grzegorzek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie są te osoby które pisały ze Lech awansuje?. Nie ma się co czarować po prostu Liga Mistrzów nie jest dla Polskich Ekip z takim budzetem!!!!
1
To Lech ma jeszcze nadzieję na awans. Ale mnie rozbawili z taką gra. Poczekamy jeszcze z 15 lat jak nie dłużej, po prostu Polska Liga jest cienka jak barszcz.
0
Straszne bydle jak te wszystkie portugalskie stwory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
!!!!!!!!!!!!
Gol Iniesty nie zapomne tego nigdy. Dziekujemy Andres
0
Murinho powiedział ze Fcb to teatr. Chyba ściągnęł dopalecze z Polski!!!!
0
Jak mozna pisać zeby Pedro sprzedac i zastapic go Munirem. Już wiele osób nie pamieta co zrobił !!!!. Pedro zawsze był za Fcb i będzie!!!!
0
Za 4 miliony chyba to jakiś zarty. Adriano uwielbiam tego piłkarza, i jako człowieka super Gość!. Pedro jak odejdzie to nigdy nie mozna zapomniec, co zrobił dla klubu!. Mam nadzieję ze zostaną.
0
Na pewno
0
Ronaldo jeszcze się wystrzelasz, spokojnie bo posiwiejesz i nie będziesz już ładny.
1
Di Maria w Psg tylko 60 milionów, kogoś tu poniosło.
0
Myslisz ze z tym co reprezentują wygrają z Basel, jesteś wielkim obtymistą. Jeszcze poczekamy 20 lat na awans!!!!!!
0
Jak awansują to stawiam flaszkę. A kibice Lecha nie przyszli aby oglądać porazke i nie myslisz chyba ze chcieli przegrac?
0
Mozemy zapomniec o Lidze Mistrzów z taką druzyną jak Lech. Prędzej się wnuczka doczekam !!!!!. A co do wyboru prezydenta to dajmy już spokój. Teraz poczekać co zrobi Bartek ?!
1
Bo mu zona zabroniła , wyobrazasz sobie go łyska?
5
Laporta przegrał na własne zyczenie.
0
Ciekawe na kogo zagłosował Lucho?. A ten pan z koszulką Figo co on tam robi!!!!
0
Messi jeszcze musi zdobyć nagrodę Nobla,przecież to Kosmita!!!!!!!
0
A kto inny miał zostać jak nie Kosmita Messi, chyba Ronaldo się cieszy?
0
Idziesz na Śląsk czy nie. Ja mieszkałem 26 lat we Wrocławiu.
0
Jesteś z Wroclawia?. Będziez dziś na meczu. Mieszkałem 26 we Wroclawiu.
2
Jak ja zostane prezydentem to Lucho zostanie, nie moge ze smiechu. Laporta jest lepszy niz Korwin Mike!!!!!!
0
Te wybory są podobne do naszych w Polsce. Czyli jeden wielki Cyrk. Obietnice, zakłamanie, ostrzerstwa, i jak najszybciej do koryta!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Słyszeliście ile MC zapłacił za małolata Liverpoolu. A tu panika ze Pogba drogi. Lewandowskim zainteresowane pare dobrych ekip, ale Pep powiedział ze go nie puszci, wie co robi.
4
Nie długo Ramos bedzie najdroższym obrońcą na swiecie, smiechu warte. Na okładce Fifa 2016 bedzie Milik i Kosmita Messi.
0
Wielka Jedna Mafia, dobrze ze nie wysłali ich na Syberię do stycznia!!!!
0
NA PS mozna nimi zagrać czy tez Wielka Fifa zabroni.
0
Mysle ze Ramos już jest skończony, co ten Gaal w nim widzi. Za 45 milionów mozna kupić młodszego i lepszego obrońce.
0
Ramos 45 milionów to jakiś żart.
0
To mozna się już cieszyc z awansu. Jeszcze bardzo daleka droga. Wiec spokojnie bo już tymi zachwytami to czekamy ile lat.
0
Tak jak będą grać dalej to Liga Mistrzów na Ps 16