gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama byczku jak widzisz obrone i pomoc na Bayern ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Barcelona: Marc-Andre ter Stegen – Nelson Semedo, Gerard Pique, Clement Lenglet, Jordi Alba, Sergi Roberto (46. Antoine Griezmann), Sergio Busquets (70. Ansu Fati), Frenkie De Jong, Arturo Vidal, Lionel Messi, Luis Suarez. Trener: Quique Setien. Skład z 8:2
0
Jaką obrone na ten moment dalibyscie na Bayern?
0
@Emhyr tym krajem dowodzi @MesQueUnClub96 dlatego tak cicho
1
@VamosGirl za darmo to autograf od @MesQueUnClub96
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ojciec5tkidzieci ja dalem wyżej to samo ale z filmem jak trzepie :D
0
@Janiama Janiamia w prime vs umtitti w prime kto był lepszy ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@lukaszmatusiewicz to nie jest kraj dla starych ludzi i przylądek strachu z de niro , oba zajebiste polecam obejrzyj sobie jeden przed meczem a drugi po ;) a jak będzie kiepsko to mnie zwyzywaj :D
0
@svensonFCB były jakies zadymy ? można pic piwko na stadionie ?
6
Kafejka wpłaca miliard euro za @MesQueUnClub96 oddajcie go ?
0
@clyde jak sie czuje kolezanka po chemi ?
4
@kakusus szacun za silna psyche ja bym sie pewnie załamał zdrowia !
0
@Rabona_1 nie zostało mu dużo czasu , choroba straszna niestety niech dziś ogląda i cieszy sie tym meczem
0
@MesQueUnClub96 kiedy śpisz bo kiedy tu jestem , to ty tu jestes? może jestes botem ?
0
@matiz1514 jebnij setke przed meczem :)
0
@Deviler a co to jest ?
1
Sánchez AndreWojciech Szczesny
·
hej, kupię ci tacos i colę, jeśli pozwolisz sobie strzelić 3 gole ????????
Facebook Awaria i taki wpis ;D
1
@Gaucho mental strzela gola madrytowi się cieszy ?
2
@Janiama Hans Jorg Butt to był ten co tak dobrze karne strzelał ? jako bramkarz :)
22
@qbsonFCBarca chciałbym podejsć do dody i jej dać klapsa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@clyde w jakim wieku jest , ogólnie według was ryzyko raka najwieksze to genetyka czy jakie macie zdanie ?
0
na kogo byście chcieli trafić w grupie LM?
1
@Barcanajlepszyteam to kłamstwo spora część wróciła
1
Na wrześniowej liście leków refundowanych znajdzie się najdroższy lek na SMA – Zolgensma. Jak poinformowało Ministerstwo Zdrowia, będzie on przeznaczony dla dzieci w wieku do 6 miesięcy.
0
@Criss18Barca straszne to było z Giewontu ciężko szybko zejść ,ehh