piłki przyjac.
3
Tylko nie Munir kazdą piłkę traci.
0
Lewandowski jak strzelił 4 bramki dla Królewskich.
2
Nastepna Gwizda bez Messiego Argentyna jest nic nie warta. Messi ciągnie to wszystko.
0
Ale mnie rozbawiłeś, przecież on wszystko psuje.
0
Teraz Argentyna zobaczy ile jest wart Messi. Zawsze krytyka na Messiego pada. 4 mecze bez Messiego zobaczymy kto poprowadzi Argentynę.
18
Wierze ze bez Messiego sobie poradzimy. Jest Neymar, Suarez i cała druzyna pokaze ze stać nas dobre mecze. Wyjdą w kazdym meczu na sto procent i bedzie dobrze, więc bez paniki.
0
Na 8 meczów bez Messiego 5 gramy u siebie. Wierze ze damy rade.
6
Teraz kibice Argentyny zobaczą ile daje Messi.
0
Ale nam się zaczął sezon jak się wali to wszystko i jeszcze ta Fifa.
Jestem obtymistą i wierze ze bez Messiego damy rade. Musimy byc dobrej mysli .
0
0
Ronaldo dziś wielki a Messi większy. Dziś Messi pokaze kto jest Wielki.
0
Mourinho pakuje się. Gdzie teraz moze Liga Polski tam go jeszcze nie było.
0
Chelsea wygra LM na Fifa 16. Szkoda Pedro jestem tu aby wygrywać , tylko co moze wygrać Chelsea.
0
Co biedny Mourinho powie. Wszystko zwali na sędziów, murawę i ze pogoda nie taka. Ale mamy ekipe Siatkarzy. Wielki Szacunek za walkę do końca.