1

Panowie goli ktoś z was włochy z klaty czy lepiej zostawić ?

0

@Janiama ile według ciebie medali zdobedziemy ?

0

@SeWo77 tak każdy to cienias i dawajmy za darmo :D

0

Ma ktoś info ile juz karaś przebiegł?

0

@Mns21 jak masz potem jak spłacic to tak, a jak nie masz kasy to nie bierz bo potem problemy

4

Dziennik "L'Equipe" poinformował, że Robert Lewandowski był również na celowniku Paris Saint-Germain. Właściciel giganta ze stolicy Francji Nasser Al-Khelaifi chciał wykorzystać dobre relacje z agentem Polaka, Pinim Zahavim.

Tamtejsze media podają, że transfer nie doszedł do skutku, ponieważ swój sprzeciw w tej sprawie miała wyrazić Anna Lewandowska. Żona zawodnika preferowała, aby ten wybrał FC Barcelonę i tak też się stało. Anka to jest kobietą marzenie

0

@Janiama mam pytanko bo jest fajny zakład że fajdek nie uzyska 77,50w 1 próbie kwalifikacji co myślisz bo on często psycha i pali a tu chodzi tylko o pierwszy rzut kwalifikacji?

1

@bixmix trzymaj się byku i napij moje zdrowie

0

@Dieselzor piwko będzie ?

2

@Nazio87 gigant

1

@Majkel34 jest już piwko w ręku ?

0

@Janas11224 ja nie książkę ale film 14 godzin tajna misja w bengazhi

0

@barcelonaLM a jak miał dzień konia ?

0

@Filiq1899 kiedy jest przebudowa ?

0

@Janiama śledzisz od rana już ME ?

0

@clyde i jak sprawa z hołownią bo cicho o tym strasznie :p

9

@mateusz1989VeB dlatego Auba nie może odejsc bo liczac feran i dembuś kontuzje to zostajemy z lewym fatim ralphnia

1

@Kurkmen uciekaj z tego kraju !

0

@stepkovski a jak przegramy z taką pomocą to ?

1

@ODWAGA jesteś w jakimś gangu ?

2

@Rl9k1nG a za tobą od wczoraj ?

0

30-letni motocyklista zginął po tym, jak zderzył się koniem. Zwierzę uciekło z zagrody i wbiegło wprost pod nadjeżdżający jednoślad marki Honda. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z łaskiej komendy powiatowej.


0

@msmsms jak zwykle o kobiete

4

@J4no dodałes 3 komentarze nie mogles napisac tego w 1 ?

0

Działania Dumy Katalonii w ostrych słowach skomentował Rafael van der Vaart, były pomocnik Realu Madryt, który obecnie pełni rolę eksperta w holenderskiej telewizji Ziggo. – Jak w normalnym świecie możesz kupować piłkarzy, gdy nie masz pieniędzy? – pytał Holender. – Uważam, że to hańba. I ten Laporta ze swoją wielką głową śmiejący się przy nowych piłkarzach. On uważa, że jest królem. A ja myślę, że jest raczej idiotą – przyznał Van der Vaart.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LionelM95 kozacko, zimny czy ciepły pijesz z butelki czy szklanki ?

0

@Xxxbarca4ever Sevilla mistrzem?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

7000 ludzi szok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?