grzegorzek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
NIE od dziś wiadomo na jakim poziomie jest Nasza Liga. Jak zaden Arabów nie przejdzie z kasą to poczekamy 20 lat na awans do LM. Jest proste nie ma kasy na transfery nie ma LM. Kazdy trochę lepszy zawodnik trochę u nas pogra i po 1 sezonie zostaje sprzedany za grosze do słabej druzyny za granicę.
0
Benitez jesteśmy na dobrej drodze, sądze ze na bardzo dobrej drodze ,aby nic nie zdobyć.
0
CO to za bzdury ze Nasz Paweł zapłacił za taryfę medalem !!!
1
Teraz widac na jakim poziomie jest Nasza Liga
0
Panowie spokojnie wszed zeby nas sprowokować, mnie tez zagotowało. Ale na co mozna liczyć od fana Wielkigo Realu na poziom jaskińowca. My wiemy kto jest numer 1 i to się liczy. Pozdrawiam Fans Barcelony!!!!!!!!!
0
Komentarz usunięty
0
Jesteś wielkim obtymistą, pamietaj ze Niemcy to nie sa chłopcami do bicia, bedzie bardzo ciezko. Jak dla mnie to remis super.
0
Dziś bardzo ciekawe mecze w LM. Awans pewny raczej mają Shakhtar i Dinamo. Reszta meczy zapowiada się bardzo ciekawie. Celtic , Monaco ,Basel, bedzie ciekawie.
0
To jeszcze trochę poczekamy zanim znajdzie się Polska Druzyna w LM, jakies 15- 20 lat !!!!.
2
NIE wiedziałem ze The Reds gra dziś o Lige Mistrzów!
0
Jakiej druzynie dziś kibicujecie, oprócz VCF ?
22
Najczesciej strzelający piłkarz Ronaldo ,a już sie bałem ze Go nie bedzie !!!
6
NIE ma się co czarować poziom sędziów w Hiszpanii jest straszenie słaby!!!!. A to co robią jak gra Wielki Real to cos strasznego!!!!!
0
Adam Kszczot ze srebrnym medalem na 800 metrów !!!. Był za rekordzistą Swiata Kenijczykiem Davidem!!!!. Wielkie Brawa Nastepny Medal Dla Polski!!!!!
0
Karne dla Realu, oj Gerard chyba wygrałes cos w Casino ze tak zartujesz!!!
0
Tak ale to nie zamało?
1
Miał taki sen!!
1
Jednak Messi wyszedł najładniej, Suarez jak Maradona!!
0
Dzieki nie zauważyłem!!
0
Czyli Lucho ma pozycję dla Roberto. Swietna postawa oby tak dalej. Brawo Roberto!!!!
2
Pamietasz dobry mecz Rafinha bo Ja nie!!!
0
Cos pięknego ma gość talent. Ciekawe jak wyszli Suarez i Neymar?
3
Na prawde nie pamiętam dobrego meczu Rafinha. Moim skromnym zdaniem jest Go wypozyczyć, bo jak na razie to miejsca w Barcelonie dla niego po prostu nie ma.
3
Teraz czekamy jak Verma zajmie się Ronaldo, to by bylo !!!!
1
Jak szybko ludzie zmieniają zdanie. Jeszcze nie tak dawno wiele osób chćiało Verme sprzedac a teraz wszyscy Go chcą!!!!!
0
Verma jeszcze pokaze, ze warto było czekać. Wierzyłem ze jeszcze udowodni tym wszystkim co pisali na co nam Verma!!!!
2
Niechciany w Liverpoolu Balotelli wraca do Ac Milan. Dziś przejdzie testy medyczne. The Reds tak bardzo go nie chcą ,ze zgodzili się pokryć połowę jego tygodniowych zarobków. Niech zrobią mu tez testy na głowe. Trener BvB nie widzi miejsca dla Kuby, jestem ciekaw czy Betis go wezmie?
0
Masz jak w banku. I dwie za Ciebię!!!
0
Moja wina . Sorry!
0
Przepraszam tak na szybko. Fatalna moja pomyłka!!