0

Finał mundialu Polska vs Argentyna za kim jesteście ?

0

panowie jaka obrona na Celte bo cykando ze , Eric sie połamie może ktos z barcy b ?

0

@Pstryk tak na varze będzie , niewidomy

0

@Rust_Cohle to jest tak samo pewne jak to że, @MesQueUnClub96 zamiast sie uczyc będzie zaraz oglądał ratajskiego

0

@bartas97 będzie poprawka ?

1

@Janiama błagam wracaj z emerytury musisz !! Xavi da ci powołanie .

1

@fart każdy spizgany

1

@Rajek99 dramat

0

@MesQueUnClub96 przełacz na darta

2

@FireBarca1899 a ty idz na spacer

11

@Sulimo admin porno ogląda

1

Panowie był ktoś z was w Meksyku ,lub ktoś was ma plany się wybrać ,jakie zdanie na temat bezpieczeństwa tam?

0

Policjanci tropią złodziei, którzy w weekend okradli kantor wymiany walut w centrum Rzeszowa, przy ulicy Kościuszki.



O tym, że złodzieje okradli kantor jako pierwsze poinformowało radio RMF FM. Jak podała rozgłośnia, sprawcy, po wybiciu ściany weszli do budynku kantoru przez dziurę, otworzyli sejf, z którego ukradli około 800 tys. zł. Złodziei poszukuje policja.


Niech chłopaki sie bawią no ale pewnie pare dni i do paki na 10 lat .

0

@Rothan1 aż się niechce wierzyć ,co się dzieje że tak młodzi umierają daleki jestem by mówić szczypawki ale bez jaj

1

@Medium ciekawe czy dopłynęli do brzegu

0

@MesQueUnClub96 będziesz darta jutro sledzil ?

0

@Danny Gaucho jakby był twoim synem byłbys dumny ?

0

@Jasialdinho gavi uraz

0

@ZwyklyKibicBarcy04 jakie zmiany potem ?

1

Komentarz usunięty

3

szybko zrobić wynik i rezerwa , bo ważny mecz z interem

1

@Kessie Kessie ufam tobie

0

@MadafakinGuy prywatny ośrodek może ?

0

@maroon a zawalczyłbys z el jarkiem na fame mma ?

0

Panowie macie z kimś na rambli realny konflikt ?

0

@skubi99 jaki widok za oknem jakiś las ?

0

@Janiama w razie kolejnych kontuzji jakby zadzwonił xavi ,słuchaj janiama głupia sprawa dasz radę zagrać z Interem to jedziesz ?

0

@Kidd szczęki na żywo

0

Kataklizmy w Polsce i na świecie

15 min

·

#IAN GWAŁTOWNIE INTESYFIKUJE PRZED UDERZENIEM W ZACHODNIĄ FLORYDĘ!!!

Zgodnie z najnowszym komunikatem amerykańskiej agencji National Hurricane Center, Ian jest już na granicy 4. i 5. kategorii Saffira-Simpsona. Ian generuje wiatr ciągły o prędkości 250 km/h i porywy dochodzące do 305 km/h. Ciśnienie w centrum wynosi 936 hPa.

Ian znajduje się ok. 105 km na południowy-zachód od miasta Naples. Uderzenie w ląd, być może nawet jako huragan 5. kategorii, w godzinach popołudniowych/wieczornych. To najgorszy możliwy scenariusz.

1

@Kessie masakra jakby takie w Polskę uderzyło to ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?