grzegorzek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Maradona to była reka od Boga, zawsze byl smieszny. NIE pamięta co wyprawiał. Niech się wezmie za siebie bo skonczy jak Whitney !!!!!
0
Komentarz usunięty
1
Maradona na 1000 procent ściągnęł z Polski dopalecze i już nie wie co gada. Niech się zajmie sobą bo jak nie to pęknię jak balon!!
0
Paliłes chyba jakies dopalacze. Jak by nie Iker to by nic Wielki Real nic nie wygrał. A ty baranie piszesz ze nie zasłużył Iker na godne pozegnanie. Jesteś śmieszny i zastanów się co piszesz!!!!
1
Chodzi o pożegnanie bo na to Iker zasłużył, a pozegnanie miał jak by grał tam 2 tygodnie!!!
4
Nie interesuje mnie Real ,ale pozegnanie Ikera to po prostu dla mnie cos czego nie rozumiem. Do kogo tam Iker machał jak były pustki na trybunach. To chyba dlatego płakał ze teraz już nie jest potrzebny!!!
0
Lucho wie co robi. Takiego Gladiatora nam trzeba,teraz wszyscy się cieszą.Jeszcze pare dni temu 60 procent go nie chciała. Tak samo bedzie z Pogbą!!!
2
Gdzie są te fałszywe ryje co pisały źe Arda to kebab, Turek, prostak ?.
0
Masz jakies wątpliwości. Lucho wie co robi.
0
Sliczne dzięki. Widziałes dziś Jagielonie i Slask. Myslałem ze usne.
0
Mam jedno ma 12 lat !
1
Stary paliłeś cos dzisiaj. Musisz mieć dobry towar ?
0
Świetne wyniki Polskich ekip. Od wielu lat bez zmian, szybciej się wnuczka doczekam jak mocnej Polskiej Ekipy. Widzew wieki temu w Lidze Mistrzów, a teraz bankrut. Ale na nowym stadionie Widzew będzie grał w 5 lidze. Nasza liga jest jak nasza Polityka nic nie warta.!!!!!!!!!!!!!
0
A czego mozna było się spodziewać, jak co roku trageda. A Mistrz Polski wzmocnił się tak ze na pewno nie awansują do Ligi Mistrzów . I znowu trzeba czekać na cud !!.
0
Masz ku temu powody !!!!. Nastepny sezon Barsa jeszcze bardziej mocna !!!!!!.Visca Barsa !!!!!.
12
Jak szybko ludzie zmieniają zdanie. Jeszcze pare godzin temu prawie nikt go nie chćiał. A teraz prawie wszystkim pasuje?. Lucho wie co robi !!!.Takiego Gladiator chciałby mieć kazdy. Jestem pewny ze Arda nie zawiedzie .
0
Ramos warty 100 milionów , śmiechy na sali. Jestem ciekaw kto go kupi,chybaLech Poznan!!!
0
Lucho wie co robi. 41 milionów na 5 lat . Wiadomosciach w Hiszpanii ma być w poniedziałek w Barcelonie. Gladiator przyda się na 100 procent .
2
Messi to nie Ronaldo, jak zawsze skromny. Ronaldo jak nie strzela to jest zły na cały świat .
0
Na pewno bedzie Argentynie bardzo ciężko, ale wiem ze Kosmita Leo sobie poradzi. Jak nie teraz to kiedy !.
2
100 milionów za Ramosa to jakiś zart !!. Moze Lech go kupic pomoże w lidze mistrzów .
0
na fifa 2019 moze tak!!!!. Zewłakow tobie już dziękujemy dobranoc !!!!!!!!!!
1
Messi jak wino czym starsze tym lepsze !!!!. Argentyna bez Messiego jest jak ciepła klucha!!!!!
0
NIE idziemy spac!!!. Messi pociągnie w drugiej połowie !!!!
0
Będzie się działo . Jeszcze dużo czasu !
0
I komentarz Źewłakowa warto oglądać !!!
1
No to jedziemy !!!. Messi wszystko zrobi aby wygrać ten mecz!!!!!!
0
Jaki Thuram na Fifa 2016?
0
Dziś wszystko w nogach Boga Messiego
0
Transfery jakie maja byc to bedą !!!