0

To Lech jednak awansował.

0

Oby tylko nie Astana bardzo daleko. Real na pewno bedzie miał grupe śmierci. Florek się postara.

0

Oby tylko nie Astana, bardzo daleko. NA pewno grupe śmierci będzie miał Real. Florek już o to śię postara. Messi następna Nagroda, chyba w Realu tez się będzie radość.

0

Mam nadzieję ze Lazio dziś odpadnie.

0

Monaco odpadło i już tracą dobrych zawodników. Kurzawa za 24 miliony przenosi się do PSG. Moim skromnym zdaniem swietny transfer.

0

Mam pytanie z jednych moich komentarzy wyskoczyło -1, to znaczy ban. Nie była w nim nic złego. Jestem tutaj 3 miesiace i nie wiem co to oznacza. Dziekuje za odpowiedz.


0

NIE podoba się to nie czytaj

0

Super Mi zyczysz. Wielkie dzięki, za rok dziadkiem.

On ma 11 lat .

15

Wczoraj awansowało Maccabi po 11 latach. A nas jak nie ma to już norma. Predzej się wnuczka doczekam niz Polskiej Ekipy W LM. Syn juz ma 11 lat więc .

1

Już tak nie bedzie.

0

Sorry ale jak usłyszałem tą kwotę !!

0

Za takie pieniędze , Wybaczysz ale nie za 73 miliony funtów nie euro!!!!

-1

Chelsea oferuje 73 miliony funtów za Pogba. Oby doszło do transferu. Coentrao idzie na wypozyczenie do Monaco.

20

Mascherano uwielbiam tego Goscia. Nasz Prawdziwy Gladiator !!!

0

Sadze ze to zmiana trenera,bo wcześniej jakoś był potrzebny !!

0

Przecież on nic nie gra to 17 milionów to zle?

0

Tak tylko teraz nic nie gra, a 17 milionów to mało?

0

To nie zart. Illarramendi w Realu Sociedad za 17 milionów. Co jak co ale Real to sprzedac potrafi!!!!

9

Błaszczykowskim interesują się ten ekipy z Angielskie. Trener BvB nie widzi już dla niego miejsca. Trochę smutne po 8 latach, a teraz nie potrzebny !!!

0

Tak a co w tym dziwnego

0

Czyli mamy nastepne 3 punkty. Nasze MSN pokona ten autobus!!!!

1

Jak mają Go kupic to bedzie. Po co te komentarze. Wiedziałem jego mecze i sądze ze jest lepszy niz Nolito!!!

3

Komentarz usunięty

0

Posmakowałem nie raz ale nie wierze ze był tak pijany ze nie wie co robi!!!!

0

Coś nie pasuje?

0

Ile osób widziało jak gra .Jak mozna kogoś krytykować skoro się nic o nim nie wie. Widziałem jak gra i to nie jest zaden Chygrynski. A skoro Lucho chce Go to jestem spokojny. Ile było na co Verma, Mathieu a teraz co!!!!!


0

To chyba był po dopalaczach, bo trochę wypity to nikt nie odaje medalu, o który tak walczył!!!!!

0

Jak tak sobie odał medal bo nie miał pieniędzy zeby zapłacić. NIE wydaje Ci się to dziwne. W tych brukowcach wszystko pisza!!!

1

No to Valdes zakończy karierę u Kebab Bar !!!

0

Jest bardzo dobrze wraca Sergio,Neymar damy rade. Już nie moge się doczekać jak znowu zobacze Nasze Trio. Mecz na pewno nie bedzie łatwy ale licze na nastepne 3 punkty!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?