grzegorzek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mamy 2 swietnych bramkarzy. Ale jak obrony nie ma to i bramkarz nie pomoże. Nie obwiniajmy Stegena bo z 8 bramek zawalił jedna!!!!
16
Jak szybko ludzie zmieniają zdanie. W tych 8 bramkach Bravo tez by wiele nie zrobił !!!. Wina jest obrony , bo w 2 meczach to obrony nie było!!!!!
0
Ja tez wierze ze nie powiedział takich bzdur!!!!!
Tylko Barcelona nigdy Madryt !!!!!!
0
4
Bilbao czekali 30 lat. Teraz poczekają 40!!!
0
Sam się wywal. Wara od Pedro !!!!!!
8
Najlepszy na boisku Sędzia brawo !!. Barca nic się nie stało!!!!!!.
0
Już za chwile już za momenćik Barsa zacznie Bilbao kręcić !!!!!!. Puchar jest nasz bo Puchar się Nam należy lalalala!!!!!!!
1
Szampan i browary już schłodzone. Jeszcze godzinę i 40 minut ,jak ten czas się dłuzy !!!!
2
Damy rade , wątpisz bo Ja nie. Jak Barca zagra swoje to Bilbao bedzie płakać!
0
Jestem pewny ze Barca jest w stanie odrobic te 4 gole .
0
Dziś się to zmieni !!!!!!!!!
7
Jutro na całym Swiecie bedą pisać Barca jesteś Wielka !!!!!!
0
Barca czy wygrasz czy nie , jestem z toba na dobre i złe!!!!!. Jak ten czas się dzisiaj dłuzy. Chłodzic szampany jedziemy z Bilbao !!!!!!!!!!
0
Jak Barca zagra swoje to nie ma bata 5 puchar jest nasz !!!!. Nie ma dla Barcy rzeczy nie mozliwych. A jak ktos nie wierzy to niech nie ogląda.!!!!!!!
0
Zewłakow dzisiaj bedzie sedziował
1
Wierzymy ze dzisiajszy dzień przejdzie do histori. Już nie moge się doczekać!!. Szampany i browary chłodzic, bedzie Wielka Fiesta !!!!!!!!!. Barca na dobre i złe!!
0
Na pewno w Madrycie się ciesza, jeszcze jest rewanz i potem się zrobia zdziwieni !!!!!
0
Ale dałem dupy ,ale to z nerwuw, i nie dostpania po wczorajszej nocy!!!!
2
Czy wygrywasz czy nie ja i Barsa Kocham Cie!!!!!. W rewanżowym wystrzelamy Bilbao ze przez miesiac nie dojdą do siebie. Puchar jest nasz i bedzie !!!!!!
1
Nigdy nie zapomne goli Rivaldo. Dziekujemy za wszystko co zrobies dla Barsy!!!
1
Na kaca najlepsza praca. Tylko nie mieszaj, bo jutro bedzie ciezko.
0
ALE gra Kosmita Messi który tez ich osmieszy!!!!
0
Zobaczysz ze tak. Ja już browra i szampana chłodze!!
4
Dzisiaj Barsa zapewnia sobie 5 puchar !!!. ALE bedzie Florek i Ronaldo miał nie przespaną noc hahaha!!!!!
8
Super ze Ramos zostaje, obrona Realu jest fatalna. 10 baniek za sezon smiechu warte. Ile Ramos zawalił w tamtym sezonie, lepiej dla Barsy!!!!
0
JEST wielkim obtymistą. Zobaczymy jak zaszkodzą, zycze powodzenie. Barsa nie popełni już takich błędów. 5 puchar jest nasz!!!!
0
Ja zawsze kupowałem na stadionie. Na jaki mecze się wybierasz.?
0
Chyba ronaldo cieszył sie z Messiego?. Wszystkie gazety nawet marca i as chwalą Wielka Barse!! To chyba bedzie koniec Swiata?
0
Pamietasz Liverpool. Dla mnie najlepszy na Puchar Europy!. Barsa jesteś wielka!!!. Wieki ronaldo co robi w finałach chodzi jak krowa po postwisku!!!!