1

@Kessie masakra jakby takie w Polskę uderzyło to ...

19

@Atencjuszek Ibrahimović

0

To jest pora na korzystanie i dawanie szans komus z kadry b ,szczególnie na ligę i mecze z Majorka

0

@taris na Majorkę możemy Shakira christesen i nawet ktoś z barcy b ,bo cykam że Garcia wypadnie na Inter

1

Panowie okno otwarte czy zamknięte na noc ?

0

@clyde szkoda że ta chemia też niszczy zdrowe komórki eh

0

@barcelonaLM i błaszczak na premiera ?:P

2

W ciągu kilkudziesięciu minut w zachodnią Kubę uderzy huragan 3. kategorii w skali Saffira-Simpsona #Ian. Cyklon mniej niż 36 godzin temu miał status burzy tropikalnej i generował wiatr o prędkości 75 km/h. Teraz to już 185 km/h i porywy dochodzące do 220 km/h.

0

14-letnia matka trafiła do szpitala w Chojnicach z noworodkiem, który miał ranę ciętą szyi. Szpital wezwał policję, ale nastolatka nie została jeszcze przesłuchana. - Nie ma z nią logicznego kontaktu - wyjaśnił w rozmowie z portalem Czas Chojnic Piotr Wroński, zastępca dyrektora ds. medycznych w Szpitalu Specjalistycznym w Chojnicach. Sprawą zajmuje się sąd rodzinny i prokuratura.
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Chojnice.-Noworodek-z-rana-cieta-szyi-trafil-do-szpitala.-Matka-ma-14-lat

0

@Herato końcem świata

0

@Ricardinio14 napewno miałeś walie więc nie wejdzie xd

0

@AduŚ07 szacun byku

0

Panowie jaki zestaw na mecz ,piwko whisky wódka ,a może gastro jakieś dobre ?

0

@MesQueUnClub96 jest jutro może wf ?

0

@Emhyr na co wydasz hajs?

1

@MesQueUnClub96 byczku na którą jutro do szkoły ?

1

@Rust_Cohle twój syn @MesQueUnClub96 obejrzy z tobą mecz ?

0

@Dembele_gora ty zboku

1

@BulaKG tak gra w Fifę z @Janiama czy pić piwko z @bixmix

4

Panowie jak macie do wyboru do końca życia ,pisać na rambli z @MesQueUnClub96, a seks z Margot Robbie to co wybieracie ?

0

@Rust_Cohle dlatego @MesQueUnClub96 jest vipem na rambli i ma dużo hejterów ?

1

@dogie1337 nie lubią ludzi z kanału i hejtują ,a chłopy kasę koszą mega

1

@Kidd medium jest na izbie

0

@SinMistico lepszy od @Janiama ?

11

no to panowie prosze bez kontuzji

1

@Fourson czyli da sie !

0

@Barcanajlepszyteam pod wpływem jest

0

@Masnymichael pasażer z liam nesson mega

2

@MesQueUnClub96 bo moze lekcje masz do odrobienia albo hurkacza oglądasz

0

@MesQueUnClub96 darta będziesz oglądał czy udajesz fana ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?