gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie masakra jakby takie w Polskę uderzyło to ...
19
@Atencjuszek Ibrahimović
0
To jest pora na korzystanie i dawanie szans komus z kadry b ,szczególnie na ligę i mecze z Majorka
0
@taris na Majorkę możemy Shakira christesen i nawet ktoś z barcy b ,bo cykam że Garcia wypadnie na Inter
1
Panowie okno otwarte czy zamknięte na noc ?
0
@clyde szkoda że ta chemia też niszczy zdrowe komórki eh
0
@barcelonaLM i błaszczak na premiera ?:P
2
W ciągu kilkudziesięciu minut w zachodnią Kubę uderzy huragan 3. kategorii w skali Saffira-Simpsona #Ian. Cyklon mniej niż 36 godzin temu miał status burzy tropikalnej i generował wiatr o prędkości 75 km/h. Teraz to już 185 km/h i porywy dochodzące do 220 km/h.
0
14-letnia matka trafiła do szpitala w Chojnicach z noworodkiem, który miał ranę ciętą szyi. Szpital wezwał policję, ale nastolatka nie została jeszcze przesłuchana. - Nie ma z nią logicznego kontaktu - wyjaśnił w rozmowie z portalem Czas Chojnic Piotr Wroński, zastępca dyrektora ds. medycznych w Szpitalu Specjalistycznym w Chojnicach. Sprawą zajmuje się sąd rodzinny i prokuratura.
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Chojnice.-Noworodek-z-rana-cieta-szyi-trafil-do-szpitala.-Matka-ma-14-lat
0
@Herato końcem świata
0
@Ricardinio14 napewno miałeś walie więc nie wejdzie xd
0
@AduŚ07 szacun byku
0
Panowie jaki zestaw na mecz ,piwko whisky wódka ,a może gastro jakieś dobre ?
0
@MesQueUnClub96 jest jutro może wf ?
0
@Emhyr na co wydasz hajs?
1
@MesQueUnClub96 byczku na którą jutro do szkoły ?
1
@Rust_Cohle twój syn @MesQueUnClub96 obejrzy z tobą mecz ?
0
@Dembele_gora ty zboku
1
@BulaKG tak gra w Fifę z @Janiama czy pić piwko z @bixmix
4
Panowie jak macie do wyboru do końca życia ,pisać na rambli z @MesQueUnClub96, a seks z Margot Robbie to co wybieracie ?
0
@Rust_Cohle dlatego @MesQueUnClub96 jest vipem na rambli i ma dużo hejterów ?
1
@dogie1337 nie lubią ludzi z kanału i hejtują ,a chłopy kasę koszą mega
1
@Kidd medium jest na izbie
0
@SinMistico lepszy od @Janiama ?
11
no to panowie prosze bez kontuzji
1
@Fourson czyli da sie !
0
@Barcanajlepszyteam pod wpływem jest
0
@Masnymichael pasażer z liam nesson mega
2
@MesQueUnClub96 bo moze lekcje masz do odrobienia albo hurkacza oglądasz
0
@MesQueUnClub96 darta będziesz oglądał czy udajesz fana ?