gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Panowie goli ktoś z was włochy z klaty czy lepiej zostawić ?
0
@Janiama ile według ciebie medali zdobedziemy ?
0
@SeWo77 tak każdy to cienias i dawajmy za darmo :D
0
Ma ktoś info ile juz karaś przebiegł?
0
@Mns21 jak masz potem jak spłacic to tak, a jak nie masz kasy to nie bierz bo potem problemy
4
Dziennik "L'Equipe" poinformował, że Robert Lewandowski był również na celowniku Paris Saint-Germain. Właściciel giganta ze stolicy Francji Nasser Al-Khelaifi chciał wykorzystać dobre relacje z agentem Polaka, Pinim Zahavim.
Tamtejsze media podają, że transfer nie doszedł do skutku, ponieważ swój sprzeciw w tej sprawie miała wyrazić Anna Lewandowska. Żona zawodnika preferowała, aby ten wybrał FC Barcelonę i tak też się stało. Anka to jest kobietą marzenie
0
@Janiama mam pytanko bo jest fajny zakład że fajdek nie uzyska 77,50w 1 próbie kwalifikacji co myślisz bo on często psycha i pali a tu chodzi tylko o pierwszy rzut kwalifikacji?
1
@bixmix trzymaj się byku i napij moje zdrowie
0
@Dieselzor piwko będzie ?
2
@Nazio87 gigant
1
@Majkel34 jest już piwko w ręku ?
0
@Janas11224 ja nie książkę ale film 14 godzin tajna misja w bengazhi
0
@barcelonaLM a jak miał dzień konia ?
0
@Filiq1899 kiedy jest przebudowa ?
0
@Janiama śledzisz od rana już ME ?
0
@clyde i jak sprawa z hołownią bo cicho o tym strasznie :p
9
@mateusz1989VeB dlatego Auba nie może odejsc bo liczac feran i dembuś kontuzje to zostajemy z lewym fatim ralphnia
1
@Kurkmen uciekaj z tego kraju !
0
@stepkovski a jak przegramy z taką pomocą to ?
1
@ODWAGA jesteś w jakimś gangu ?
2
@Rl9k1nG a za tobą od wczoraj ?
0
30-letni motocyklista zginął po tym, jak zderzył się koniem. Zwierzę uciekło z zagrody i wbiegło wprost pod nadjeżdżający jednoślad marki Honda. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z łaskiej komendy powiatowej.
0
@msmsms jak zwykle o kobiete
4
@J4no dodałes 3 komentarze nie mogles napisac tego w 1 ?
0
Działania Dumy Katalonii w ostrych słowach skomentował Rafael van der Vaart, były pomocnik Realu Madryt, który obecnie pełni rolę eksperta w holenderskiej telewizji Ziggo. – Jak w normalnym świecie możesz kupować piłkarzy, gdy nie masz pieniędzy? – pytał Holender. – Uważam, że to hańba. I ten Laporta ze swoją wielką głową śmiejący się przy nowych piłkarzach. On uważa, że jest królem. A ja myślę, że jest raczej idiotą – przyznał Van der Vaart.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LionelM95 kozacko, zimny czy ciepły pijesz z butelki czy szklanki ?
0
@Xxxbarca4ever Sevilla mistrzem?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
7000 ludzi szok