1

Mamy 2 swietnych bramkarzy. Ale jak obrony nie ma to i bramkarz nie pomoże. Nie obwiniajmy Stegena bo z 8 bramek zawalił jedna!!!!




16

Jak szybko ludzie zmieniają zdanie. W tych 8 bramkach Bravo tez by wiele nie zrobił !!!. Wina jest obrony , bo w 2 meczach to obrony nie było!!!!!

0

Ja tez wierze ze nie powiedział takich bzdur!!!!!

Tylko Barcelona nigdy Madryt !!!!!!




0

4

Bilbao czekali 30 lat. Teraz poczekają 40!!!

0

Sam się wywal. Wara od Pedro !!!!!!

8

Najlepszy na boisku Sędzia brawo !!. Barca nic się nie stało!!!!!!.

0

Już za chwile już za momenćik Barsa zacznie Bilbao kręcić !!!!!!. Puchar jest nasz bo Puchar się Nam należy lalalala!!!!!!!


1

Szampan i browary już schłodzone. Jeszcze godzinę i 40 minut ,jak ten czas się dłuzy !!!!

2

Damy rade , wątpisz bo Ja nie. Jak Barca zagra swoje to Bilbao bedzie płakać!


0

Jestem pewny ze Barca jest w stanie odrobic te 4 gole .

0

Dziś się to zmieni !!!!!!!!!

7

Jutro na całym Swiecie bedą pisać Barca jesteś Wielka !!!!!!

0

Barca czy wygrasz czy nie , jestem z toba na dobre i złe!!!!!. Jak ten czas się dzisiaj dłuzy. Chłodzic szampany jedziemy z Bilbao !!!!!!!!!!

0

Jak Barca zagra swoje to nie ma bata 5 puchar jest nasz !!!!. Nie ma dla Barcy rzeczy nie mozliwych. A jak ktos nie wierzy to niech nie ogląda.!!!!!!!

0

Zewłakow dzisiaj bedzie sedziował




1

Wierzymy ze dzisiajszy dzień przejdzie do histori. Już nie moge się doczekać!!. Szampany i browary chłodzic, bedzie Wielka Fiesta !!!!!!!!!. Barca na dobre i złe!!

0

Na pewno w Madrycie się ciesza, jeszcze jest rewanz i potem się zrobia zdziwieni !!!!!

0

Ale dałem dupy ,ale to z nerwuw, i nie dostpania po wczorajszej nocy!!!!

2

Czy wygrywasz czy nie ja i Barsa Kocham Cie!!!!!. W rewanżowym wystrzelamy Bilbao ze przez miesiac nie dojdą do siebie. Puchar jest nasz i bedzie !!!!!!

1

Nigdy nie zapomne goli Rivaldo. Dziekujemy za wszystko co zrobies dla Barsy!!!

1

Na kaca najlepsza praca. Tylko nie mieszaj, bo jutro bedzie ciezko.

0

ALE gra Kosmita Messi który tez ich osmieszy!!!!

0

Zobaczysz ze tak. Ja już browra i szampana chłodze!!

4

Dzisiaj Barsa zapewnia sobie 5 puchar !!!. ALE bedzie Florek i Ronaldo miał nie przespaną noc hahaha!!!!!


8

Super ze Ramos zostaje, obrona Realu jest fatalna. 10 baniek za sezon smiechu warte. Ile Ramos zawalił w tamtym sezonie, lepiej dla Barsy!!!!

0

JEST wielkim obtymistą. Zobaczymy jak zaszkodzą, zycze powodzenie. Barsa nie popełni już takich błędów. 5 puchar jest nasz!!!!

0

Ja zawsze kupowałem na stadionie. Na jaki mecze się wybierasz.?

0

Chyba ronaldo cieszył sie z Messiego?. Wszystkie gazety nawet marca i as chwalą Wielka Barse!! To chyba bedzie koniec Swiata?


0

Pamietasz Liverpool. Dla mnie najlepszy na Puchar Europy!. Barsa jesteś wielka!!!. Wieki ronaldo co robi w finałach chodzi jak krowa po postwisku!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?