grzegorzek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To Lech jednak awansował.
0
Oby tylko nie Astana bardzo daleko. Real na pewno bedzie miał grupe śmierci. Florek się postara.
0
Oby tylko nie Astana, bardzo daleko. NA pewno grupe śmierci będzie miał Real. Florek już o to śię postara. Messi następna Nagroda, chyba w Realu tez się będzie radość.
0
Mam nadzieję ze Lazio dziś odpadnie.
0
Monaco odpadło i już tracą dobrych zawodników. Kurzawa za 24 miliony przenosi się do PSG. Moim skromnym zdaniem swietny transfer.
0
Mam pytanie z jednych moich komentarzy wyskoczyło -1, to znaczy ban. Nie była w nim nic złego. Jestem tutaj 3 miesiace i nie wiem co to oznacza. Dziekuje za odpowiedz.
0
NIE podoba się to nie czytaj
0
Super Mi zyczysz. Wielkie dzięki, za rok dziadkiem.
On ma 11 lat .
15
Wczoraj awansowało Maccabi po 11 latach. A nas jak nie ma to już norma. Predzej się wnuczka doczekam niz Polskiej Ekipy W LM. Syn juz ma 11 lat więc .
1
Już tak nie bedzie.
0
Sorry ale jak usłyszałem tą kwotę !!
0
Za takie pieniędze , Wybaczysz ale nie za 73 miliony funtów nie euro!!!!
-1
Chelsea oferuje 73 miliony funtów za Pogba. Oby doszło do transferu. Coentrao idzie na wypozyczenie do Monaco.
20
Mascherano uwielbiam tego Goscia. Nasz Prawdziwy Gladiator !!!
0
Sadze ze to zmiana trenera,bo wcześniej jakoś był potrzebny !!
0
Przecież on nic nie gra to 17 milionów to zle?
0
Tak tylko teraz nic nie gra, a 17 milionów to mało?
0
To nie zart. Illarramendi w Realu Sociedad za 17 milionów. Co jak co ale Real to sprzedac potrafi!!!!
9
Błaszczykowskim interesują się ten ekipy z Angielskie. Trener BvB nie widzi już dla niego miejsca. Trochę smutne po 8 latach, a teraz nie potrzebny !!!
0
Tak a co w tym dziwnego
0
Czyli mamy nastepne 3 punkty. Nasze MSN pokona ten autobus!!!!
1
Jak mają Go kupic to bedzie. Po co te komentarze. Wiedziałem jego mecze i sądze ze jest lepszy niz Nolito!!!
3
Komentarz usunięty
0
Posmakowałem nie raz ale nie wierze ze był tak pijany ze nie wie co robi!!!!
0
Coś nie pasuje?
0
Ile osób widziało jak gra .Jak mozna kogoś krytykować skoro się nic o nim nie wie. Widziałem jak gra i to nie jest zaden Chygrynski. A skoro Lucho chce Go to jestem spokojny. Ile było na co Verma, Mathieu a teraz co!!!!!
0
To chyba był po dopalaczach, bo trochę wypity to nikt nie odaje medalu, o który tak walczył!!!!!
0
Jak tak sobie odał medal bo nie miał pieniędzy zeby zapłacić. NIE wydaje Ci się to dziwne. W tych brukowcach wszystko pisza!!!
1
No to Valdes zakończy karierę u Kebab Bar !!!
0
Jest bardzo dobrze wraca Sergio,Neymar damy rade. Już nie moge się doczekać jak znowu zobacze Nasze Trio. Mecz na pewno nie bedzie łatwy ale licze na nastepne 3 punkty!!!