0

Gdzie są te osoby które pisały ze Lech awansuje?. Nie ma się co czarować po prostu Liga Mistrzów nie jest dla Polskich Ekip z takim budzetem!!!!


1

To Lech ma jeszcze nadzieję na awans. Ale mnie rozbawili z taką gra. Poczekamy jeszcze z 15 lat jak nie dłużej, po prostu Polska Liga jest cienka jak barszcz.


0

Straszne bydle jak te wszystkie portugalskie stwory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

!!!!!!!!!!!!

Gol Iniesty nie zapomne tego nigdy. Dziekujemy Andres

0

Murinho powiedział ze Fcb to teatr. Chyba ściągnęł dopalecze z Polski!!!!

0

Jak mozna pisać zeby Pedro sprzedac i zastapic go Munirem. Już wiele osób nie pamieta co zrobił !!!!. Pedro zawsze był za Fcb i będzie!!!!


0

Za 4 miliony chyba to jakiś zarty. Adriano uwielbiam tego piłkarza, i jako człowieka super Gość!. Pedro jak odejdzie to nigdy nie mozna zapomniec, co zrobił dla klubu!. Mam nadzieję ze zostaną.

0

Na pewno


0

Ronaldo jeszcze się wystrzelasz, spokojnie bo posiwiejesz i nie będziesz już ładny.

1

Di Maria w Psg tylko 60 milionów, kogoś tu poniosło.

0

Myslisz ze z tym co reprezentują wygrają z Basel, jesteś wielkim obtymistą. Jeszcze poczekamy 20 lat na awans!!!!!!

0

Jak awansują to stawiam flaszkę. A kibice Lecha nie przyszli aby oglądać porazke i nie myslisz chyba ze chcieli przegrac?

0

Mozemy zapomniec o Lidze Mistrzów z taką druzyną jak Lech. Prędzej się wnuczka doczekam !!!!!. A co do wyboru prezydenta to dajmy już spokój. Teraz poczekać co zrobi Bartek ?!

1

Bo mu zona zabroniła , wyobrazasz sobie go łyska?

5

Laporta przegrał na własne zyczenie.

0

Ciekawe na kogo zagłosował Lucho?. A ten pan z koszulką Figo co on tam robi!!!!


0

Messi jeszcze musi zdobyć nagrodę Nobla,przecież to Kosmita!!!!!!!

0

A kto inny miał zostać jak nie Kosmita Messi, chyba Ronaldo się cieszy?

0

Idziesz na Śląsk czy nie. Ja mieszkałem 26 lat we Wrocławiu.


0

Jesteś z Wroclawia?. Będziez dziś na meczu. Mieszkałem 26 we Wroclawiu.

2

Jak ja zostane prezydentem to Lucho zostanie, nie moge ze smiechu. Laporta jest lepszy niz Korwin Mike!!!!!!

0

Te wybory są podobne do naszych w Polsce. Czyli jeden wielki Cyrk. Obietnice, zakłamanie, ostrzerstwa, i jak najszybciej do koryta!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Słyszeliście ile MC zapłacił za małolata Liverpoolu. A tu panika ze Pogba drogi. Lewandowskim zainteresowane pare dobrych ekip, ale Pep powiedział ze go nie puszci, wie co robi.


4

Nie długo Ramos bedzie najdroższym obrońcą na swiecie, smiechu warte. Na okładce Fifa 2016 bedzie Milik i Kosmita Messi.

0

Wielka Jedna Mafia, dobrze ze nie wysłali ich na Syberię do stycznia!!!!

0

NA PS mozna nimi zagrać czy tez Wielka Fifa zabroni.

0

Mysle ze Ramos już jest skończony, co ten Gaal w nim widzi. Za 45 milionów mozna kupić młodszego i lepszego obrońce.

0

Ramos 45 milionów to jakiś żart.

0

To mozna się już cieszyc z awansu. Jeszcze bardzo daleka droga. Wiec spokojnie bo już tymi zachwytami to czekamy ile lat.

0

Tak jak będą grać dalej to Liga Mistrzów na Ps 16

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?